Samsung Galaxy A5 SM-A500F promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Samsung Galaxy A5 SM-A500F oraz 18 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1245.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Smartfon Samsung Galaxy A50 128GB White SM-A505FZWSXEO Bluetooth WiFi GPS LTE 128GB Android 9.0 kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
1245.00
Sferis.pl
Samsung Galaxy A50, 4GB/128GB, niebieski
1499.00
Mall.pl
Samsung Galaxy A50, 4GB/128GB, biały
1499.00
Mall.pl
Samsung Galaxy A50, 4GB/128GB, czarny
1499.00
Mall.pl
Smartfon SAMSUNG Galaxy A50 SM-A505 Czarny DARMOWY TRANSPORT
1597.00
ELECTRO.pl
Smartfon SAMSUNG Galaxy A50 SM-A505 Biały DARMOWY TRANSPORT
1597.00
ELECTRO.pl
Smartfon SAMSUNG Galaxy A50 SM-A505 Biały
1597.00
Media Expert
Smartfon SAMSUNG Galaxy A50 SM-A505 Czarny
1597.00
Media Expert
Samsung Galaxy A50 SM-A505 (niebieski)
1599.00
RTV EURO AGD
Smartfon SAMSUNG Galaxy A50 SM-A505 Niebieski DARMOWY TRANSPORT
1599.00
ELECTRO.pl
Samsung Galaxy A50 SM-A505 (czarny)
1599.00
RTV EURO AGD
Smartfon SAMSUNG Galaxy A50 SM-A505 Niebieski
1599.00
Media Expert
Samsung Galaxy A50 SM-A505 (biały)
1599.00
RTV EURO AGD
Smartfon SAMSUNG Galaxy A50 Biały SM-A505FZWSXEO
1599.00
MediaMarkt.pl
Smartfon SAMSUNG Galaxy A50 Niebieski SM-A505FZBSXEO
1599.00
MediaMarkt.pl
Smartfon SAMSUNG Galaxy A50 Czarny SM-A505FZKSXEO
1599.00
MediaMarkt.pl
Smartfon SAMSUNG Galaxy A50 Koralowy SM-A505FZOSXEO
1599.00
MediaMarkt.pl
Samsung Galaxy A50 SM-A505 (koral)
1599.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 5 "
Rozdzielczość wyświetlacza 1280 x 720
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 16 GB
Pamięć RAM 2 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 13 Mpx
Aparat przedni 5 Mpx
Czujniki akcelerometr, czujnik grawitacyjny
Komunikacja Bluetooth, WiFi, NFC, LTE, 3G
Funkcje kompas cyfrowy, GPS, radio FM, odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 2300 mAh
Rodzaj karty SIM nano SIM
Obsługa kart pamięci microSD tak
Liczba rdzeni 4

Opis

Zanim kupisz skontaktuj się z nami!

sprawdź swój model telefonu

Ultraszybki Smartfon Samsung Galaxy A5 z 8-rdzeniowym procesorem do bezzwłocznej kontroli partnera

Samsung Galaxy A5 jest ultraszybkim smartfonem o ogromnych możliwościach a w połączeniu ze szpiegowskim oprogramowaniem Android Extreme generuje bezusterkowy system nadzorujący.

Samsung Galaxy A5 jest nowoczesnym smartfonem z dotykowym 5,2" ekranem i prędkim 8-rdzeniowym procesorem, który powoduje, iż słuchanie muzyki czy oglądanie filmów na Youtube nie zostanie zakłócone ani spowolnione w nieodpowiednim momencie. Aparat o rozdzielczości 13 Mpix oraz optyczna stabilizacja obrazu OIS z przysłoną F1.9 zapewnią jasne i ostre ujęcia. Natomiast przedni aparat o rozdzielczości 5 Mpix zapewni Tobie wyraźne selfie za każdym razem, wtedy kiedy tego chcesz.

