Realme 6i promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Realme 6i oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
REALME 6i 4/128GB Zielony
799.00
Neonet.pl
REALME 6i 4/128GB Biały
899.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Realme
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

Realme 6iUwolnij wielką moc Helio G80

realme 6i wprowadza pierwszy na świecie procesor Helio G80 o niezwykłym poziomie mocy obliczeniowej. Ośmiordzeniowy procesor CPU charakteryzuje częstotliwość główna do 2,0 GHz, co zapewnia o 35% wyższe osiągi niżeli poprzednia generacja procesorów. Procesor graficzny Mali G52 1000 mHz także oferuje o 25% więcej mocy. Dzięki czemu jakość obrazu jest udoskonalona, podobnie jak stabilność wyświetlania klatek, co bezdyskusyjnie wyróżnia realme 6i w świecie gier.


Aparaty 48MP AI Quad

Smartfon realme 6i wyposażony jest w układ czterech aparatów, z których każdy realizuje własne funkcje i współpracuje z pozostałymi, czego skutkiem jest wyjątkowość fotografii i dużo zabawy przy robieniu fotografii. Maksymalnie wyraźne i estetyczne fotografie to w szczególności zasługa głównego aparatu 48MP.


Obiektyw ultraszerokokątny 119°

realme 6i zaopatrzony jest w ultraszerokokątny obiektyw z polem widzenia 119°, którego zasięg czterokrotnie przewyższa normalny. Od dzisiaj możesz uchwycić sceny pejzaży, architektury i fotografie grupowe w maksymalnie szerokim planie.*


Obiektyw do czarno-białych portretów

realme 6i jest także zaopatrzony w obiektyw do czarno-białych portretów. Dzięki wskazówkom od naszego „eksperta fotografii" możesz zostać autorem fachowych portretów.


Obiektyw makro 4 cm

Realme 6i ma obiektyw makro 4 cm przeznaczony do zbliżeń na mikroświat i jego mieszkańców, oferując sporo radości przy wykonywaniu fotografii w trybie makro.


zdjęcia w nocy Super Nightscape

realme 6i obsługuje tryb nocny Super Nightscape. Dzięki dokładnemu algorytmowi AI i technologii kompozytowego silnika wieloklatkowego (ang. Composite multi-frame engine technology) w trybie Super Nightscape zdjęcia robione przy słabym oświetleniu są jaśniejsze i wyraźniejsze. Umożliwia to bezproblemowe wykonanie ładnych ujęć nocą.


Aparat do superwyraźnych selfie 16MP

Aparat 16MP do superwyraźnych selfie wykorzystuje inteligentną technikę „cztery piksele w jednym", dzięki czemu każde selfie będzie inne. Unikatowy algorytm AI Beauty realme w inteligentny sposób rozpozna twarz i dobierze optymalne i naturalne efekty upiększenia.


Bateria 5000 mAH o olbrzymiej wytrzymałości 39 dni na czuwaniu

Największa bateria realme o olbrzymiej pojemności 5000 mAH to gwarancja najdłuższej pracy na baterii. Dzięki potrójnym zabezpieczeniom ta bateria nie przysporzy użytkownikom zmartwień. Test bezpieczeństwa obejmuje każdy składnik wewnętrzny baterii, a także ładowarki. Dzięki niemu można bez obaw korzystać z tej najistotniej wytrzymałej baterii.


Szybka ładowarka 18W Wzrost mocy o 180%

realme 6i oferuje opcję szybkiego ładowania – jedną z najpopularniejszych funkcji telefonów realme. Szybka ładowarka 18W i komplet do ładowania 9V/2A ponadto powiększa szybkość ładowania i skraca jego czas.


ekran 16,5 cm (6,5") Mini-Drop FullScreen

realme 6i zaopatrzony jest w olbrzymi wyświetlacz, zapewniający intensywność doznań przy oglądaniu materiałów wideo albo grach. Ponadto zaimplementowane proporcje ekranu 20:9 sprawiają, że telefon jest smuklejszy i wyświetla jeszcze więcej danych.


dobrane złącze na 3 karty

klasyczne gniazdo na 3 karty w realme 6i obsługuje równocześnie dwie karty SIM i jedną kartę Micro-SD, co pozwala zespoić możliwości przechowywania informacji do własnych potrzeb i korzystać równocześnie z dwóch kart SIM.