Samsung Galaxy A42 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Samsung Galaxy A42 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1549.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SAMSUNG Galaxy A42 5G Czarny (A426F)
1549.00
Neonet.pl
SAMSUNG Galaxy A42 5G Szary (A426F)
1549.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telefony komórkowe
Pamięć wbudowana 128 GB
Pamięć RAM 4 GB
Pojemność baterii 5000 mAh

Opis


Samsung Galaxy A42 5G
Łączność 5G, wyższa prędkość i mniejsze opóźnienia 5G to płynna łączność i widocznie krótsze czasy przesyłania danych. * Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze przystępna powszechnie w Polsce.
postępowy wyświetlacz i wyjątkowy design 6,6-calowy wyświetlacz dla wciągających kinowych wrażeń, a także wygląd, który Cię uwydatni.
4 rewelacyjne aparaty dla zniewalających fotografii Fantastyczne fotografie i znakomite filmy w każdych okolicznościach.
Pojemna bateria na cały dzień rozrywki spora objętość 5000 mAh i prędkie ładowanie.
szybkie działanie z solidnym procesorem pozwala na skuteczniejszą pracę smartfona, żeby robić udoskonalone fotografie i grać bez opóźnień.
Bezpieczeństwo Twoich danych Twoje pliki broni czytnik ekranowy linii papilarnych i technika rozpoznawania twarzy. 5G - NAJSZYBSZY PRZESYŁ informacji
Samsung Galaxy A42 5G jest gotowy na transfer informacji nowej generacji*. Smartfon jest gotowy na streaming filmów, granie i pobieranie plików z szybkością, jakiej do tej pory nie doświadczyłeś**. Hiperszybkie pobieranie Niezależnie czy jesteś w domu, czy wracasz z pracy, możesz pobrać cały sezon ulubionego serialu w zaledwie kilka chwil. Gry i sport Oglądaj na żywo rozgrywki sportowe w wysokiej jakości, a poczujesz się, jakbyś był ich uczestnikiem. Za każdym razem w kontakcie Prowadź wygodnie wideorozmowy ze współpracownikami, znajomymi lub rodziną. * Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze przystępna powszechnie w Polsce.
** Rzeczywiste prędkości sieci mogą się różnić w zależności od dostawcy usług sieciowych. PATRZ I PODZIWIAJ
Smartfon otrzymał 6,6-calowy wyświetlacz Infinity-U wytwarzany w technologii Super AMOLED. Ma jedynie nieznaczne wycięcie na przedni aparat, by nie zakłócać Ci oglądania filmów, grania czy pracy. Kinowy ekran pozwoli Ci podziwiać niezwykłe mnogość barw i wyraziste kadry. Dopracowany design urządzenia przyciąga spojrzenia. Obudowa przystępna jest w trzech kolorach: szarym, czarnym i białym. Wszystkie posiadają specyficzne wzory oraz błyszczące wykończenie. DoskonałE APARATY
Galaxy A42 5G został wyekwipowany w wielofunkcyjny poczwórny aparat. Możesz nim robić wspaniałe fotografie i kręcić filmy w każdej sytuacji. Uwieczniaj ciekawe chwile i dziel się nimi w mediach społecznościowych ze znajomymi. Więcej obiektywów pozwoli Ci na większą kreatywność! Obiektyw główny Główny aparat 48 MP z jasną przysłoną F1,8 pozwala robić wyraźne fotografie w dzień i w nocy. Możesz nagrywać nim szczegółowe filmy 4K, które można potem kadrować i przycinać niemal bez utraty jakości. Obiektyw makro Aparat makro 5 MP rejestruje szczegółowo obiekty z bliska. Jeśli chcesz uchwycić na zdjęciach znikome przedmioty albo przyrodę, to warto użyć tego aparatu. Obiektyw głębi Skup się tylko na tym, na czym chcesz dzięki czterem dostosowywanym efektom Live Focus. Użyj aparatu głębi a następnie wejdź do Galerii i rozmyj tło na zdjęciu, dopasowując poziom ostrości drugiego planu.
Obiektyw ultraszerokokątny Żadnych ograniczeń! Uchwyć na zdjęciu obszar obejmujący pole widzenia o kącie 123. Wreszcie w kadrze zmieszczą się wszyscy Twoi znajomi albo sfotografujesz błyskotliwe widoki podczas podróży. Przedni aparat Zrób wspaniałeselfie! za pomocą aparatu przedniego, który zapisuje zdjęcia w rozdzielczości 20 MP i użyj funkcji Live Focus. dzięki czemu wyróżnisz się na zdjęciu i cała uwaga skierowana będzie na Ciebie.
ROZRYWKA przez CAŁY DZIEŃ
Korzystaj z możliwości jakie będzie oferować 5G przez dłuższy czas za sprawą pojemnej baterii 5000 mAh (typowa*). A jeśli będziesz ją musiał naładować, nie zajmie Ci to dużo czasu. Telefon wspiera szybkie ładowanie 15 W. * charakterystyczna wartość testowana w warunkach laboratoryjnych poprzez niezależne podmioty zewnętrzne. Oceniona (niewielka) pojemność jest mniejsza. ZnakomitA produktywnOŚĆ
O to, aby Twoje zdjęcia były wysokiej jakości, gry przebiegały bez opóźnień, a streaming ulubionego serialu był płynny, dba ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 7225 oraz 4 GB pamięci RAM. Dodatkowo w trakcie rozgrywek Game Booster, wykorzystując sztuczną inteligencję, zagwarantuje nieprzeciętną jakość obrazu oraz dopasowuje optymalną efektywność, żywotność baterii i temperaturę.
Na swoje zdjęcia, filmy i gry uzyskujesz aż 128 GB pamięci wewnętrznej. Uzupełniające UDOGODNIENIA
Ci potrzeba więcej miejsca na pliki lub dodatkowy numer – nie ma sprawy! W Galaxy A42 5G pomyślano o wszystkim. To smartfon, który pozwoli Ci cieszyć się ulubioną rozrywką i płynnie wykonywać dużo zadań jednocześnie. Jeszcze więcej miejsca Możesz rozszerzyć pamięć urządzenia o choćby 1 TB, zakładając kartę pamięci microSD*. * Karta microSD sprzedawana jest oddzielnie. Dual SIM Jeśli Ci trzeba używać dwóch numerów telefonów, skorzystaj z podwójnego gniazda SIM. Głośniki Dolby ATMOS Doświadcz nadzwyczajnego przestrzennego brzmienia słuchając muzyki, oglądając filmy i grając.
BEZPIECZEŃSTWO TWOICH danych równocześnie Twoje urządzenie, jak i zapisane na nim dane są należycie bronione. Smartfon posiada czytnik linii papilarnych w ekranie, a także technikę rozpoznawania twarzy. Platforma Samsung Knox zabezpiecza pliki przed złośliwym oprogramowaniem, a w szyfrowanym, bezpiecznym folderze możesz trzymać najważniejsze prywatne dane.