Nokia Asha 215 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Nokia Asha 215 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 179.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Telefon NOKIA 215 Dual Sim Czarny
179.00
Media Expert
NOKIA 215 4G Czarny Dual Sim
179.00
Neonet.pl
Telefon komórkowy NOKIA 215 4G Dual SIM Czarny
179.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Nokia
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

Telefon komórkowy Nokia 215 4G Dual SIM czarnyNokia 215 4G - znajoma, lepsza. Poczuj pewność 4G dzięki przezroczyście czystej jakości połączeń. Utrzymaj dobrą zabawę przy pomocy specyficznej trwałości, której można oczekiwać od telefonu Nokia i długiej żywotności baterii.

Ci potrzeba przerwy? Zgub się na Facebooku, w Snake'u i nie tylko. A dzięki dużym, miękkim w dotyku przyciskom i zakrzywionemu tyłowi zaprojektowanemu tak,znakomicie pasował do rąk, masz zapewniony komfort.

Sprawdzony projekt i nowoczesne wyposażenie - to najlepsze połączenie obu światów. Wykwintne wykończenieWygląda należycie. Czuje się mocno. Tylna pokrywa 3D z nanoteksturą dobrze leży w rąk i ma oszałamiające wykończenie.

ponadto w pełni nadająca się do recyklingu konstrukcja nie dość. Iż nie raz swym wzornictwem przykuje Twoje spojrzenie, to ma swój wytrzymały charakter w stylu Nokii. Wytrzymała bateriaTo telefon, na którym można polegać każdego dnia.

Idź do pracy i zabierz ze sobą 215 4G, a długo działająca bateria pozwoli Ci być w ciągłym kontakcie. Zaufaj Nokia 215 4G, aby przetrwać powszedni natłok obowiązków. Dzięki unikatowej wytrzymałości i baterii, która po prostu działa, Ty również możesz.