Samsung Galaxy Note 20 4G SM-N980 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Samsung Galaxy Note 20 4G SM-N980 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
SAMSUNG Galaxy Note 20 Miedziany (N980F)
3999.00
Neonet.pl
Samsung Smartfon Galaxy Note20, 8GB/256GB, Gray
4349.00
Mall.pl
Samsung Smartfon Galaxy Note20, 8GB/256GB, Green
4349.00
Mall.pl
SAMSUNG Galaxy Note 20 Szary (N980F)
4349.00
Neonet.pl
Smartfon SAMSUNG Galaxy Note 20 8/256GB 6.7'' Zielony SM-N980
4349.00
Media Expert
Galaxy Note 20 Smartfon SAMSUNG
4818.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 6.7 "
Rozdzielczość wyświetlacza 2400 x 1080
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 256 GB
Pamięć RAM 8 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 64 Mpx
Aparat przedni 10 Mpx
Komunikacja WiFi, LTE, Bluetooth
Funkcje odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 4300 mAh
Rodzaj karty SIM nano SIM
Obsługa kart pamięci microSD tak
Liczba rdzeni 8

Opis

NAJWAŻNIEJSZE atrybuty
S Pen innowacyjny Rysik S Pen z funkcją Bluetooth zapewniający wygodne wykorzystywanie smartfona oraz sterowanie gestami.
wyświetlacz Rozdzielczości ekranu FHD+ 2400x1080 zapewnia komfort oglądania oraz płaski ekran Infinity-O 6.7 sAMOLED Plus dla żywych i nasyconych obrazów z mnóstwem detali.
skuteczność Procesor 7nm, a także 8 GB RAM gwarantuje skuteczną pracę. Przechowuj jeszcze więcej zdjęć, dokumentów i innych plików dzięki 265 GB pamięci.
Bateria Jeszcze dłuższa praca na jednym ładowaniu dzięki inteligentnej baterii o obszerności 4300 mAh.
Aparat fachowe filmy w jakości 8K i nieprzeciętne zdjęcia z wyjątkowymi aparatami szerokokątnymi i funkcją Jedno Ujęcie. SolidnE NARZĘDZIE powiększAJĄCE wydajnOŚĆ
Sterowanie gestami Możesz wygonie przewijać, cofać się do ostatniej wybranej aplikacji, przechodzić w tryb pisania albo prędko wrócić na stronę startową korzystając z 5 nowych gestów, które pełną kontrolę w dowolnym miejscu.
nietrudne edytowanie i konwertowanie plików Prosta edycja i proste konwertowanie plików zwiększy Twoją produktywność. Dodawaj, usuwaj i rób notatki z wykładów lub pracy i zapisuj je do plików PDF, które z łatwością możesz edytować bez dodatkowych aplikacji, ani programów. Co więcej, Samsung Notes pozwala na eksport notatek do plików PPT i robienie odręcznych notatek na slajdach.
Sztuka organizacji Porządkowanie notatek teraz jest jeszcze łatwiejsze. Wszystko dzięki synchronizacji z nagraniami głosowymi. Odtwarzając nagrany głos, to co napisałeś, w każdej sekcji zostanie podświetlone. Masz też możliwość szkicowania, a następnie przekształcania swoich pomysłów w dane wielokrotnego korzystania. Wybieraj spomiędzy najróżniejszych szablonów przypasowanych do Twoich potrzeb, np. Asygnowanych do rysowania albo robienia listy zakupów.
Szerszy zakres funkcji Ułatwione korzystanie z programu Samsung Notes dzięki funkcjom wspomaganym sztuczną inteligencją. Mechanizmy wykrywają niewłaściwe pismo odręczne i dokładnie je wyrównają za Ciebie. Dodawaj teksty pisane do swoich notatek i porządkuj je dzięki podziałowi na foldery i strony. KOMPUTER PC W TWOJEJ KIESZENI Pracuj jeszcze produktywniej dzięki synchronizacji pomiędzy aplikacjami na Twoim smartfonie a programami Outlook i Teams na komputerze. Microsoft OneNote pozwala na synchronizację notatek za pomocą systemu Windows. Swoje notatki możesz dołączyć do wiadomości e-mail albo dokumentów używając prostej funkcji Drag & Drop.
