Sony Xperia 10 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Sony Xperia 10 oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Xperia 10 IV Smartfon SONY
2299.00
MediaMarkt.pl
Sony Xperia 10 IV (zielony)
2299.00
OleOle!
Sony Xperia 10 IV (czarny)
2299.00
OleOle!
Sony Xperia 10 IV (czarny)
2299.00
RTV EURO AGD
Sony Xperia 10 IV (zielony)
2299.00
RTV EURO AGD
Xperia 10 IV Smartfon SONY
2299.00
MediaMarkt.pl
Smartfon SONY Xperia 10 IV 6/128GB 5G 6" Miętowy
2299.00
Media Expert
Smartfon SONY Xperia 10 IV 6/128GB 5G 6" Czarny
2299.00
Media Expert

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 6 "
Rozdzielczość wyświetlacza 2520 x 1080
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 64 GB
Pamięć RAM 3 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 13 Mpx
Aparat przedni 8 Mpx
Czujniki akcelerometr
Komunikacja Bluetooth, WiFi, NFC, LTE, 3G
Funkcje GPS, odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 2870 mAh
Rodzaj karty SIM nano SIM
Obsługa kart pamięci microSD tak
Liczba rdzeni 8

Opis

Smartfon Xperia 10 jest wyekwipowany w ekran panoramiczny 21:9, który oferuje produktywniejszą wielozadaniowość i wciągającą rozrywkę podczas oglądania filmów. Dodatkowy atut to nagrywanie filmów o proporcjach 21:9 dzięki systemowi podwójnego aparatu - wszystko w wygodnej w obsłudze, smukłej i doskonale leżącej w rąk obudowie.

mnóstwo okien daje udoskonaloną wielozadaniowość wyświetlacz panoramiczny 21:9 o przekątnej 6 cali to obszar roboczy, na którym można zrobić więcej. Prosta wielozadaniowość - możesz korzystać z dwóch aplikacji jednocześnie.

Boczny czujka i panel uruchamiania pozwalają z łatwością i momentalnie podzielić wyświetlacz. Pisz wiadomości e-mail, nie przerywając oglądania filmów, albo wysyłaj SMS-y, czytając najnowsze artykuły. Uzyskuj dostęp do ulubionych aplikacji dzięki bocznemu sensorowi Korzystając z bocznego sensora, wyświetlisz swoje ulubione aplikacje bez zapotrzebowania szukania ich w menu telefonu.

wystarczy dwukrotnie stuknąć dowolny bok Xperia 10, a nienaturalna inteligencja AI in Xperia™ wyświetli stosowne aplikacje. Wyświetlacz panoramiczny 21:9 zastosowany w Xperia 10 wyświetlacz panoramiczny 21:9 ma takie same proporcje obrazu jak filmy kinowe.

Większość wyświetlaczy smartfonów nie obsługuje tego formatu i wyświetla czarne paski na dole i u góry ekranu. Ale w modelu Xperia 10 możesz cieszyć się rozrywką wypełniającą cały obszar ekranu. Strumieniowe filmy 21:9 Dzięki panoramicznemu wyświetlaczowi 21:9 można na swoim smartfonie cieszyć się produkcjami Netflixa o kinowych proporcjach obrazu 21:9 i oglądać je tak, jak planowali twórcy.

Fotografowanie i filmowanie w rozmaitych proporcjach Smartfon Xperia 10 pozwala na rejestrowanie filmów i fotografii z zróżnicowanymi proporcjami obrazu, zależnie od potrzeb. Funkcja nagrywania filmów 21:9 pozwala rejestrować filmy i odtwarzać je z takimi samymi proporcjami obrazu jak w kinie.

Z kolei zdjęcia o proporcjach 1:1 są nadzwyczajne do publikowania na Instagramie. System podwójnego aparatu 13 MP i 5 MP uwalnia kreatywność przystępny w modelu Xperia 10 aparat 13 MP pozwala robić doskonałe zdjęcia w każdej sytuacji i kadrować je z różnorodnymi proporcjami obrazu, na przykład 21:9.

Drugi aparat 5 MP pomaga uzyskać błyskotliwy efekt rozmycia tła nazywany „bokeh", stanowczo pożądany w artystycznych zdjęciach portretowych. Przepiękne tło bez wysiłku Bokeh to znany z fotografii artystycznej efekt lekko nieostrego tła.

Jak dotąd był on dostępny wyłącznie użytkownikom cyfrowych lustrzanek, lecz za sprawą systemu podwójnego aparatu w Xperia 10 starczy jedno stuknięcie, żeby uzyskać go na swoich zdjęciach. Perfekcyjnie dopasowany zarys Wzornictwo smartfonu Xperia 10 charakteryzuje ergonomia i świetna forma wspaniale leżąca w dłoni.

Smukły wyświetlacz o proporcjach 21:9 zezwala na pewny chwyt, a bezramkowa konstrukcja smartfonu oferuje maksymalnie wciągające wrażenia. Piękno światła Gama odcieni modelu Xperia 10 jest inspirowana odbiciami światła od metalowych powierzchni i gwarantuje stylowy, naturalny wygląd.

Pomniejszenie interfejsu w celu prostej obsługi jedną ręką Prostym przeciągnięciem kciukiem można zmniejszyć obraz i zapewnić sobie nietrudny dostęp do aplikacji i funkcji. Dzięki temu można obsługiwać telefon jedną ręką, na przykład w ruchu, i korzystać z tych samych, nadzwyczajnych funkcji.