Panasonic TU160 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Panasonic TU160 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 249.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Telefon PANASONIC KX-TU160 Czarny
249.99
Media Expert
Telefon PANASONIC KX-TU160 Szary
249.99
Media Expert
Telefon PANASONIC KX-TU160 Szary
249.99
Avans.pl
Telefon PANASONIC KX-TU160 Czarny
249.99
Avans.pl

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

Do rozmów między pokoleniamiŁatwy w użyciu telefon komórkowy KX-TU160 oferuje rozmaite funkcje, takie jak połączenia priorytetowe, duży wyświetlacz LCD, intuicyjne menu z obszernymi ikonami, znaczna żywotność baterii i łatwe ładowanie poprzez USB-C.

Czytelny wyświetlacz. Znaczny wyświetlacz LCD TFT 2,4Wysoki kontrast powoduje,wielki wyświetlacz jest korzystnie widoczny. Menu jest intuicyjne i czytelne dzięki obszernym ikonom. Prosta obsługa. Duża żywotność baterii i łatwiejsze ładowanie poprzez USB-CBateria o długiej żywotności powoduje,za każdym razem i wszędzie można się z Tobą skontaktować, a typowa ładowarka USB-C zagwarantuje dodatkową rozciągliwość i łatwość obsługi.

Wygoda i łatwość obsługi. Poręczna kompozycja i zaokrąglone krawędzieDzięki praktycznej konstrukcji i zaokrąglonym krawędziom telefon KX-TU160 leży komfortowo w dłoniach. Nieskomplikowana obsługa. Oddzielne klawisze z podświetleniemDuże i oddzielone od siebie klawisze z podświetleniem pozwalają łatwo korzystać z telefonu nawet przy słabszym oświetleniu.

Połączenia priorytetowe przez komplet głośnomówiącyPrzycisk połączenia priorytetowego pozwala łatwo dzwonić do wcześniej zapisanych kontaktów alarmowych i rozmawiać z nimi bez zastosowania rąk. Można zapisać do 5 takich kontaktów.

Jeśli dana osoba nie odbierze, telefon samoczynnie wybierze numer następnego kontaktu. Klarowny dźwięk. Zgodność z aparatami słuchowymiCiesz się nadzwyczajną jakością dźwięku, nawet gdy nosisz aparat słuchowy.

Niezależne przyciski sterowania głośnością z boku telefonu komórkowego pozwalają łatwo zmieniać głośność dźwięku. Jasna latarka LEDW górnej części nietrudnego w użyciu telefonu komórkowego KX-TU160 znajduje się wbudowana dioda LED, która może służyć jako podręczna latarka.Bateria: Pozostałe parametry wyświetlacza: barwny wyświetlacz TFT LCDSzczegółowe informacje aparatu: Aparat tylny: 0.3 MPAkcesoria w pakiecie: Pozostałe cechy: Wstępne wybieranie numeru Ponowne wybieranie numeru: 40 cyfr (20 ostatnich) samoczynne ponowne wybieranie: T (zależy od usługi sieciowej) Ograniczanie połączeń przychodzących Wyciszanie Zawieszanie połączeń...