Oneplus 10T promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Oneplus 10T oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-32%
Smartfon OnePlus 10T 5G 8/128GB 6,7" 120Hz Jade Green
2599.00
Maxelektro.pl
10T Smartfon ONEPLUS
3799.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:OnePlus
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

Najwyższa wydajność

OnePlus 10T 5G został wyposażony w najnowszy flagowy procesor przenośny Snapdragon 8+ Gen 1, który gwarantuje większą moc, przy zmniejszonym zużyciu energii. Procesor graficzny Qualcomm® Adreno™ odznacza się choćby o 10% szybszym taktowaniem GPU i obsługą gier HDR, a wszystko to przy 30% poprawie skuteczności energetycznej GPU. Wbudowany Snapdragon X65 5G Modem-RF obsługuje sieć 5G do 10 Gb/s. W dodatku procesor jest wpierany poprzez pojemną pamięć RAM 16 GB LPDDR5 i funkcję Always Alive. Dzięki temu połączeniu możesz mieć nawet 35 aplikacji działających w tle i swobodnie przełączać się między nimi.

Ultraszybkie, inteligentne i bezpieczne ładowanie

Dzięki udoskonalonej, wiodącej w branży technice ładowania SUPERVOOC 150 W Endurance Edition, możesz radować się nieporównaną szybkością. 3 minuty wystarczą, by naładować baterię o pojemności 4800 mAh do około 30%, a w zaledwie 19 minut naładujesz urządzenie do pełna.

zastosowanie 13 czujników temperatury i inteligentnego systemu ładowaniapozwala na kontrolę całego procesu w czasie rzeczywistym i na analizę Twoich nawyków w celu dobrania trafnej szybkości ładowania.

Tryb Smart Charge dopasuje ładowanie do aktualnych warunków. W trakcie rozgrywki przenośnej, szybkość ładowania spadnie, aby zapobiec powiększeniu temperatury urządzenia. Natomiast najszybciej uzupełnisz poziom baterii urządzenia przy wyłączonym ekranie. Niska temperatura nie stanowi już przeszkody– możesz naładować Twój smartfon, nawet jeśli temperatura otoczenia wynosi -10°C.

Dzięki technologiom zaprojektowanym w celu przedłużenia żywotności baterii OnePlus 10T może zachować jej doskonałą objętość choćby po 1600 cyklach ładowania.

bezusterkowa łączność

progresywne funkcje zastosowane w nowym OnePlus 10T 5G idealną łączność w każdych warunkach i rozgrywkę mobilną bez opóźnień. Technologia Smart Link polepsza prędkość przesyłania i jakość sygnału w zatłoczonych, publicznych miejscach, np. Na lotniskach, dworcach i w windach. OnePlus 10T 5G jest wyekwipowany w 15 anten, które razem tworzą system antenowy 360°, a także gwarantuje silniejsze sygnały Wi-Fi i komórkowe, niezależnie od orientacji urządzenia.

zaawansowany system chłodzenia

Zapomnij o przegrzewaniu się Twojego smartfonu. OnePlus 10T 5G został zaopatrzony w progresywny system chłodzenia 3D. Zastosowano dużą powierzchnię komory chłodzącej Cryo-velocity VC z ośmiokierunkowym rozpraszaniem ciepła. Dzięki temu proces chłodzenia składników telefonu jest wysoce efektywny, a przy tym udało się zachować cienką i lekką obudowę urządzenia.

Flagowy aparat

OnePlus 10T 5G został zaopatrzonyw układ trzech aparatów, a obiektyw główny 50 MP jest wpierany poprzez matrycę Sony IMX766. Dzięki czemu połączeniu fotografie są wyraźne i bogate w szczegóły, choćby w słabym i nierównomiernym oświetleniu. Obiektyw ultraszerokokątny 8 MP o polu widzenia 119.9 ° pozwala uchwycić więcej na jednym zdjęciu, a dodatkowy obiektyw makro 2 MP sprawi, że zobaczysz nawet najmniejsze obiekty. Zobacz nasze nowoczesne tryby fotograficzne. Funkcja ICE 2.0 umożliwia prędkie uruchamianie migawki i momentalne robienie zdjęć. Nightscape 2.0 łączy swój inteligentny algorytm z możliwościami matrycy Sony IMX766 z OIS, by robić jaśniejsze nocne fotografie, odznaczające się ostrością i wyraźnie widocznymi szczegółami. A tryb Super HDR pozwoli Ci uzyskać równomiernie oświetlone i naturalne portrety.

Funkcje dla graczy

HyperBoost Gaming Engine wzniesie Cię na nowy poziom rozgrywki. Obsługuje trzy funkcje OnePlus 10T, by gra była płynniejsza i bardziej responsywna. Stabilizator obrazu GPA w OnePlus 10T zniża wahania liczby klatek na sekundę, zapewniając płynniejszą i bardziej zrównoważoną rozgrywkę. Funkcja GLC (GPU Load Control) ma na celu ulepszenie produktywności i zmniejszenie zużycia energii, natomiast, LSTouch przyspiesza reakcję na dotyk w trakcie grania.

ekran pełen odcieni

wyświetlacz 6,7" FHD+ Fluid Display 120 Hz uzyskał certyfikat HDR10+, dzięki czemu możesz radować się bardziej realistycznym obrazem i subtelnymi przejściami barw. Obsługa 10-bitowej głębi kolorów gwarantuje bogatsze i bardziej realistyczne barwy. Natomiast dzięki technologii adaptacyjnej szybkości klatek parametry obrazu dostosowują się samoczynnie, przełączając się swobodnie pomiędzy odświeżaniem na poziomie 60, 90 i 120 Hz.

Design przyszłości

OnePlus 10T 5G został zaprojektowany w duchu futurystycznej elegancji. Jego jednolita, szklana, lekko zaokrąglona bryła powstała w wyniku aż 130 procesów produkcyjnych. Odcień czarny czerpie inspirację z tekstury bazaltu, która została odtworzona na tylnej szklanej obudowie dzięki procesowi LDI craft.konwencjonalny odcień został wzbogacony o przypominające piasek błyszczące drobinki, które są widoczne w zależności od kąta padania promieni słonecznych. Odcień jasnozielony nawiązuje do subtelnej i świeżej barwy jadeitu, a jego wykończenie jest gładkie i przyjemne w dotyku.