Samsung Galaxy M31s promocja 2021

Cena999.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telefony komórkowe
Pamięć wbudowana 128 GB
Pamięć RAM 6 GB
Pojemność baterii 6000 mAh

Opis

POZNAJ GALAXY M31s perfekcyjne zdjęcia i filmy 4 tylne aparaty i nagrywanie video o rozdzielczości w 4K, jak również w zwolnionym tempie. Funkcja Jedno ujęcie Wydarzenia uchwycone z wielu perspektyw jednocześnie, przy pomocy kilku aparatów.

wyświetlacz Infinity-O wyświetlacz Super AMOLED 6,5” zagwarantuje znakomitą jakość obrazu. Jeszcze dłuższa praca prędkie ładowanie 25W* i znaczna objętość – aż 6000 mAh. * W komplecie z telefonem znajduje się ładowarka 15W.

idealna sprawność Moc ośmiordzeniowego procesora Exynos wspieranego przez 6 GB RAM. 4 aparaty Smartfon ma cztery tylne aparaty, główny z nich o rozdzielczości 64 MP. KRĘĆ FILMY I RÓB ciekawE fotografie Poznaj potęgę aparatów telefonu Samsung Galaxy M31s.Główny obiektyw 64 MP cechują znaczne piksele i jasna przysłona F/1.8.

Wszystko po to, aby każda fotografia była wyraźna i optymalnie doświetlona. Wyśmienite ujęcia panoramiczne uchwycisz za pomocą ultraszerokokątnego aparatu 12 MP, najmniejsze detale zarejestrujesz obiektywem makro 5 MP, a za głębię ostrości zdjęć odpowiada obiektyw 5 MP.

Przedniaparat akcentuje pokaźna rozdzielczość aż 32 MP, więc zawsze sprawisz sobie perfekcyjne selfie. Za pomocą funkcji Jedno ujęcie, najważniejsze momenty uchwycisz dzięki serii fotografii i filmów z wielu perspektyw.

DESIGN I ekran Smukły, delikatny design i niezwykłe wrażenia odbioru obrazu. Wyświetlacz Infinity-O mierzy 6,5 cala w proporcjach 20:9 i niewielki otwór, w którym umieszczona została kamera przedniego aparatu.

Dzięki cienkim ramkom, użytkownik może skupić wzrok na rewelacyjnych obrazach wyświetlacza Super AMOLED o rozdzielczości Full HD+ i szerokiej jasności maksymalnej 420 nitów. Na dodatek, smartfon znakomicie leży w dłoni, co z połączeniu z rewelacyjnym wyświetlaczem sprawi, że zatoniesz w serialach i filmach na długie godziny.

Obraz Full HD+ wyświetlacz prezentuje obrazy pełne detali, o bogatych kolorch i kontraście. To wszystko za sprawą rozdzielczości Full HD+ czyli 2400x1800 pikseli. Wygodny dla oczu Emisja światła niebieskiego została znacznie zmniejszona, dzięki czemu choćby długie korzystanie z telefonu nie sprawia zmęczenia oczu.

wyświetlacz Infinity-O Obiektyw aparatu selfie znajduje się w niewielkim wycięciu w profilu litery „o”. Dzięki temu sam wyświetlacz zajmuje 91% obszaru przedniego panelu. DZIAŁAJ nieustannIE poprzez CAŁY DZIEŃ Możesz być spokojny, energii wystarczy Ci na długie godziny stosowania dzięki unikatowej baterii o objętości 6000 mAh (standardowa*).

Smartfon analizuje w jaki sposób korzystasz z urządzenia, a następnie zarządza zużyciem energii minimalizując jej straty. * typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych poprzez niezależne podmioty zewnętrzne.

Wartości standardowe to szacowane wartości przeciętne z uwzględnieniem odchyleń objętości wśród baterii w poddanej testowi próbie w standardzie IEC 61960. Oceniona (niepokaźna) objętość to 5830 mAh. Faktyczny proces zużycia baterii może różnić się w zależności od przystępnych sieci, wzorców używania i innych czynników.

W zestawie z telefonem znajduje się ładowarka 15 W. Prędko gotowy do pracy Naładowanie smartfona do pełna zajmuje jedynie 97 minut. Ładowanie 25W Superszybkie ładowanie 25W* zaoszczędzi Ci czasu. * W zestawie z telefonem znajduje się ładowarka 15 W.

Dzielenie się energią Podłącz swój telefon do innego smartfona przy pomocy kabla USB typu C, żeby naładować baterię w wybranym z urządzeń*. * kabel USB-C sprzedawany jest osobno. ONE UI 2.0 UPROŚCI CODZIENNE CZYNNOŚCI One UI 2.0 - interfejs, który ułatwi Ci obsługę znacznego ekranu i sprawi, że nie będziesz chciał odłożyć telefonu.

Wszystkie elementy interaktywne zostały tak zaprojektowane, byś zawsze mógł po nie łatwo sięgnąć. Przejrzysta i czytelna powłoka graficzna dodatkowo umili korzystanie ze smartfona imożesz personalizować jej elementy dostosowując do swych potrzeb.

NIE TRAĆ CZASU, DZIAŁAJ ekspresowo Ośmiordzeniowy procesor Exynos 9611 i 6 GB RAM gwarantują płynną pracę bez zacięć. Smartfon posiada też świeże kości pamięci o standardzie LPDDRx4 i 128 GB przestrzeni,bez problemu pomieścić Twoją multimedialną bibliotekę.

* Karta pamięci sprzedawana jest osobno. Uzupełniające UDOGODNIENIA instynktowna obsługa, bezzwłoczne aktualizacje, możliwość rozszerzenia obszerności do 512 GB przy pomocy karty microSD* i obsługa dwóch kart SIM.

To wszystko w smartfonie, który stanie się doskonałym towarzyszem każdego dnia – zarówno podczas długich rozmów ze znajomymi jak i służbowych obowiązków. * Karta pamięci sprzedawana jest osobno. System Android 10 Wraz z nową wersją systemu, zyskujesz nowe możliwości.

Możesz pomiędzy innymi sterować smartfonem gestami, łatwiej odpowiadać na wiadomości, ustawić ciemny motyw graficzny i jednocześnie wydłużyć pracę baterii. Dual SIM Jeśli korzystasz z dwóch numerów telefonu, idealnym rozwiązaniem będzie zainstalowanie obu kart SIM w jednym telefonie.

rozszerzalna pamięć Jeżeli uwielbiasz przechowywać w telefonie masę fotografii i filmów, powiększ pamięć nawet do 512 GB za pomocą karty microSD*. * Karta pamięci sprzedawana jest os