Samsung Galaxy Z Fold 2 5G promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Samsung Galaxy Z Fold 2 5G oraz 12 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 8139.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
SAMSUNG Galaxy Z Fold 2 5G Miedziany
8139.00
Neonet.pl
-11%
Smartfon SAMSUNG Galaxy Z Fold 2 5G Miedziany SM-F916BZNAXEO
8139.00
MediaMarkt.pl
-11%
Samsung Galaxy Z Fold2 5G (miedziany)
8139.00
RTV EURO AGD
-11%
Samsung Galaxy Z Fold2 5G (miedziany)
8139.00
OleOle!
Samsung Galaxy Z Fold2 5G (czarny)
8229.00
OleOle!
SAMSUNG Galaxy Z Fold 2 5G Czarny
8229.00
Neonet.pl
Smartfon SAMSUNG Galaxy Z Fold 2 5G Czarny SM-F916BZKAXEO
8249.00
MediaMarkt.pl
Samsung Galaxy Z Fold2 5G (czarny)
8249.00
RTV EURO AGD
Smartfon SAMSUNG SM-F916 Galaxy Z Fold 2 5G Czarny
8379.00
Media Expert
Smartfon SAMSUNG SM-F916 Galaxy Z Fold 2 5G Miedziany
8559.00
Media Expert
Samsung smartfon Galaxy Z Fold2 5G, 12GB/256G, Black
9085.00
Mall.pl
Samsung Galaxy Z Fold2 5G, 12GB/256G, Bronze
9099.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 7.6 "
Rozdzielczość wyświetlacza 2208 x 1768
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 256 GB
Pamięć RAM 12 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 12 Mpx
Aparat przedni 10 Mpx
Komunikacja Bluetooth, WiFi, LTE, NFC, 5G
Funkcje odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 4500 mAh
Obsługa kart pamięci microSD nie
Liczba rdzeni 8

Opis

Galaxy Z Fold2 5G

 • Poznaj telefon, który zmienia zarys przyszłości. To najkorzystniejszy składany smartfon od Samsung, oferujący potężną produktywność, składany wyświetlacz i całodzienną baterię.1,2

Subtelna paleta wyszukanych odcieni

 • Przyszłość urządzeń mobilnych nadchodzi w dwóch kolorach. Wybierz konwencjonalną Czerń, która eksponuje nieprzemijalny fason lub zdecyduj się na Szlachetną Miedź, która akcentuje się z tłumu.

Złożony: w pełni użyteczny smartfon

 • Po złożeniu Galaxy Z Fold2 5G to najnowocześniejszy smartfon z 6,2-calowym ekranem.3 obfity wyświetlacz zagwarantuje więcej miejsca do wysyłania wiadomości, rozmów i do gier.

Rozłożony: Twoje okno na wspanialszy świat

 • Składany ekran o wielkości 7,6 cala, skonstruowany przy użyciu Samsung Ultra Thin Glass, zapiera dech bogatymi kolorami Dynamic AMOLED 2X.4 wyświetlacz emituje mniej niebieskiego światła, dzięki temu możesz z niego korzystać przez długi czas. Oglądaj filmy i czytaj treści jak na tablecie, ograniczając równocześnie zmęczenie oczu.

Zminimalizowane zakłócenia na wyświetlaczu Infinity Flex

 • Malutki otwór na aparat, brak wycięcia i cieńsze ramki. Zminimalizowane elementy rozpraszające wzrok udoskonalone wykorzystanie ekranu.

dostosowuje się do treści od 11 Hz do 120 Hz i więcej5

 • Inteligentny wyświetlacz rozpoznaje to, co robisz, i zmienia częstotliwość odświeżania. Zapewnia to genialny obraz i pozwala oszczędzać baterię.

dokładnie zaprojektowany dla niewiarygodnie płynnego ruchu

 • postępowa kompozycja zawiasu Galaxy Z Fold2 5G zapewnia doskonałą płynność podczas składania. Zawias Hideaway to najbardziej nowoczesny mechanizm w technologii składanych smartfonów Samsung.

technika CAM podstawa trybu Flex

 • Składanie, rozkładanie, tryb Flex wszystko opiera się na technice CAM, która umożliwia blokowanie ekranu pod różnymi kątami.

