Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G SM-N986 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G SM-N986 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5728.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
SAMSUNG Galaxy Note 20 Ultra 5G Miedziany (N986F)
5728.00
Neonet.pl
SAMSUNG Galaxy Note 20 Ultra 5G Czarny (N986F)
5949.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 6.9 "
Rozdzielczość wyświetlacza 3088 x 1440
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 256 GB
Pamięć RAM 12 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 108 Mpx
Aparat przedni 10 Mpx
Komunikacja WiFi, LTE, Bluetooth, 5G
Funkcje odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 4500 mAh
Rodzaj karty SIM nano SIM
Obsługa kart pamięci microSD tak
Liczba rdzeni 8

Opis

NAJWAŻNIEJSZE parametry
S Pen zaawansowany Rysik S Pen z funkcją Bluetooth gwarantujący komfortowe stosowanie smartfona oraz sterowanie gestami.
Gotowy na łączność 5G* Przygotowany na niezwykłą szybkość transmisji informacji w najnowocześniejszej sieci 5G.
ekran Dynamiczny, zaokrąglony ekran AMOLED 2X 120Hz o wielkości 6,9 zapewnia ogromną powierzchnię do pracy i do zabawy.
produktywność Procesor 7nm oraz 8 GB RAM gwarantuje wydajną pracę. Przechowuj jeszcze więcej zdjęć, dokumentów i innych plików dzięki 265 GB pamięci.
Bateria Jeszcze dłuższa praca na jednym ładowaniu dzięki inteligentnej baterii o objętości 4500 mAh.
Aparat fachowe filmy w jakości 8K, a także wspaniałe zdjęcia z unikatowymi aparatami szerokokątnymi i funkcją Jedno Ujęcie. *Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze przystępna powszechnie w Polsce. KonkretnE NARZĘDZIE rozszerzAJĄCE skutecznOŚĆ Wysoce dokładny rysik S Pen daje więcej możliwości. Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G został wyposażony w rysik S Pen, dzięki któremu z łatwością i przyjemnie możesz wykonywać dotychczasowe zadania, a specjalnie dedykowane dla niego aplikacje pomogą Ci pracować jeszcze sprawniej.
Sterowanie gestami Możesz wygonie przewijać, cofać się do ostatniej wybranej aplikacji, przechodzić w tryb pisania albo szybko wrócić na stronę startową korzystając z 5 nowych gestów, które całkowitą kontrolę w dowolnym miejscu.
nietrudne edytowanie i konwertowanie plików Prosta edycja i nieskomplikowane konwertowanie plików rozszerzy Twoją produktywność. Dodawaj, usuwaj i rób notatki z wykładów albo pracy i zapisuj je do plików PDF, które łatwo możesz edytować bez dodatkowych aplikacji, ani programów. Co więcej, Samsung Notes zezwala na eksport notatek do plików PPT i robienie odręcznych notatek na slajdach.
Sztuka organizacji Porządkowanie notatek teraz jest jeszcze łatwiejsze. Wszystko dzięki synchronizacji z nagraniami głosowymi. Odtwarzając nagrany głos, to co napisałeś, w każdej sekcji zostanie podświetlone. Masz jeszcze możliwość szkicowania, a następnie przekształcania swoich pomysłów w dane wielokrotnego użytku. Wybieraj spomiędzy zróżnicowanych szablonów przypasowanych do Twoich potrzeb, np. Przeznaczonych do rysowania albo robienia listy zakupów.
Szerszy zakres funkcji Ułatwione korzystanie z programu Samsung Notes dzięki funkcjom wspomaganym nienaturalną inteligencją. Mechanizmy wykrywają niewłaściwe pismo odręczne i precyzyjnie je wyrównają za Ciebie. Dodawaj teksty pisane do swoich notatek, a także porządkuj je dzięki podziałowi na foldery i strony. KOMPUTER PC W TWOJEJ KIESZENI Pracuj jeszcze produktywniej dzięki synchronizacji pomiędzy aplikacjami na Twoim smartfonie a programami Outlook i Teams na komputerze. Microsoft OneNote umożliwia synchronizację notatek za pomocą systemu Windows. Swoje notatki możesz dołączyć do wiadomości e-mail albo dokumentów używając prostej funkcji Drag & Drop.