Oprogramowanie Android Extreme umożliwia kontrolowanie pracownika, partnera czy nastolatka. Szpiegowskie oprogramowanie daje dostęp do korespondencji meilowej, wiadomości SMS, jak dodatkowo kontroluje rozmowy prowadzone poprzez modne komunikatory m.in. Messanger czy Skype. Wraz z telefonem Samsung Galaxy A5 tworzą narzędzie do kontrolowania posiadacza telefonu z każdego miejscu na świecie.

 • NIE KUPUJ OPROGRAMOWANIA W CIEMNO, PRZETESTUJ SPYPHONE przez 3 DNI!

  W celu otrzymania kodu aktywacyjnego oraz instrukcji obsługi prosimy o kontakt telefoniczny (+48 71 341 14 00) albo e-mailem (zapytania@spyshop.pl)

W jakich celach stosuje się oprogramowanie SpyPhone Android Extreme?
 • kontrolowanie dziecka
 • monitorowanie pracowników
 • zabezpieczenie w razie kradzieży telefonu
 • szybkie namierzanie w sytuacji porwania
Funkcje oferowane poprzez oprogramowanie SpyPhone Android Extreme
 • Podsłuch rozmów w trybie Live (tylko root)

  Podsłuchiwanie rozmów w czasie rzeczywistym prowadzonych poprzez Samsung Galaxy A5 jest osiągalne po połączeniu z kontrolowanym telefonem i włączeniu się do rozmowy.

 • Powiadomienia

  w sytuacji nawiązania połączeń zostaje wygenerowane powaidomienie w postaci SMS przychodzącego na numer obserwujący. Właściciel nadzorowanego telefonu nie ponosi dodatkowych kosztów. Włączenie filtracji numerów umożliwia ograniczenie ilości przychodzących powiadomień o rozmowach.

 • Nagrywanie rozmów

  Wszelkie rozpoczęte rozmowy równocześnie przychodzące, jak i wychodzące są automatycznie nagrywane i wysyłane na serwer. Użytkownik ma do nich dostęp w każdym dogodnym momencie.

 • Otoczenie Live (tylko root)

  Podsłuch otoczenia jest niezwykle przydatny w sytuacji porwania bądź zaginięcia. Nawiązanie połączenia z telefonem nadzorowanym, spowoduje automatyczne uruchomienie mikrofonu w telefonie z zainstalowanym szpiegowskim oprogramowaniem Android Extreme. Połączenie jest w pełni dyskretne, nie jest sygnalizowane ani rejestrowane w telefonie Samsung Galaxy A5.

 • Nagrywanie dźwięków z otoczenia (tylko root)

  możliwe jest zapisywanie dźwięków z otoczenia. Funkcję należy włączyć przez panel użytkownika po zalogowaniu. Materiał zapisywany jest na serwerze.

 • Wykaz rozmów

  Historia przeprowadzonych rozmów zapisywana jest Na serwer wysyłana jest historia wszystkich połączeń telefonicznych wykonywanych z telefonu z oprogramowaniem SpyPhone Android Extreme.

 • Kontakty

  Lista kontaktów zapisana w telefonie Samsung Galaxy A5 jest automatycznie kopiowana i przesyłana poprzez szpiegowski program Android Extreme na serwer.

 • Wiadomości SMS i MMS

  Wiadomości SMS i MMS są zapisywane na bieżąco i samoczynnie przesyłane na serwer. Użytkownik ma wgląd do wiadomości w każdej chwili z poziomu panelu użytkownika.

 • Komunikatory IM (tylko root)

  Monitorowanie wiadomości wysyłanych i odbieranych poprzez komunikatory internetowe:

  • Messanger
  • Facebook
  • WhatsApp
  • Viber
  • Skype
  • LINE
 • E-mail (tylko root)

  Kopie wiadomości mailowych wysyłanych i odbieranych (bez dołączanych załączników) z poziomu telefonu Samsung Galaxy A5 przekazywane są na serwer.

 • Historia oglądanych stron

  W każdej chwili można skontrolować historię przeglądanych stron internetowych, jak ponadto ulubionych zakładek nadzorowanej osoby.

 • Lokalizacja GPS

  Informacja o lokalizacji telefonu SpyPhone Android Extreme na podstawie danych z odbiornika GPS (skrupulatność do 5 metrów), samoczynne śledzenie położenia z określoną częstotliwością oraz informacja o aktualnym położeniu na żądanie (komenda SMS lub polecenie w panelu).

