Nokia 9 promocja 2020

Cena2599.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Play.pl

Parametry

Producent:Nokia
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 5.9 "
Rozdzielczość wyświetlacza 2880 x 1440
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 128 GB
Pamięć RAM 6 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 5 Mpx
Aparat przedni 20 Mpx
Czas czuwania 384 h
Czujniki akcelerometr, barometr
Komunikacja WiFi, Bluetooth, NFC, LTE, 3G
Funkcje dual SIM, GPS, odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 3320 mAh
Obsługa kart pamięci microSD nie
Liczba rdzeni 8

Opis

Nokia 9 PureView – pierwszy na świecie smartfon z pięcioma aparatami Pięć aparatów Dwie kamery rejestrują żywe i nasycone obrazy w kolorze, natomiast trzy monochromatyczne czujniki doskonałą ostrość i szczegółowość.

Wszystkie pięć kamer współpracuje ze sobą, żeby zebrać więcej światła aniżeli pojedynczy sensor tego samego rodzaju. Każde zdjęcie tworzone przez Nokia 9 PureView powstaje z co najmniej 60 MP danych zgromadzonych z pięciu kamer równocześnie.

Aby przetworzyć i dopasować obrazy, Nokia 9 PureView maksymalizuje heterogeniczną architekturę platformy przenośnej Qualcomm® Snapdragon ™, rozdzielając zadania pomiędzy ISP, DSP, GPU i CPU. Smartfon jest wyposażony w dedykowany procesor obrazu, który zawsze dopasowuje ekspozycję i balans bieli osobno w każdej z pięciu kamer.

Dzięki takiemu rozwiązaniu Nokia 9 PureView demonstruje, jak wygląda przyszłość mobilnej fotografii. Wyjątkowo bogate szczegóły i zakres dynamiczny Każdy obraz zarejestrowany w urządzeniu Nokia 9 PureView powstaje z użyciem technologii HDR o 12,4 poziomach dynamiki i pełnowymiarową, 12 MP mapą głębi.

Oznacza to, iż każdy obraz znamionuje się wyjątkową szczegółowością jednocześnie w jasnym świetle słonecznym, jak iw cieniu. Nieograniczone możliwości edycji nieprzeciętna, wysokiej jakości mapa głębi 12MP utworzona przy każdym zdjęciu zezwala na osiągniecie wyjątkowego efektu Bokeh, który można dowolnie zmieniać.

teraz można ponownie przypasować rozmycie tła i jego nasycenie w scenie, choćby po wykonaniu fotografie. Nokia 9 PureView oferuje jeszcze możliwość zapisywania fotografii w nieskompresowanym formacie RAW ''DNG'' i ich edycję bezpośrednio w telefonie przy użyciu oprogramowania Adobe Lightroom.

Mówi się, że 50% sztuki fotografii leży w postprodukcji, a dzięki Nokia 9 PureView można jej dokonać od ręki, bezpośrednio z poziomu smartfona. Nokia 9 PureView wyekwipowana jest w najnowszą wersję popularnego interfejsu Pro Camera - gwarantującego jeszcze pokaźniejszą kontrolę nad fotografią.

teraz pozwala na on wykonywanie ekscytujących zdjęcia poklatkowych z obsługą czasów ekspozycji do 10 sekund. Na dodatek, nowy interfejs Pro Camera zezwala na dobranie wartości ekspozycji w krokach co 1/3, zezwalając przypasować kompensację ekspozycji ze istotnie obszerniejszą precyzją niżeli kiedykolwiek wcześniej.

Niezwykłe wrażenia I przepiękne wykończenie Nokia 9 PureView jest wyposażona w nowoczesne technologie. Wykorzystując platformę Qualcomm® Snapdragon ™ 845 inteligentnie dzieli zadania związane z przetwarzaniem obrazu na różne rdzenie.

Nokia 9 PureView zaopatrzona jest w ekran 2K POLED o przekątnej 5,99 cala z technologią PureDisplay. Technologia ekranu PureDisplay wyświetla obrazy w jakości HDR10, dzięki czemu można radować się wyraźnymi detalami, perfekcyjnym kontrastem i bogatą kolorystyką.

niezwykle bezpieczny wyświetlacz Nokia 9 PureView jest również wyposażony w zintegrowany czytnik linii papilarnych, a fu...