Pomysły udostępniane pomiędzy urządzeniami Twoje notatki automatycznie synchronizowane są na smartfonie, tablecie i komputerze, dzięki temu możesz z nich skorzystać na dowolnym urządzeniu, jakie masz pod ręką. Nie musisz pamiętać o naciskaniu przycisku „zapisz - Galaxy Note20 Ultra 5G zsynchronizuje je za Ciebie. *Użytkownicy muszą złączyć swoje urządzenie Galaxy z PC z systemem Windows za pośrednictwem narzędzia Link to Windows na telefonie i aplikacji Your Phone na komputerze oraz postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, łącznie z zalogowaniem się na to samo konto Microsoft. Link to Windows jest wstępnie zainstalowane na wybranych urządzeniach Galaxy. Aplikacja Your Phone wymaga najnowszej aktualizacji systemu Windows 10 na komputerze. Urządzenie Galaxy musi być włączone i połączone z tą samą siecią Wi-Fi, co PC. Niektóre aplikacje mobilne mogą ograniczać udostępnianie treści na innych ekranach lub wymagać ekranu dotykowego w celu interakcji z nimi. Możliwość jednoczesnego uruchamiania wielu aplikacji będzie przystępna do końca 2020 roku. Synchronizacja z Microsoft OneNote Korzystaj z harmonogramu, a także efektywnie zarządzaj zadaniami poprzez aplikacje Outlook lub Teams przystępną w sieci, na komputerach i urządzeniach mobilnych. Używając aplikacji Microsoft OneNote, masz możliwość synchronizowania swoich notatek na Twoim komputerze. Funkcja Drag&Drop pozwoli Ci na szybkie załączanie obrazów w wiadomościach e-mail. *Usługa będzie dostępna od listopada 2020 r. W OneNote, OneNote w sieci Web i OneNote dla systemu Windows 10. Usługa będzie przystępna od listopada 2020 r. W aplikacji Outlook w sieci Web.
Oglądaj i graj jednocześnie dzięki Samsung Dex Bezprzewodowa konfiguracja drugiego ekranu dzięki Samsung DeX gwarantuje możliwości, jakie daje obszerniejszy wyświetlacz. Oglądaj filmy, a także przeglądaj zdjęcia z galerii telefonu na monitorze lub telewizorze za pośrednictwem dedykowanego interfejsu użytkownika DeX. *Połączenie bezprzewodowe Samsung DeX jest dostępne tylko w telewizorach Smart TV, które obsługują funkcję Smart View. (Aby uzyskać stosowne wrażenia, używaj na telewizorach Samsung Smart TV wprowadzonych na rynek w 2019 roku lub później).
*Niektóre aplikacje dla Samsung DeX mogą nie funkcjonować w danej lokalizacji albo wymagać (zakupu) licencji. GRAJ W ULUBIONE GRY JAK NA KONSOLI Od teraz gry na Twoim telefonie mogą równać się z tymi na domowym sprzęcie do gier. Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G zaopatrzony w inteligentny procesor, czuły oraz udoskonalony systemem chłodzenia pozwoli Ci radować się rozrywką na zupełnie nowym poziomie. Jeszcze mniejsze opóźnienia pozwolą zoptymalizować wydajność gry na platformach gamingowych w chmurze, dzięki czemu rozrywka toczy się płynnie i bez zacinania.* *Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze przystępna powszechnie w Polsce.
**szybkość przesyłania strumieniowego może się różnić w zależności od usługodawcy, połączenia z serwerem i innych czynników.
Xbox Game Pass Ultimate Połączenie lepszego wyświetlacza, niskich opóźnień wyjściowych oraz głębokiego dźwięku sprawia, iż Twoja rozrywka wzniesie się na nowy poziom. Możesz podłączyć przeznaczony kontroler* i zyskać dostęp do ponad 100 gier konsolowych na swym smartfonie*. *Kontroler sprzedawany osobno.
