Realme 5 Pro promocja 2021

Cena1225.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mall.pl

Parametry

Producent:Realme
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

Poczwórny aparat 48 MP AI

Realme 5 Pro posiada ultra-szerokokątny aparat makro AI, umożliwiając użytkownikom robienie fotografii z najróżniejszych perspektyw. Dzięki czujnikowi Sony IMX 586, zdjęcia zrobione Realme 5 Pro posiadają szczególnie wysoką rozdzielczość. Szczegóły nie zostaną utracone, to tak jakby każdy piksel budził się do życia.

Twój obszerny towarzysz podczas nocnych eskapad na mieście Z szczególnie dużą aperturą F1.8 i pół-calowym czujnikiem, Realme 5 Pro może rejestrować wyśmienite nocne scenerie choćby w warunkach słabego oświetlenia. Po włączeniu trybu Super Nighscape możesz robić niesamowite nocne zdjęcia przy pomocy silnika wieloramkowego i HDR.

Silniejszy niż poprzednik Snapdragon 712 AIE - procesor charakteryzuje się wysoką wydajnością i niskim zużyciem energii dzięki innowacyjnej technice procesowej 10 nm. Dzięki nowo udoskonalonej częstotliwości głównej 2,3 GHz ogólna produktywność została poprawiona o 10%. Nowa architektura przetwarzania grafiki zwiększyła produktywność energetyczną do 35%, a trzeci silnik AI pomaga rozszerzyć efektywność rozpoznawania mowy i optymalizacji obrazu.

Holograficzny odcień nanometru, nowy transparentny design Nowy design Crystal, poprawę tradycyjnego cięcia diamentów. Po 133-krotnym polerowaniu Realme 5 Pro ma wreszcie nanometryczny holograficzny odcień z teksturą cięcia. Każdy kąt świeci jasno w odbiciach.

90,6% stosunek ekranu do ramki pokrywy większy wyświetlacz, szerszy widok. 6,3-calowy (16,0 cm) ekran FHD + w realme 5 Pro, którego precyzyjny cykl dozowania zawęził czarną krawędź i zwiększył stosunek ekranu do ramki obudowy do 90,6%, oferuje szerszy i wyraźniejszy obraz.

Zakwalifikowany do prawdziwej jakości konstrukcja odporna na zachlapanie. Szczelne, wodoodporne uszczelnienie broni wszystkie komponenty wewnętrzne i zewnętrzne, w tym wyświetlacz, tylną obudowę i przyciski. Wodoodporna kompozycja przeszła pomyślnie test jakości rzeczywistej.
*Realme 5 Pro jest bryzgoszczelny w normalnym rutynowym stosowaniu, ale nie ma użycia w ekstremalnych sytuacjach.

4035 mAh bateria, technologia ładowania VOOC Flash Charge 3.0 Dzięki potężnemu i bezzwłocznemu ładowaniu, telefon potrzebuje tylko 1,38 godziny aby się naładować. Co więcej, możesz w dalszym ciągu odczuwać szybkość ładowania choćby w trakcie wykorzystania czy grania na telefonie. 43% baterii może zostać podczas grania naładowane w ciągu godziny, co i tak powoduje, że ładowanie będzie 4-krotnie szybsze w trakcie ładowania za pośrednictwem zwykłej technologi quick charge.

  • Wyniki testów baterii, szybkości i innych oparte są na rzeczywistych wynikach laboratoryjnych. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić od zmian środowiskowych. Ostateczny czas pracy baterii zależy od rzeczywistych wyników.