Samsung Galaxy Z Flip 5G promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Samsung Galaxy Z Flip 5G oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
SAMSUNG Galaxy Z Flip 3 5G 8/128GB Beżowy (F711B)
4799.00
Neonet.pl
-21%
SAMSUNG Galaxy Z Flip 3 5G 8/128GB Lawendowy (F711B)
4799.00
Neonet.pl
Samsung Smartfon Galaxy Z Flip 5G, 8GB/256GB, Gray
4888.00
Mall.pl
SAMSUNG Galaxy Z Flip 3 5G 8/256GB Lawendowy (F711B)
4999.00
Neonet.pl
SAMSUNG Galaxy Z Flip 3 5G 8/256GB Czarny (F711B)
4999.00
Neonet.pl
SAMSUNG Galaxy Z Flip 3 5G 8/256GB Beżowy (F711B)
4999.00
Neonet.pl
SAMSUNG Galaxy Z Flip 3 5G 8/256GB Zielony (F711B)
4999.00
Neonet.pl
SAMSUNG Galaxy Z Flip 2 5G Szary (F707F)
6068.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 6.7 "
Rozdzielczość wyświetlacza 2636 x 1080
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 256 GB
Pamięć RAM 8 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 12 Mpx
Aparat przedni 10 Mpx
Komunikacja WiFi, 3G, 5G, Bluetooth, NFC, LTE
Funkcje odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 3300 mAh
Obsługa kart pamięci microSD nie

Opis

NAJWAŻNIEJSZE parametry uwydatniający się design efektowny. Składany. Ultra kompaktowy. Hiperszybka łączność 5G* Szybka transmisja informacji. Płynne działanie. Brak zakłóceń. *Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze dostępna powszechnie w Polsce. Nowy sposób robienia zdjęć szybkie selfie. Swobodne wideo. Bez wykorzystania dłoni i statywu. Specyficzne doświadczenie Inteligentny interfejs. Swoboda i wygoda działania. Multitasking. POZNAJ GALAXY Z FLIP 5G Design, który wyznacza trendy Nowy, składany Galaxy Z Flip 5G to smartfon jakiego jeszcze nie było. Połączenie spektakularnego, innowacyjnego wzornictwa, unikatowych pryzmatycznych kolorów i ultra kompaktowego rozmiaru wyznacza trendy tego sezonu. Model Galaxy Z Flip 5G jest dostępny w dwóch ekskluzywnych, nowatorskich kolorach: tradycyjna Szarość i Szlachetna Miedź. Wyróżnij się ze smartfonem, który został wytwarzany by stać się ikoną stylu.
Składany wyświetlacz Samsung Ultra Thin Glass Sprawiliśmy, że niemożliwe stało się możliwe. Nieszablonowy smartfon Galaxy Z Flip 5G złożony posiada się w dłoni, kieszeni lub nieznacznej torebce. Po rozłożeniu proponuje pełnowymiarowy wyświetlacz o przekątnej aż 6,7-cala*. Kto mówił, że szkła nie da się złożyć? aby stworzyć Galaxy Z Flip, opracowaliśmy nową technologię składanego ekranu Samsung Ultra Thin Glass. W konsekwencji możesz się cieszyć wyświetlaczem o wyjątkowo gładziutkiej powierzchni, zapewniającym prawdziwą głębię obrazu, na którym nic Cię nie rozprasza. *rozmiary ekranu mierzonego po przekątnej wynoszą 6,7-cala w pełnym prostokącie i 6,5-cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów. Faktyczny wymiar pola wyświetlacza jest nieco mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i umieszczony w telefonie obiektyw aparatu. Dyskretny zawias Składany telefon jeszcze nigdy nie wyglądał i nie działał tak poprawnie dzięki przełomowemu mechanizmowi składania, który dopracowaliśmy do perfekcji. Po rozłożeniu mechanizm subtelnie znika z pola widzenia. Inteligentna konstrukcja pozwala na delikatne zablokowanie ekranu w wybranej pozycji. Dodatkowo mechanizm zagwarantuje ekranowi uzupełniającą ochronę dzięki zaimplementowaniu systemu, który zapobiega przedostawaniu się kurzu do wnętrza urządzenia.
