Sony Xperia 1 III promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Sony Xperia 1 III oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2799.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-42%
Smartfon SONY Xperia 1 III 12/256GB 5G 6.5" 120Hz Fioletowy
2799.90
MobiSklep
Smartfon SONY Xperia 1 III 12/256GB 5G 6.5" 120Hz Czarny
2999.99
Avans.pl
Smartfon SONY Xperia 1 III 12/256GB 5G 6.5" 120Hz Czarny
2999.99
ELECTRO.pl
Smartfon SONY Xperia 1 III 12/256GB 5G 6.5" 120Hz Czarny
3195.00
MobiSklep
Smartfon SONY Xperia 1 III 12/256GB 5G 6.5" 120Hz Fioletowy
4799.99
Media Expert

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

Opis i specyfikacja Rób wszystko z zapierającą dech szybkością Sercem smartfonu Xperia 1 III jest szybkość, od olśniewającego wyświetlacza OLED 4K HDR z częstotliwością odświeżania 120 Hz po aparat z trzema obiektywami, a także autofokusem, który działa choćby w trakcie fotografowania przy pomocy wydłużonego teleobiektywu.
wspaniała jakość ZEISS w Xperia Soczewki ZEISS skalibrowane specjalnie do smartfonu Xperia. Dzięki redukcji odbić powłoka ZEISS T* pomaga w doskonałym odwzorowaniu obrazu i zapewnia perfekcyjny kontrast.
Cztery uniwersalne opcje obiektywów, które uwolnią Twoją kreatywność Poszerz swoje możliwości twórcze dzięki czterem uniwersalnym obiektywom w trzech aparatach i prędkiemu i starannemu autofokusowi w każdym z nich. Dzięki dwóm czujnikom PDAF funkcja ciągłego autofokusa utrzymuje ostrość na poruszających się obiektach, a wyjątkowy system teleobiektywu firmy Sony umożliwia prędkie automatyczne ustawianie ostrości przy długich ogniskowych.
Odkryj funkcję AF priorytet oczu w czasie rzeczywistym — dla ludzi i zwierząt Funkcja Eye AF w czasie rzeczywistym pozwala robić zachwycające portrety, niezależnie od tego, czy fotografujesz ludzi, czy zwierzęta. Możesz robić niezapomniane fotografie pełne energii i ekspresji, nawet jeśli obiekt jest w ruchu lub ma zasłonięte jedno oko.
Funkcja śledzenia w czasie rzeczywistym utrzymuje ostrość na prędko poruszających się obiektach teraz możesz utrzymywać ostrość choćby na najszybciej poruszających się obiektach. Korzystając ze sztucznej inteligencji i czujnika 3D iToF do pomiaru odległości, funkcja śledzenia w czasie rzeczywistym może precyzyjnie wykryć obiekt i ustawić na nim ostrość, a następnie śledzić go, choćby jeśli tymczasowo zniknie z pola widzenia. By określić obiekt, wystarczy go dotknąć na wyświetlaczu smartfonu Xperia 1 III.
Odkryj profesjonalną fotografię zainspirowaną poprzez Alpha Xperia 1 III ma funkcję Photography Pro, a także elementy sterujące przystępne z reguły w aparatach profesjonalnych. Za pomocą interfejsu natchnionego tym z aparatów Alpha możesz wybrać sterowanie ręczne lub ustawienia automatyczne i robić fotografie w formacie RAW. Możesz także bez trudu fotografować przy pomocy nowego trybu podstawowego.
Daj się pochłonąć wyświetlaczowi OLED 4K HDR o częstotliwości odświeżania 120 Hz Dzięki olśniewającemu wyświetlaczowi OLED 4K HDR o częstotliwości odświeżania 120 Hz smartfon Xperia 1 III zapewnia niezapomniane wrażenia w trakcie oglądania. Brak wcięć na wyświetlaczu CinemaWide o przekątnej 6,5 cala i proporcji 21:9 sprawi, że Twoje ulubione filmy lub programy telewizyjne będą bardziej wciągające niż kiedykolwiek.
Pełna wygoda Wybierz nowy tryb podstawowy,mieć szybki dostęp do wielu przystępnych w obsłudze funkcji fotografowania, np. Przycisku migawki, orientacji pionowej, efektu bokeh, panoramy itp.
Płynny ruch dzięki częstotliwości 120 Hz ekran ze sprzętową częstotliwością odświeżania 120 Hz wyraźnie renderuje szybko poruszające się obiekty, więc rozgrywka jest naprawdę płynna.
Pokonuj przeciwników w ciemności Nowa bezcenna funkcja usprawniająca granie o nazwie Podnoszenie L-γ (podnoszenie niskich wartości współczynnika gamma) ułatwia dostrzeżenie przeciwników w ciemności. Dzięki zwiększeniu szczegółowości obrazu w ciemnych obszarach uwydatnia przeciwników bez prześwietlania jasnych obszarów ekranu. Będziesz w stanie ich pokonać, zanim zdołają zareagować.
dokładne i prędkie ruchy Częstotliwość wykrywania dotyku w smartfonie Xperia 1 III wynosi 240 Hz — czyli cztery razy więcej w sytuacji poprzedniego modelu — co oznacza, iż możesz kontrolować wydarzenia na ekranie z niesamowitą precyzją. Dzięki prędkiej reakcji na dotyk telefon natychmiast rozpoznaje moment dotknięcia ekranu.