Pomysły udostępniane pomiędzy urządzeniami Twoje notatki automatycznie synchronizowane są na smartfonie, tablecie i komputerze, dzięki temu możesz z nich skorzystać na dowolnym urządzeniu, jakie masz pod ręką. Nie musisz pamiętać o naciskaniu przycisku „zapisz - Galaxy Note20 zsynchronizuje je za Ciebie. *Użytkownicy muszą zjednoczyć swoje urządzenie Galaxy z PC z systemem Windows za pośrednictwem narzędzia Link to Windows na telefonie i aplikacji Your Phone na komputerze i progresywnać zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, łącznie z zalogowaniem się na to samo konto Microsoft. Link to Windows jest wstępnie zainstalowane na wybranych urządzeniach Galaxy. Aplikacja Your Phone wymaga najnowszej aktualizacji systemu Windows 10 na komputerze. Urządzenie Galaxy musi być włączone i połączone z tą samą siecią Wi-Fi, co PC. Niektóre aplikacje przenośne mogą ograniczać udostępnianie treści na innych ekranach albo wymagać ekranu dotykowego w celu interakcji z nimi. Możliwość jednoczesnego uruchamiania wielu aplikacji będzie dostępna do końca 2020 roku. Synchronizacja z Microsoft OneNote Korzystaj z uproszczonego harmonogramu i produktywnie zarządzaj zadaniami poprzez aplikacje Outlook albo Teams przystępną w sieci, na komputerach, a także urządzeniach przenośnych. Używając aplikacji Microsoft OneNote, masz możliwość synchronizowania swoich notatek na Twoim komputerze. Funkcja Drag&Drop pozwoli Ci na prędkie załączanie obrazów w wiadomościach e-mail. *Usługa będzie dostępna od listopada 2020 r. W OneNote, OneNote w sieci Web i OneNote dla systemu Windows 10. Usługa będzie przystępna od listopada 2020 r. W aplikacji Outlook w sieci Web.
Oglądaj i graj równocześnie dzięki Samsung Dex Bezprzewodowa konfiguracja drugiego ekranu dzięki Samsung DeX zagwarantuje możliwości, jakie daje pokaźniejszy ekran. Oglądaj filmy oraz przeglądaj zdjęcia z galerii telefonu na monitorze lub telewizorze za pośrednictwem przeznaczonego interfejsu użytkownika DeX. *Połączenie bezprzewodowe Samsung DeX jest dostępne tylko w telewizorach Smart TV, które obsługują funkcję Smart View. (Aby uzyskać słuszne wrażenia, używaj na telewizorach Samsung Smart TV wprowadzonych na rynek w 2019 roku lub później).
*Niektóre aplikacje dla Samsung DeX mogą nie funkcjonować w danej lokalizacji albo wymagać (zakupu) licencji. GRAJ W ULUBIONE GRY JAK NA KONSOLI Od teraz gry na Twoim telefonie mogą równać się z tymi na domowym sprzęcie do gier. Samsung Galaxy Note20 wyekwipowany w inteligentny procesor, czuły , a także ulepszony systemem chłodzenia pozwoli Ci radować się rozrywką na zupełnie nowym poziomie.
Xbox Game Pass Ultimate Połączenie udoskonalonego wyświetlacza, niskich opóźnień wyjściowych, a także głębokiego dźwięku sprawia, że Twoja rozrywka wzniesie się na nowy poziom. Możesz podłączyć dedykowany kontroler* i zyskać dostęp do ponad 100 gier konsolowych na swoim smartfonie*. *Kontroler sprzedawany osobno.