technologia Samsung Ultra Thin Glass Galaxy Z Flip wyposażony został w zupełnie nową technologię Ultra Thin Glass. Wszystko to sprawia,jednocześnie wygląd jak i korzystanie z urządzenia daje wrażenie jego trwałości i solidności całej konstrukcji. Smartfon, który może stać samodzielnie technologia składania Free-stop umożliwia prowadzenie rozmów video bez konieczności trzymania telefonu w rąk i nieosiągalną wcześniej jakość selfie. Złożony, rozłożony czy ustawiony pod kątem, zezwala na nowo odkryć sposób w jaki robisz zdjęcia.
szybkośĆ O JAKIEJ MARZYŁEŚ! Odkryj moc hiperszybkiej łączności 5G* Galaxy Z Flip 5G z lepszym procesorem zezwala na hiperszybką łączność w sieci 5G*. Odkryj szybkość transmisji danych jakiej dotąd nie było. 6-godzinny materiał filmowy o wysokiej jakości pobierzesz w zaledwie 30 sekund, a rozgrywka najnowszych gier online przebiegnie bez zakłóceń. Wykorzystaj wyjątkowy aparat smartfona, by prowadzić ekscytujące transmisje live i udostępniaj płynne video wszystkim swym znajomym. *Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze przystępna powszechnie w Polsce.
APARAT Aparat do selfie i vloggowania dzisiaj bez użycia dłoni Mechanizm Free-stop pozwala korzystać z Galaxy Z Flip 5G jak z notebooka. Po złożeniu i umieszczeniu na płaskiej powierzchni zostanie automatycznie przełączony w tryb Flex. Dzięki czemu możesz używać górnej połowy ekranu do oglądania, a dolnej do sterowania. Odkryj zupełnie świeże ujęcia do rejestrowania selfie i video bez konieczności trzymania telefonu w ręku. Teraz możesz nagrywać filmy w formacie 16:9 w trybie portretowym – w sam raz na kanały społecznościowe.
Aparat z trybem Night Mode i opcją statywu specyficzny, składany Galaxy Z Flip może równocześnie służyć za statyw, zezwalając wykonywać oszałamiające i zrównoważone zdjęcia albo filmy bez konieczności używania dłoni. W trybie Night Mode Galaxy Z Flip 5G proponuje jeszcze więcej możliwości jako statyw. W ciągu choćby 4 minut wykonuje do 14 ujęć*, a następnie łączy je w wspaniałe, jasne zdjęcie – podczas gdy Ty nie musisz nawet trzymać telefonu w ręku. Z kolei tryb Night Hyperlapse umożliwia nagrywanie filmów nocą z dynamicznymi smugami światła, także bez konieczności użycia dłoni. *Funkcja 14 ujęć w (maksymalnie) 4 minuty w trybie Night Mode przystępna po aktualizacji oprogramowania. Quick Selfie Galaxy Z Flip pozwala robić prędkie selfie przy złożonym ekranie. Aby wykonać zdjęcie, dwukrotnie wciśnij klawisz zasilania, a następnie wciśnij klawisz głośności. Na ekranie zewnętrznym od razu wyświetli się podgląd fotografie – bez konieczności rozkładania smartfona.
Single Take W trybie Single Take Galaxy Z Flip 5G rejestruje obraz, analizuje go przy użyciu nienaturalnej inteligencji i oferuje do 14 najróżniejszych zdjęć i filmów, wykorzystując m.in. obiektyw szerokokątny, efekt bokeh, kadrowanie, technikę timelapse i nie tylko. Nagraj raz, uzyskaj kilka opcji i wybierz spomiędzy nich ten idealny moment.* *Wymagany czas nagrania: 3-10 sekund.
Przełącznik kamery przedniej i tylnej podczas nagrywania filmów, w czasie rzeczywistym możesz przełączać się pomiędzy kamerą tylną i przednią, co sprawi, iż Twoje filmy zawsze będą zaskakiwać. Dzięki tej funkcji nie musisz używać dodatkowych programów,kreować atrakcyjne montaże.
