Realme GT Master Edition promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Realme GT Master Edition oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Smartfon REALME GT Master Edition 6/128GB 5G 6.43" 120Hz Szary RMX3363
1399.00
Media Expert
GT Master Edition 6/128GB Smartfon REALME
1499.00
MediaMarkt.pl
Smartfon REALME GT Master Edition 6/128GB 5G 6.43" 120Hz Biały RMX3363
1499.99
Media Expert

Parametry

Producent:Realme
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 6.43 "
Rozdzielczość wyświetlacza 2400 x 1080
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 256 GB
Pamięć RAM 8 GB
Komunikacja WiFi
Funkcje odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 4300 mAh

Opis

Główne cechy

użyteczny smartfon realme GT MASTER, to nieprzeciętna propozycja dla tych osób, które chcą z urządzenia mobilnego wycisnąć osiągalnie jak najwięcej. Sprzęt ten został zaopatrzony w obfity, 6.43-calowy ekran, wydajny procesor Snapdragon, a także w system operacyjny Android 11 i znaczny, bo aż 128 GB moduł pamięci zaimplementowanej.

Jeszcze więcej energii

Siła smartfonu realme GT MASTER drzemie w dodatku w jego pojemnej, 4300 mAh baterii, która zagwarantuje mu dostęp do energii choćby w trakcie maksymalnego obciążenia pracą. To użyteczne ogniwo Li-ion eksponuje się dużą niezawodnością, która przedkłada się na kilkaset bezawaryjnych cykli ładowania i rozładowania. Na uwagę zasługuje także sprawny system ładowania, który pozwala dostarczyć do ogniwa maksymalnie 65 W mocy. Wykorzystuje się tu technologię złącz PD, dzięki której możliwe jest automatyczne dobranie wartości napięcia ładowania do wymogów solidnego ogniwa. To dzięki niej czas ładowania tak pojemnej baterii jest skracany do absolutnego minimum.

Procesor sercem urządzenia przenośnego

Sercem smartfonu realme GT MASTER jest jego procesor, który - dzięki ośmiordzeniowej strukturze - może z łatwością przetworzyć nawet najbardziej złożone i trudne zadania. Qualcomm Snapdragon 778G - bo o nim mowa - to nowoczesny komponent, który z powodzeniem obsługuje technologię 5G. Dzięki niemu można nie tylko cieszyć się wysokiej jakości grafiką i dopracowanym dźwiękiem, lecz też płynnością gier i aplikacji. Co więcej, połączenie go z aż 6 GB pamięci RAM, pozwala jeszcze lepiej wykorzystać potencjał tego niezwykłego, przenośnego urządzenia.

wyświetlacz wizytówką smartfonu

O wyjątkowych możliwościach smartfonu realme GT MASTER świadczy przede wszystkim jego znakomicie dopracowany ekran o przekątnej aż 6.43 cali, który zapewni użytkownikowi możliwość przeglądania materiałów wideo i zdjęć. Z kolei o wysokiej klasie tej platformy sprzętowej świadczy jej rozdzielczość, która wynosi aż 2400 x 1080 pikseli, a także użyteczna technika, w oparciu o którą została ona zaprojektowana. Mowa tu oczywiście o matrycy Super AMOLED, która uwydatnia się nieszablonową jakością, ale i dopracowaniem przetwarzanej grafiki.

wygodny system operacyjny

Działanie smartfonu realme GT MASTER jest oparte na systemie operacyjnym Android 11, który zagwarantuje płynną pracę, ogranicza zużycie zasobów sprzętowych i - co tak samo ważne - gwarantuje dostęp do komfortowego w użyciu i lekkiego interfejsu. Jego zaletą jest maksymalna ergonomia, która nabiera zupełnie nowego znaczenia dzięki sporym, należycie widocznym ikonom, praktycznie nieograniczonej ilości dostępnych interakcji, a także uproszczonym metodom obsługi. Odtąd system Android nie będzie już miał przed nikim tajemnic. Nadszedł czas, by poznać pełnię jego możliwości!

Moc tkwi w aparacie

Jednym z najważniejszych, a zarazem najszczególniej poręcznych komponentów smartfonu realme GT MASTER, jest komplet zastosowanych w nim aparatów. Trzy z nich ( 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx ) zamknięte zostały w tylnej obudowie urządzenia. Z kolei w przedniej części urządzenia znalazło się miejsce dla solidnego, bo aż 32 Mpx aparatu. To dzięki niemu będzie można wytwarzać komfortowe i niepowtarzalne selfie i to w każdych, nawet najmocniej zaskakujących okolicznościach. Czas przesiąść się na sprzęt, który akcentuje się ogromnym potencjałem!

Moc funkcji dodatkowych

Jak na mistrzowski sprzęt mobilny przystało, smartfon realme GT MASTER podkreśla się szeregiem atrakcyjnych funkcji, bez których nie można byłoby sobie wyobrazić codziennego życia. Standardem jest tu oczywiście zaimplementowany moduł 5G, który zagwarantuje możliwość komunikacji z szybkością dochodzącą do choćby kilkuset MB/s. Na uwagę zasługuje ponadto moduł WiFi, który gwarantuje jeszcze większą wydajność podczas stosowania np. Z domowych sieci bezprzewodowych. Atutem smartfonu jest również funkcja NFC, dzięki której użytkownik może dokonywać transakcji w oparciu o telefon komórkowy, a także zastosowany moduł Bluetooth, który pracuje zgodnie z założeniami technice 5.2.

praktyczne wymiary, jeszcze większy komfort pracy

Niekwestionowaną zaletą smartfonu realme GT MASTER są jego małe, wręcz funkcjonalne wymiary. Grubość tego niezwykłego urządzenia wynosi jedynie 8 mm, a jego szerokość - 73.5 mm. Na uwagę zasługuje także trafna wysokość smartfonu, która wynosi 159.2 mm, jak i jego niepokaźna masa, wynosząca zaledwie 147 g. Dzięki tak niewielkim wymiarom, urządzenie to z łatwością zmieści się w dłoni. Co więcej, codzienne korzystanie z jego praktycznie nieograniczonych możliwości, już nigdy nie będzie wiązało się z żadnym dyskomfortem.