**Pełen zakres usługi dostępny od 15.09.2020 r. Wymagana subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate i połączenie z siecią. Tytuły, a także ich ilość różnią się w czasie i w zależności od kraju. i dane na temat rejestracji w usłudze dostępne na stronie producenta. Game Booster - konkretna gra Płynna rozrywka i perfekcyjna jakość obrazu dzięki funkcji Frame Booster sprawi, że każda mobilna gra dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Natomiast Game Booster to funkcja wykorzystująca nienaturalną inteligencję do poprawy produktywności rozgrywki i zminimalizowania opóźnień.
bezprecedensowa technologia wyświetlaczy Poznaj zaokrąglony ekran Infinity-O o przekątnej ekranu 6,9 i maksymalnie zredukowanymi ramkami. Dynamic AMOLED 2X odpowiada za żywe, nasycone barwy, wysoki kontrast i głęboką czerń, dzięki temu zniewolisz się obrazami nad wyraz realistycznymi i mnóstwem detali.
Wysoka jasność ekranu Jeszcze lepsza widoczność bez wytężania wzroku - zarówno w dzień, jak i w nocy - dzięki wysokiej jasności ekranu (1500 nitów). Poprawa widoczność na zewnątrz, w porównaniu z Note10, wyniosła 25%.
Redukcja zmęczenia oczu Zadbaj o swój wzrok z Galaxy Note20 Ultra 5G, który minimalizuje emisję niebieskiego światła,bronić Twoje oczy podczas korzystania z telefonu. GOTOWY NA HIPERSZYBKĄ ŁĄCZNOŚĆ 5G Model Galaxy Note20 Ultra w wersji 5G jest już gotowy na wchodzącą do Polski nową technologię mobilną 5G*. Poznaj najszybszy kanon komunikacji przenośnej, który zapewni Ci istotnie szybkie połączenie, przesyłanie i pobieranie , a także transmisje live bez opóźnień, choćby przy intensywnym korzystaniu internetu.
szybkość transmisji Sieć 5G choćby 3x szybsza aniżeli 4G*.
Czas wymogi poniżej 1ms choćby 10-krotnie mniejsze opóźnienie. 5G zmienia zasady* Niesamowita szybkość internetu i 10x mniejsze opóźnienia z siecią 5G. Poznaj nowy Galaxy Note 20 Ultra 5G*** z łącznością 5G, która wyznacza nowy poziom w pobieraniu i przesyłaniu oraz transmitowaniu relacji live.
*Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze przystępna powszechnie w Polsce. **Wymaga optymalnego połączenia 5G. Faktyczna prędkość może się różnić w zależności od kraju, operatora i środowiska użytkownika.
***Dotyczy modelu Note20 Ultra 5G. SYSTEM mistrzowskiCH APARATÓW DO EPICKICH fotografii I FILMÓW Miliony więcej pikseli oznaczają o niemało bardziej szczegółowe zdjęcia. Aparat z obiektywem szerokokątnym 108 MP oraz najwyższej jakości wideo w rozdzielczości 8K pozwolą Ci uchwycić najdrobniejsze szczegóły. Dzięki funkcji Jedno Ujęcie zarejestrujesz komplet zdjęć i filmików z jednego ujęcia.
*Symulacja obrazu w celach informacyjnych.
Twoje filmy w jakości Pro Twoje vlogi jak filmy? dzisiaj jest to możliwe z Galaxy Note20 Ultra 5G. Fachowe efekty filmowe są w zasięgu Twojej ręki. Rozmycie ruchu przy 24 klatkach na sekundę jest bliskie mistrzowskim produkcjom, a bogactwo szczegółów w rozdzielczości 8K olśni nie jednego widza. Proporcje ekranu 21:9 zapewniają kinowe wrażenia. Zdjęcia prosto z filmów 8K fotografie prosto z filmów 8K w najwyższej przystępnej rozdzielczości. Kontrola szybkości zoomu w trakcie nagrywania Twoich filmów doda dynamizmu i błyskotliwości. Nagrywaj wyraźny dźwięk choćby z sporej odległości.
video z inteligentną ostrością Live Focus Efekt rozmycia tła jak na mistrzowskich produkcjach. Uwaga widza skupiona zostaje na pierwszym planie dzięki podwójnemu aparatowi, wyodrębniającemu drugi plan i nadającemu głębi zdjęciom. Efekt rozmycia pokazywany jest w czasie rzeczywistym i można go uzyskać równocześnie, filmując ludzi, jak i obiekty. Dopełniające funkcje
Space Zoom Space Zoom pozwoli Ci uchwycić momenty, których wcześniej mogłeś nie zauważyć. Funkcja ta sprawi, iż będziesz bliżej akcji, a także przybliży Cię do oddalonych, słabo widocznych obiektów.* *Hybrydowy zoom optyczny w Galaxy Note20 Ultra 5G łączy matrycę światłoczułą o wysokiej rozdzielczości z obiektywem.