Super Slow Motion Zatrzymaj moment na dłużej z funkcją Super Slow Motion. Dzięki niej nie umknie Ci żaden detal. Dodatkowo edytuj odcinki swych filmów w zwolnionym tempie Super Slow Motion, by stworzyć arcydzieło w zwolnionym tempie.
Ultraszeroka panorama Uchwyć na fotografii starannie to, co widzisz, dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi. Rejestruje on pole o szerokości aż 123, nieprzeciętnie odzwierciedlając kąt widzenia ludzkiego oka. Ponadto dzięki inteligentnej korekcji pozbędziesz się niechcianych zniekształceń.
Live Focus Artystyczny efekt rozmycia tła sprawi, iż Twoje fotografie będą jeszcze bardziej mistrzowskie. Z trybem Live Focus bez problemu będziesz mógł sfotografować swego pupila lub poruszające się obiekty. W trakcie nagrywania filmów możesz kontrolować głębię i ostrość obrazu w czasie rzeczywistym. UnikalnE DOŚWIADCZENIE swobodna komunikacja Składany Galaxy Z Flip 5G z interfejsem dobranym do komunikacji bez konieczności trzymania telefonu w ręku to nowa jakość rozmów wideo. Podczas rozmowy wystarczy ustawić Galaxy Z Flip 5G w trybie Flex (złożony do połowy) na płaskiej powierzchni. Górny ekran wyświetla obraz, a dolny ekran zezwala na sterowanie telefonem bez konieczności trzymania go w rąk. Tryb Flex obsługują aplikacje do rozmów video takie jak Google Duo, pozwalając Ci w pełni oddać się rozmowie ze znajomi i swobodnie gestykulować rękoma rozmawiając przez telefon.
komfortowa obsługa po złożeniu i rozłożeniu Galaxy Z Flip 5G nada Twoim aplikacjom nowy wymiar.* Interfejs użytkownika Galaxy Z Flip został zaprojektowany z uwzględnieniem jego niepowtarzalnej budowy. Dzięki starannym czujnikom urządzenie wie, jak ma się zachowywać w zależności od tego, czy jest złożone, rozłożone, czy częściowo złożone. *Kompatybilność może być ograniczona do określonych aplikacji. Wszystko pod kontrolą Stuknij i przesuń palcem, aby sterować telefonem nawet gdy jest złożony. Starczy jeden rzut oka na obudowę, aby z łatwością odczytać powiadomienia. Dzięki temu możesz wybrać powiadomienie, które po rozłożeniu telefonu płynnie przekieruje Cię do adekwatnej aplikacji.
progresywna wielozadaniowość powiększ komfort korzystania z telefonu. Personalizuj widok ekranu i optymalizuj swoją pracę obsługując dwie aplikacje naraz dzięki funkcji Multi Active Window.* *Niektóre aplikacje mogą nie obsługiwać trybu Multi Active Window. Ekran nieprzeciętna głębia obrazu wyświetlacza Dynamic AMOLED doskonały wyświetlacz Dynamic AMOLED w Galaxy Z Flip z funkcją dynamicznego mapowania tonów HDR+, maksymalną jasnością ekranu 800 nt i filtrem światła niebieskiego chroniącym oczy przed zmęczeniem, zapewnia stanowczo żywe i wyraźne barwy.
HDR10+ ożywi każdą scenę Rób niesamowite ujęcia bez straty żadnych szczegółów. Dzięki technologii HDR10+ i Dynamic Tone Mapping we wszelkich ujęciach odcienie pozostają wiernie odwzorowane.
dopasowana jasność ekranu Galaxy Z Flip proponuje jasność maksymalną na poziomie 800 nitów. Dzięki czemu choćby podczas słonecznego dnia obraz na Twoim ekranie będzie zawsze wyraźny.
Redukcja niebieskiego światła Dla wszystkich. Którzy dbają o zdrowie swoich oczu Galaxy Z Flip posiada specjalny filtr, który redukuje światło niebieskie tworzone poprzez ekran i chroni oczy przed zmęczeniem. efektywnOŚĆ Moc na cały dzień Podwójna bateria mieści więcej mocy zajmując mniej miejsca i pozwala na składanie i rozkładanie przez cały dzień. Inteligentna bateria Galaxy Z Flip 5G opojemności 3300 mAh* pozwala w pełni wykorzystać każde ładowanie.** na dodatek dzięki funkcji Wireless PowerShare możesz komfortowo naładować akcesoria, których używasz na co dzień np. Bezprzewodowe słuchawki Buds+ czy smartwatch albo podładować telefon znajomemu.***
skuteczny procesor produktywny procesor Qualcomm Snapdragon 865 Plus wyprodukowany w 7 nm i 8 GB pamięci RAM umożliwia strumieniową transmisję na żywo, oglądanie serialu i wielozadaniowość z niewielkim opóźnieniem.