**Pełen zakres usługi przystępny od 15.09.2020 r. Wymagana subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate oraz połączenie z siecią. Tytuły, a także ich ilość różnią się w czasie i w zależności od kraju. oraz informacje na temat rejestracji w usłudze przystępne na stronie producenta. Game Booster - solidna gra Płynna rozrywka, a także idealna jakość obrazu dzięki funkcji Frame Booster sprawi, iż każda przenośna gra dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Natomiast Game Booster to funkcja wykorzystująca nienaturalną inteligencję do poprawy skuteczności rozgrywki i zminimalizowania opóźnień.
rewolucyjna technologia wyświetlaczy Poznaj wyświetlacz Infinty-O o przekątnej 6.7 ekranu oraz maksymalnie zredukowanymi ramkami dla jeszcze obszerniejszego obrazu przy zachowaniu tych samych, kompaktowych wymiarów smartfona. SAMOLED odpowiada za żywe, nasycone barwy, wysoki kontrast i głęboką czerń, dzięki czemu zniewolisz się obrazami nad wyraz realistycznymi i mnóstwem detali.
Wysoka jasność ekranu Jeszcze lepsza widoczność bez wytężania wzroku - jednocześnie w dzień, jak i w nocy - dzięki wysokiej jasności ekranu (1500 nitów). Poprawa widoczność na zewnątrz, w porównaniu z Note10, wyniosła 25%.
Redukcja zmęczenia oczu Zadbaj o swój wzrok z Galaxy Note20, który minimalizuje emisję niebieskiego światła,bronić Twoje oczy podczas korzystania z telefonu. GOTOWY NA HIPERSZYBKĄ ŁĄCZNOŚĆ 5G Model Galaxy Note20 w wersji 5G jest już gotowy na wchodzącą do Polski nową technikę mobilną 5G*. Poznaj najszybszy standard komunikacji przenośnej, który zapewni Ci stanowczo szybkie połączenie, przesyłanie i pobieranie oraz transmisje live bez opóźnień, choćby przy intensywnym korzystaniu internetu.
szybkość transmisji Sieć 5G nawet 3x szybsza niżeli 4G*.
Czas kryteria poniżej 1ms nawet 10-krotnie mniejsze opóźnienie. 5G zmienia zasady* Niesamowita szybkość internetu oraz 10x mniejsze opóźnienia z siecią 5G. Poznaj nowy Galaxy Note 20 5G*** z łącznością 5G, która wyznacza nowy poziom w pobieraniu oraz przesyłaniu i transmitowaniu relacji live.
*Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze przystępna powszechnie w Polsce. **Wymaga optymalnego połączenia 5G. Faktyczna prędkość może się różnić w zależności od kraju, operatora i środowiska użytkownika.
***Dotyczy modelu Note20 w wersji 5G. SYSTEM profesjonalnyCH APARATÓW DO EPICKICH zdjęć I FILMÓW nieszablonowe aparaty Galaxy Note20 zachwycą każdego - główny aparat 12MP i szerokokątny 12MP. Kręć najwyższej jakości wideo w rozdzielczości 8K, która pozwoli Ci uchwycić najdrobniejsze szczegóły. Obiektyw szerokokątny znakomicie sprawdzi się przy fotografowaniu panoramy albo architektury miasta. Na dodatek funkcja Jedno Ujęcie zarejestruje pakiet fotografii i filmików z jednego ujęcia.
*Symulacja obrazu w celach informacyjnych.
Twoje filmy w jakości Pro Twoje vlogi jak filmy? dzisiaj jest to możliwe z Galaxy Note20. Profesjonalne efekty filmowe są w zasięgu Twojej ręki. Rozmycie ruchu przy 24 klatkach na sekundę jest bliskie profesjonalnym produkcjom, a zasobność szczegółów w rozdzielczości 8K zachwyci nie jednego widza. Proporcje ekranu 21:9 gwarantują kinowe wrażenia. Zdjęcia prosto z filmów 8K fotografie prosto z filmów 8K w najwyższej dostępnej rozdzielczości. Kontrola prędkości zoomu w trakcie nagrywania Twoich filmów doda dynamizmu i błyskotliwości. Nagrywaj wyraźny dźwięk choćby z szerokiej odległości.
video z inteligentną ostrością Live Focus Efekt rozmycia tła jak na fachowych produkcjach. Uwaga widza skupiona zostaje na pierwszym planie dzięki podwójnemu aparatowi, wyodrębniającemu drugi plan i nadającemu głębi zdjęciom. Efekt rozmycia pokazywany jest w czasie rzeczywistym i można go uzyskać, jednocześnie filmując ludzi, jak i obiekty. Dodatkowe funkcje
Space Zoom Space Zoom pozwoli Ci uchwycić momenty, których wcześniej mogłeś nie zauważyć. Funkcja ta sprawi, iż będziesz bliżej akcji oraz przybliży Cię do oddalonych, słabo widocznych obiektów.* *Hybrydowy zoom optyczny w Galaxy Note20 łączy matrycę światłoczułą o wysokiej rozdzielczości z obiektywem.