Znajdź swój kąt

 • Tryb Flex pozwala złożyć Galaxy Z Fold2 5G pod kątem i trzymać go w dowolny sposób lub w ogóle go nie trzymać.2 wystarczy złożyć telefon, by korzystać z widoku Flex na ekranie głównym i prowadzić videorozmowę w trybie głośnomówiącym dzięki Google Duo. Albo obrócić go do widoku ekranu zewnętrznego z przodu i komfortowo oglądać swój ulubiony program.

w całości nowy sposób robienia zdjęć

 • Rób zdjęcia i nagrywaj filmy pod kątem, jakim nie potrafi tego zrobić większość smartfonów bez dodatkowego sprzętu.2,6 Tryb Flex wraz z samoczynnym kadrowaniem pozwala Ci nagrywać wideoblogi bez pomocy dłoni, z zachowaniem ostrości.

Płynność rozkładania

 • Otwórz aplikację na ekranie zewnętrznym, a następnie rozłóż telefon, aby zobaczyć ją na większym ekranie ze zoptymalizowanym interfejsem użytkownika. Oba wyświetlacze płynnie wspólpracują ze sobą, żeby zachować ciągłość działania aplikacji.

Zoptymalizowane aplikacje

 • Aplikacje są zoptymalizowane do ekranu głównego, dzięki temu możesz po prostu rozłożyć telefon, a interfejs aplikacji płynnie się dostosuje do pokaźniejszego wyświetlacza. Możesz także wybrać widok, by na jednym ekranie zmieścić jeszcze więcej treści.

Bądź zawsze do przodu

 • Dzięki lepszemu układowi wielu okien i opcji App Continuity możesz wykonywać niemało zadań z dwiema aplikacjami na ekranie zewnętrznym, przenosić je na wyświetlacz główny, otwierać trzecią aplikację na podzielonym ekranie, a następnie jednym dotknięciem wybrać okno, w których chcesz pracować lub grać.

Gaming na nowym poziomie

 • Wykorzystaj niedługie czasy reakcji i płynne działanie na ekranie głównym 120 Hz.14 lub podłącz kontroler i Galaxy Buds Livecieszyć się nieograniczoną rozrywką w czasie rzeczywistym.

Gotowy na przyszłość z 5G

 • Dla niektórych sprzętów 5G to marzenie. Galaxy Z Fold2 5G ma je zastosowane w chip. Z łącznością, prędkością i niezawodnością Galaxy Z Fold2 5G już dziś jesteś gotowy na wszystko, co przyniesie przyszłość.

Podwójna bateria produkowana na cały dzień pracy

 • przełomowa podwójna bateria zapewnia cały dzień inteligentnego zasilania. Łączy moc dwóch baterii w jedno długookresowe źródło mocy 4500 mAh (standardowe).16 A dzięki udoskonalonej sztucznej inteligencji Galaxy Z Fold2 5G przez cały dzień aktywnie oszczędza energię, żeby nie zabrakło jej wtedy, gdy jest najbardziej konieczna.

sprawdź nadzwyczajne ujęcie, zanim je zrobisz

 • W rozłożonym Galaxy Z Fold2 5G można korzystać z obu ekranów, aby przed naciśnięciem przycisku migawki upewnić się, że ujęcie wszystkim się podoba. Ustaw kadr przy pomocy ekranu głównego, a ekran zewnętrzny pokaże podgląd, zanim aparat zrobi zdjęcie.

Bądź w samym centrum

 • Ostrość jak podczas nagrywania kamerą video, od dzisiaj w przełomowym smartfonie. Po prostu dotknij ikony samoczynne kadrowanie, a kadr podąży za Tobą lub Twoim obiektem, abyście byli wyśrodkowani i w ostrości. A jeśli w kadr wejdzie więcej osób, widok poszerzy się i wszyscy zostaną uwzględnieni a potem zawęzi się, gdy z niego wyjdą.

Pozostałe atrybuty wyświetlacza
rodzaj ekranu - Dotykowy, Super AMOLED - zewnętrzny Dotykowy, Dynamic AMOLED 2X 120 Hz Przekątna ekranu 6,2" - znikomy wyświetlacz 7,6" - ekran po rozłożeniu Rozdzielczość ekranu 2208 x 1768 - ekran po rozłożeniu 2260 x 816 - niepokaźny wyświetlacz Zagęszczenie pikseli - 388 ppi