 • Multimedia

  Filmy, muzyka, zdjęcia, jak i wszystkie inne pliki multimediów zapisywane są w postaci kopii na zewnętrznym serwerze.

 • Fałszywy SMS

  Możliwość wysłania wiadomości SMS z numeru telefonu nadzorowanego na dowolny numer, wiadomość SMS nie jest zapisywana w telefonie Samsung Galaxy A5 w plikach wysłanych.

 • Inne

  Oprogramowanie daj także możliwość pozyskiwania kopii notatek, wpisów w kalendarzu oraz listy zainstalowanych aplikacji i dużo innych.

Po instalacji oprogramowania SpyPhone Android Extreme nie ma już konieczności bezpośredniego dostępu do telefonu. Monitoring odbywa się zdalnie. Za pomocą ustalonego numeru telefonu osiągalny jest podsłuch rozmów i otoczenia, wszystkie informacje wysyłane są na serwer. Za pośrednictwem panelu na stronie internetowej użytkownik może zarządzać zebranym i informacjami, a także zdalnie zmieniać parametry działania i ustawienia aplikacji.

Aplikacja SpyPhone Android Extreme działa w tle i nie wpływa na normalne funkcjonowanie telefonu. Jest maksymalnie dyskretna i nie jest widoczna jako aplikacja, którą można uruchomić w telefonie.

Warunki licencyjne i instalacja SpyPhone Android Extreme

Licencja udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu i może być aktywowana na jednym kompatybilnym telefonie w danym czasie. Po upływie terminu ważności licencji może być ona przedłużona odpłatnie na kolejny rok.

Oprogramowanie współpracuje z większością telefonów z systemem ANDROID. Wszelkie uzupełniające dane przystępne są na stronie oprogramowania: SpyPhone Android Extreme.

Dlaczego warto kupić oprogramowanie w sklepie Spy Shop?

firma Spy Shop jest zarejestrowaną legalnie działającą działalnością gospodarczą, jesteśmy dostępni dla naszych konsumentów w sklepach stacjonarnych i w internecie od 2007 roku. Dzięki temu zapewniamy wysoki poziom usług i wsparcie technologiczne w razie wystąpienia problemów w czasie stosowania naszych produktów.

W razie jakichkolwiek problemów odnośnie działania i instalacji programu nasi pracownicy służą wsparciem telefonicznym. Wszelkie funkcje i dobre działanie zostanie sprawdzone na miejscu i dostaną Państwo do rąk oprogramowanie gotowe do wykorzystania.
Oprogramowanie SpyPhone Android Extreme jest polepszane na bieżąco tak, żeby zapewnić naszym klientom najwyższy komfort używania, niezawodność i bezpieczeństwo.

 • WAŻNE informacje DOTYCZĄCE OPROGRAMOWANIA
 • Oprogramowanie projektowano z założeniem zapewnienia dyskrecji i bezpieczeństwa używania. Ze względu na specyfikację systemu Android nie ma możliwości usunięcia wszelkich danych o zainstalowanych w telefonie aplikacjach.
 • Instalacja w telefonie z oprogramowaniem SpyPhone aplikacji innych producentów (oprogramowanie antywirusowe, oprogramowanie, niestandardowe które rejestruje dźwięk, niestandardowe aplikacje do wprowadzania tekstu) mogą spowodować nieprawidłowe działanie aplikacji SpyPhone.
 • W nowych wersjach telefonów potrzebne jest wykonanie ROOTa telefonu!
 • Przywrócenie ustawień fabrycznych telefonu spowoduje usunięcie aplikacji, konieczna jest wtedy ponowna instalacja i konfiguracja programu.
 • W telefonach z systemem Android w wersji powyżej 4.1, ukrywanie komend może nie działać poprawnie w zależności od modelu telefonu i wersji systemu.
 • Historia przetrzymywana jest przez 30 dni na serwerze. Należy pamiętać o archiwizowaniu materiału na bieżąco na własnych nośnikach pamięci.