Tryb nocny Tryb Bright Night pozwala robić wyraźne i jasne fotografie nocą.
Stabilizacja obrazu Płynne, dynamiczne akcje jak z mistrzowskich produkcji? To osiągalne z Galaxy Note20 Ultra 5G i dwukrotnie zwiększoną stabilizacją obrazu.
Nocny hyperlapse Rób unikatowy hyperlapse po zmroku z Galaxy Note20 Ultra 5G. Jego aparat sam zbrata ustawienia do panujących warunków oświetleniowych, zezwalając stworzyć doskonały film. SMARTFON, KTÓRY DAJE NIEZWYKŁE MOŻLIWOŚCI Ciesz się dużą przestrzenią na swoje pliki, fotografie i dokumenty dzięki zastosowanej szybkiej pamięci 256 GB. Galaxy Note20 Ultra 5G z inteligentną baterią o obszerności 4500mAh zagwarantuje długą pracę choćby do 24h bez konieczności ponownego ładowania.
Ultra szybki procesor 7nm konkretny procesor 7nm to najkorzystniejszy procesor w modelach Galaxy za sprawą zwiększonej szybkości 1,5x, a także o 20% mniejszego zużycia energii w porównaniu z LPDDR4X. Pozwala na on oglądanie ulubionych filmów lub granie w gry gwarantując płynną akcją bez zacinania z niewiele znaczącym opóźnieniem. Inteligentna bateria Galaxy Note20 Ultra 5G optymalizuje zużycie baterii dzięki inteligentnemu zarządzaniu ustawieniami. Możesz pozostać w kontakcie ze światem z całodniową inteligentną baterią o objętości 4500 mAh. Szybkie ładowaniu zapewni Ci doładowanie choćby 50% w 30 min. Ponadto funkcja Power Share pozwala na bezprzewodowe dzielenie się energią z innymi urządzeniami - możesz np. Naładować słuchawki, smartwatch, a choćby telefon przyjaciela. *Na podstawie wyników superszybkiego ładowania z wewnętrznych testów laboratoryjnych Samsung, przeprowadzonych z dołączoną ładowarką, gdy pozostało 0% energii, przy wyłączonych wszystkich usługach, funkcjach i ekranie. Faktyczna prędkość ładowania może zależeć też od sposobu użytkowania, warunków ładowania i innych czynników.
Badania przeprowadzone przez Strategy Analytics w lipcu 2020 r. W Stanach Zjednoczonych oraz obszernej Brytanii na urządzeniach SM-N980, SM-N981, SM-N985, SM-N986 przy wykorzystaniu domyślnych ustawień, a także połączenia LTE i 5G Sub6 (nie testowano połączenia 5G mmWave). Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od połączenia sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań i innych czynników. **standardowe wartości testowane są w warunkach laboratoryjnych poprzez niezależne podmioty zewnętrzne. Wartości typowe to szacowane wartości przeciętne z uwzględnieniem odchyleń objętości wśród baterii w poddanej testowi próbie w standardzie IEC 61960. Oceniona (niepokaźna) objętość to 4170 mAh dla modelu Galaxy Note20. Faktyczny cykl zużycia baterii może różnić się w zależności od przystępnych sieci, wzorców używania i innych czynników.
Ciesz się w pełni aplikacjami Google Zmień na Galaxy z prostym dostępem do wszelkich popularnych usług Google*: YouTube Premium Zyskaj do 4 miesięcy bezpłatnego dostępu do YouTube Premium i korzystaj bez reklam, offline i przy zablokowanym ekranie.* Google Chrome Zmień na Galaxy z nieskomplikowanym dostępem do wszystkich lubianych usług Google. Poczta Gmail Bezpieczna, inteligentna i łatwa w użyciu skrzynka e-mail. Mapy Google Poznawaj świat i luźno się po nim poruszaj. Google Duo wideorozmowy z Twoimi znajomymi.