Oneplus 11 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Oneplus 11 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3599.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Smartfon ONEPLUS 11 8/128GB 5G 6.7" 120Hz Czarny CPH2449
3599.99
Avans.pl
-12%
Smartfon ONEPLUS 11 8/128GB 5G 6.7" 120Hz Czarny CPH2449
3599.99
ELECTRO.pl
Smartfon ONEPLUS 11 16/256GB 5G 6.7" 120Hz Zielony CPH2449
4099.99
Avans.pl
Smartfon ONEPLUS 11 16/256GB 5G 6.7" 120Hz Zielony CPH2449
4099.99
Media Expert
Smartfon ONEPLUS 11 16/256GB 5G 6.7" 120Hz Zielony CPH2449
4099.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:OnePlus
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

OnePlus 11 5G

Flagowy model OnePlus 11 5G łączy moc z elegancją. Jest napędzany najszczególniej zaawansowanymi podzespołami w historii OnePlus i przewyższa możliwościami wszystkie poprzednie modele. OnePlus 11 5G to zarys mocy. Jest wyposażony w wiodące w branży podezpoły: zapewniający ogrom mocy procesor Snapdragon® 8 Gen 2, pamięć RAM LPDDR5X, a nawet UFS4.0. Oto wybór dla tych, którym nigdy nie jest dość — moc porównywalna do wysokiej klasy samochodu wyścigowego to gwarancja, iż prześcigniesz wszystkich.


16 GB RAM

nawet 16 GB pamięci RAM LPDDR5X nowej generacji sprawia, że OnePlus 11 5G przewyższa możliwościami wszystkie poprzednie modele. RAM-Vita kompresuje aplikacje i inteligentnie przydziela RAM, by zapewnić płynne działanie na lata. Uczenie maszynowe AI zagwarantuje turbodoładowanie dla każdej warstwy alokacji pamięci RAM AI w ramach trzech etapów: dobór stałej pamięci RAM, zwolnienie pamięci używanej na potrzeby bieżących zadań i ponowna alokacja pod kątem zadań o sporym użyciu zasobów, a także wielozadaniowości. Przez optymalizację tych kroków można ograniczyć opóźnienia choćby o 50%. Wielozadaniowość opanowana do perfekcji. Inteligentnie optymalizuje użytkowane aplikacje, ograniczając zajmowaną pamięć w celu poprawy stabilności i natychmiastowego wybudzania.


Żyj na 100%

1-100% w 25 min Ładowanie 100 W w trybie inteligentnego prędkiego ładowania. Dzięki monitorowaniu i automatycznej regulacji ujemnie naładowanych elektrod w baterii w czasie rzeczywistym wyraźnie zniża się prawdopodobieństwo nadmiernego rozładowania ogniw litowych. Podczas szybkiego ładowania wysokim napięciem bateria stale regeneruje się na poziomie chemicznym, co zmniejsza uszkodzenia znajdujących się w niej elektrod. Prędkość ładowania jest samoczynnie utrzymywana w celu zapewnienia adekwatnej produktywności baterii.


Zaprojektowany, aby być chłodnym

Chłodzenie nowej generacji: Cryo-velocity VC Cooling. Dzięki heksagonalnej strukturze cząsteczkowej i zaimplementowaniu w pełni nowego materiału z przezroczystego grafenu odprowadza ciepło skutecznie, jak nigdy dotąd.


Podwójne przyspieszenie Wi-Fi

Najwyższy czas znieść ograniczenia prędkości. Jednoczesne połączenie dwóch pasm sieci Wi-Fi (2.4GHz i 5GHz) zwiększa szybkość transmisji informacji przy jednoczesnym utrzymaniu stabilności na ultrawysokim poziomie. Od rozmów wideo, poprzez zintegrowane serwisy społecznościowe i transmisje strumieniowe z serwisów YouTube i Netflix w FHD, aż po gry — poczuj przyspieszenie w najpopularniejszych aplikacjach na świecie.


Fotografia wspomagana sprzętowo

Zobaczyć to uwierzyć: takich wrażeń podczas robienia fotografii jeszcze nie było w historii OnePlus. Skorzystaj z trzech flagowych funkcji aparatu. Potrójny układ obiektywów, zastrzeżony algorytm TurboRAW HDR i oryginalny sensor Accu-spectrum sprawiają, iż niesamowite chwile zapiszą się w historii. Całkowicie nowa kalibracja naturalnych kolorów Hasselblad wykorzystuje wiodącą w branży wiedzę o kolorach. 64 razy więcej danych o kolorach to ponad miliard odcieni na Twoich zdjęciach. Olśniewające 10-bitowe zdjęcia z płynnymi przejściami pomiędzy barwami oszałamiają bogatszymi kolorami, a wspomagający czunik Accu-spectrum gwarantuje skrajną skrupulatność odwzorowania barw.


Wszystko co korzystne, dzięki Dolby

Niesamowity wyświetlacz Super Fluid AMOLED o przekątnej 6,7" o rozdzielczości 2K, z odświeżaniem 120 Hz wykorzystuje nowoczesną technikę LTPO. Większa energooszczędność, częstotliwość odświeżania z natychmiastowym dynamicznym dostosowywaniem od 1 Hz do 120 Hz z kalibracją LTPO 3. Generacji. Witaj w świecie OnePlus X Dolby. Dolby Vision HDR otwiera drzwi do niesamowitych wrażeń kinowych dzięki ultra-jakości obrazu — niesamowitej jasności, kontrastowi i kolorom, które ożywiają rozrywkę na Twoich oczach.


Podwójne głośniki „Reality"

Przygotuj się na moc dźwiękowych wrażeń napędzanych poprzez technikę Dolby Atmos. Dzięki zastosowaniu struktury dźwiękowej podobnej do tej, jakiej używa się w notebookach klasy premium, i technologii kierunkowego dźwięku przestrzennego konkretne głośniki pozwolą Ci zanurzyć się w dźwięku o jakości kinowej.


OxygenOS 13

Każdy element, każde dotknięcie jest szybsze, płynniejsze i bardziej bezproblemowe. Wzornictwo Aquamorphic Design pozwoliło uzyskać uproszczony interfejs oparty na niepowtarzalnych właściwościach wody. Zanurz się w oceanie zaawansowanych funkcji, które poprawią jakość Twojego cyfrowego życia. OxygenOS 13 działa z niesamowitą szybkością dzięki stabilności rdzenia nowej generacji i zwiększonej niezawodności.