Tryb nocny Tryb Bright Night pozwala robić wyraźne i jasne zdjęcia nocą.
Stabilizacja obrazu Płynne, dynamiczne akcje jak z profesjonalnych produkcji? To możliwe z Galaxy Note20 i dwukrotnie zwiększoną stabilizacją obrazu.
Nocny hyperlapse Rób wyjątkowy hyperlapse po zmroku z Galaxy Note20. Jego aparat sam zjednoczy ustawienia, do panujących warunków oświetleniowych pozwalając stworzyć nadzwyczajny film. SMARTFON, KTÓRY DAJE NIEZWYKŁE MOŻLIWOŚCI Ciesz się dużą przestrzenią na swoje pliki, zdjęcia i dokumenty dzięki wbudowanej szybkiej pamięci 256 GB. Galaxy Note20 z inteligentną baterią o objętości 4300mAh gwarantuje długą pracę choćby do 24h bez konieczności ponownego ładowania.
Ultra prędki procesor 7nm mocny procesor 7nm to najlepszy procesor w modelach Galaxy za sprawą powiększonej prędkości 1,5x, a także o 20% mniejszego zużycia energii w porównaniu z LPDDR4X. Pozwala na on oglądanie ulubionych filmów albo granie w gry zapewniając płynną akcją bez zacinania z niewiele znaczącym opóźnieniem. Inteligentna bateria Galaxy Note20 optymalizuje zużycie baterii dzięki inteligentnemu zarządzaniu ustawieniami. Możesz pozostać w kontakcie ze światem z całodniową inteligentną baterią o pojemności 4300 mAh. Szybkie ładowaniu zapewni Ci doładowanie choćby 50% w 30 min. W dodatku funkcja Power Share umożliwia bezprzewodowe dzielenie się energią z innymi urządzeniami - możesz np. Naładować słuchawki, smartwatch, a choćby telefon przyjaciela. *Na podstawie wyników superszybkiego ładowania z wewnętrznych testów laboratoryjnych Samsung, przeprowadzonych z dołączoną ładowarką, gdy pozostało 0% energii, przy wyłączonych wszelkich usługach, funkcjach i ekranie. Faktyczna prędkość ładowania może zależeć też od sposobu wykorzystywania, warunków ładowania i innych czynników.
Badania przeprowadzone przez Strategy Analytics w lipcu 2020 r. W Stanach Zjednoczonych i sporej Brytanii na urządzeniach SM-N980, SM-N981, SM-N985, SM-N986 przy wykorzystaniu domyślnych ustawień i połączenia LTE i 5G Sub6 (nie testowano połączenia 5G mmWave). Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od połączenia sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań, a także innych czynników. **standardowe wartości testowane są w warunkach laboratoryjnych przez niezależne podmioty zewnętrzne. Wartości standardowe to szacowane wartości przeciętne z uwzględnieniem odchyleń obszerności wśród baterii w poddanej testowi próbie w standardzie IEC 61960. Oceniona (niepokaźna) objętość to 4170 mAh dla modelu Galaxy Note20. Faktyczny proces zużycia baterii może różnić się w zależności od przystępnych sieci, wzorców użytkowania i innych czynników.
Ciesz się w pełni aplikacjami Google Zmień na Galaxy z łatwym dostępem do wszelkich lubianych usług Google*:
YouTube Premium Zyskaj do 4 miesięcy bezpłatnego dostępu do YouTube Premium i korzystaj bez reklam, offline i przy zablokowanym ekranie* Google Chrome Zmień na Galaxy z nietrudnym dostępem do wszystkich popularnych usług Google. Poczta Gmail Bezpieczna, inteligentna i nietrudna w użyciu skrzynka e-mail. Mapy Google Poznawaj świat i luźno się po nim poruszaj. Google Duo videorozmowy z Twoimi znajomymi