Usłysz nadchodzących przeciwników Korektor dźwięku pozwala zwiększyć głośność takich dźwięków jak kroki czy strzały, więc usłyszysz przeciwników i zareagujesz szybciej od nich.
Gniazdo audio 3,5 mm zapewniające najwyższą jakość dźwięku Dzięki udoskonaleniom w materiałach i podzespołach elektronicznych gniazdo audio 3,5 mm w smartfonie Xperia 1 III zagwarantuje nie tylko wygodę,na dodatek wysoką jakość dźwięku. Zniekształcenia są redukowane, niezwykle pomiędzy średnim a maksymalnym poziomem głośności. Daje to bardziej realistyczny dźwięk, wyraźne brzmienie utworów, płynne wokale i głębokie basy.
dzisiaj muzyka brzmi tak, jak powinna Dzięki dźwiękowi dostrojonemu we współpracy z Sony Music Entertainment smartfon Xperia 1 III zapewnia autentyczne wrażenia audio, niezależnie od tego, czy korzystasz ze słuchawek, czy zaimplementowanych mocnych głośników stereofonicznych.
Dzięki funkcji 360 Reality Audio poczujesz się jak na koncercie artysty Zanurz się w otaczającym Cię dźwięku, który jest tak prawdziwy, iż daje wrażenie bycia na koncercie lub siedzenia w studio obok nagrywającego artysty. Dzięki 360 Reality Audio muzyka staje się wspanialsza i prawdziwsza niż kiedykolwiek. posiadając smartfon Xperia 1 III, możesz słuchać muzyki ze słuchawek przewodowych albo bezprzewodowych albo wbudowanych potężnych głośników stereofonicznych.
Zamień swoją muzykę stereo we wciągający 360-stopniowy dźwięk przestrzenny Jeśli źródło muzyki, której słuchasz, jest dwukanałowe, możesz korzystać z zalet nowego 360-stopniowego dźwięku przestrzennego. Dzięki niemu smartfon Xperia 1 III może w czasie rzeczywistym wzbogacić Twoje ulubione utwory stereo, gwarantując Ci niezapomniane wrażenia dźwiękowe. Technika ta działa równocześnie w przypadku lokalnych plików audio, jak i usług transmisji strumieniowych, żeby jeszcze bardziej poprawić jakość słuchanych utworów.
Funkcja Cinematography Pro \'\'oparta na technice CineAlta\'\' — nagrywanie filmów o proporcji 21:9 Nagrywaj filmy o parametrach i ustawieniach barw zbliżonych do tych używanych przez profesjonalistów. Technologie opracowane z wykorzystaniem wiedzy inżynierów cyfrowych kamer kinowych Sony, ustawienia wstępne do zarządzania profilami kolorystycznymi (tzw. LOOK), proporcje obrazu 21:9, format 4K HDR, rejestrowanie w zwolnionym tempie 120 kl./s, a także prędkości 24, 25, 30 i 60 kl./s zapewnią Ci wszystkie narzędzia, których potrzebujesz.
Cztery uniwersalne obiektywy dają więcej kreatywnych możliwości Cztery uniwersalne obiektywy o ogniskowych do 105 mm pozwolą Ci robić jeszcze więcej oraz poprawić swoje umiejętności fotograficzne.
Poznaj najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 888 5G Mobile Platform Model Xperia 1 III jest zaopatrzony w procesor Qualcomm Snapdragon 888 5G Mobile Platform, który zapewni Ci wrażenia, na jakie zasługujesz. Korzystaj ze wszystkich możliwości, jakie daje Ci smartfon Xperia 1 III jako mistrzowski aparat, inteligentny osobisty asystent oraz superwydajna platforma do gier — wszystko to w połączeniu z prawdziwie globalną wielogigabitową prędkością sieci 5G.
Nagrywaj zachwycające sceny w zwolnionym tempie 120 kl./s w rozdzielczości 4K HDR Nagrywaj filmy w zwolnionym tempie 120 kl./s w jakości 4K HDR i twórz za ich pomocą dramatyczne i ekspresyjne chwile.
Łączność inteligentna System łączności inteligentnej bazuje na technice uczenia głębokiego Xperia, która wykorzystuje biblioteki sieci neuronowych producenta Sony i analizuje sygnały Wi-Fi w celu przewidywania problemów z łącznością, które mogą wystąpić w najbliższej przyszłości. Xperia 1 III ocenia jakość przystępnej sieci Wi-Fi przed nawiązaniem z nią połączenia, dzięki temu unikniesz korzystania z sieci Wi-Fi, które nie działają. Jeśli przewidzi jakiekolwiek problemy z jakością połączenia Wi-Fi, zamiast tego będzie korzystać z transmisji informacji komórkowych. Dzięki technologiom Xperia za każdym razem uzyskasz najkorzystniejsze połączenie.
niezawodna bateria Bateria o objętości 4500 mAh powoduje, że smartfon Xperia 1 III może korzystać z zapasu energii przez cały dzień, a szereg funkcji do ładowania maksymalizuje wygodę i wydłuża żywotność baterii.