Pamięć jak w notebookie Galaxy Z Flip proponuje przestrzeń na dane o objętości 256 GB. To wystarczająco miejsca na obszerną linię zdjęć, filmów i aplikacji. *Szacowane na podstawie profilu stosowania przeciętnego/standardowego użytkownika z urządzeniem o w pełni naładowanej baterii. Niezależna ocena poprzez Strategy Analytics w latach 10.12.2019 - 17.12.2019 w szerokiej Brytanii z przedpremierową wersją SM-F700. Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, funkcji i stosowanych aplikacji, częstotliwości połączeń telefonicznych i wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników. **Wartość typowa uzyskana w badaniach w niezależnym laboratorium. Charakterystyczną wartością jest szacunkowa przeciętna wartość uwzględniająca odchylenie obszerności baterii wśród próbek baterii badanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa (niewielka) wynosi 3200 mAh. Rzeczywisty czas pracy baterii może się różnić w zależności od warunków sieci, sposobu używania i innych czynników. ***Ogranicza się do smartfonów Samsung lub innych marek z bezprzewodowym ładowaniem WPC Qi, takich jak Galaxy S20, S20+, S20 Ultra, Galaxy Z Flip, Galaxy Note10, Note10+,Galaxy S10e, S10, S10+, S9, S9+, S8, S8+, S8 Active, S7, S7 edge, S7 Active, S6, S6 edge, S6 Active, S6 edge+, Note9, Note8, Note FE, Note5 i sprzętów ubieralnych, takich jak Galaxy Watch Active, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active, słuchawki Galaxy Buds+ i Galaxy Buds. Może nie działać z niektórymi akcesoriami, etui lub urządzeniami innych marek. Może wpływać na odbiór połączenia lub usługi transmisji informacji, w zależności od środowiska sieciowego. *Smartwatch Galaxy Watch3 i słuchawki Galaxy Buds Live sprzedawane są oddzielnie. POŁĄCZ AKCESORIA I STWÓRZ WŁASNY EKOSYSTEM GALAXY
Galaxy Watch3 najbardziej innowacyjny smartwatch Galaxy to idealny design pasujący do każdej okazji i nieograniczone możliwości działania. Nie tylko śledzi Twoje funkcje życiowe i aktywność fizyczną, lecz też przypomina o ważnych spotkaniach i sprawia, że pozostaniesz w stałym kontakcie ze znajomymi i rodziną.*
Galaxy Buds Live Zaprojektowane tak, żeby pasowały do Galaxy Z Flip 5G, te gustowne słuchawki douszne prosto zsynchronizujesz ze swoimi urządzeniami. Zapewniają czysty, bogaty dźwięk, zezwalając Ci zanurzyć się w muzyce i grach na dużo godzin, równocześnie gwarantując komfort i wygodę przez cały czas.* SAMSUNG CARE+* Roczna ochrona Twojego urządzenia* Skorzystaj z dodatkowego komfortu ochrony na wypadek przypadkowego uszkodzenia telefonu. Samsung daje Ci możliwość naprawy urządzenia na preferencyjnych warunkach w ramach ubezpieczenia Samsung Care+ oferowanego przez AWP P&C S.A. Oddział w Holandii*, jeśli w ciągu roku od zakupu ulegnie ono uszkodzeniu. Zarejestruj swój nowy Galaxy Z Flip 5G w ciągu 30 dni od odbioru ze sklepu i przystąp do programu (rejestracja przystępna po 18.09.2020). *Naprawa urządzenia łączy się z kosztem dla Klienta w wysokości 564,57zł. Ogólne warunki ubezpieczenia znajdują się na stronie: samsung.com/pl/support/galaxy-premier-service/