Sony Xperia 10 promocja 2021

Cena1299.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 6 "
Rozdzielczość wyświetlacza 2520 x 1080
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 64 GB
Pamięć RAM 3 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 13 Mpx
Aparat przedni 8 Mpx
Czujniki akcelerometr
Komunikacja Bluetooth, WiFi, NFC, LTE, 3G
Funkcje GPS, odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 2870 mAh
Rodzaj karty SIM nano SIM
Obsługa kart pamięci microSD tak
Liczba rdzeni 8

Opis

Smartfon Xperia 10 jest wyekwipowany w ekran panoramiczny 21:9, który oferuje produktywniejszą wielozadaniowość i wciągającą rozrywkę podczas oglądania filmów. Dodatkowy atut to nagrywanie filmów o proporcjach 21:9 dzięki systemowi podwójnego aparatu - wszystko w wygodnej w obsłudze, smukłej i doskonale leżącej w rąk obudowie.

mnóstwo okien daje udoskonaloną wielozadaniowość wyświetlacz panoramiczny 21:9 o przekątnej 6 cali to obszar roboczy, na którym można zrobić więcej. Prosta wielozadaniowość - możesz korzystać z dwóch aplikacji jednocześnie.

Boczny czujka i panel uruchamiania pozwalają z łatwością i momentalnie podzielić wyświetlacz. Pisz wiadomości e-mail, nie przerywając oglądania filmów, albo wysyłaj SMS-y, czytając najnowsze artykuły. Uzyskuj dostęp do ulubionych aplikacji dzięki bocznemu sensorowi Korzystając z bocznego sensora, wyświetlisz swoje ulubione aplikacje bez zapotrzebowania szukania ich w menu telefonu.

wystarczy dwukrotnie stuknąć dowolny bok Xperia 10, a nienaturalna inteligencja AI in Xperia™ wyświetli stosowne aplikacje. Wyświetlacz panoramiczny 21:9 zastosowany w Xperia 10 wyświetlacz panoramiczny 21:9 ma takie same proporcje obrazu jak filmy kinowe.

Większość wyświetlaczy smartfonów nie obsługuje tego formatu i wyświetla czarne paski na dole i u góry ekranu. Ale w modelu Xperia 10 możesz cieszyć się rozrywką wypełniającą cały obszar ekranu. Strumieniowe filmy 21:9 Dzięki panoramicznemu wyświetlaczowi 21:9 można na swoim smartfonie cieszyć się produkcjami Netflixa o kinowych proporcjach obrazu 21:9 i oglądać je tak, jak planowali twórcy.

Fotografowanie i filmowanie w rozmaitych proporcjach Smartfon Xperia 10 pozwala na rejestrowanie filmów i fotografii z zróżnicowanymi proporcjami obrazu, zależnie od potrzeb. Funkcja nagrywania filmów 21:9 pozwala rejestrować filmy i odtwarzać je z takimi samymi proporcjami obrazu jak w kinie.

Z kolei zdjęcia o proporcjach 1:1 są nadzwyczajne do publikowania na Instagramie. System podwójnego aparatu 13 MP i 5 MP uwalnia kreatywność przystępny w modelu Xperia 10 aparat 13 MP pozwala robić doskonałe zdjęcia w każdej sytuacji i kadrować je z różnorodnymi proporcjami obrazu, na przykład 21:9.

Drugi aparat 5 MP pomaga uzyskać błyskotliwy efekt rozmycia tła nazywany „bokeh", stanowczo pożądany w artystycznych zdjęciach portretowych. Przepiękne tło bez wysiłku Bokeh to znany z fotografii artystycznej efekt lekko nieostrego tła.

Jak dotąd był on dostępny wyłącznie użytkownikom cyfrowych lustrzanek, lecz za sprawą systemu podwójnego aparatu w Xperia 10 starczy jedno stuknięcie, żeby uzyskać go na swoich zdjęciach. Perfekcyjnie dopasowany zarys Wzornictwo smartfonu Xperia 10 charakteryzuje ergonomia i świetna forma wspaniale leżąca w dłoni.

Smukły wyświetlacz o proporcjach 21:9 zezwala na pewny chwyt, a bezramkowa konstrukcja smartfonu oferuje maksymalnie wciągające wrażenia. Piękno światła Gama odcieni modelu Xperia 10 jest inspirowana odbiciami światła od metalowych powierzchni i gwarantuje stylowy, naturalny wygląd.

Pomniejszenie interfejsu w celu prostej obsługi jedną ręką Prostym przeciągnięciem kciukiem można zmniejszyć obraz i zapewnić sobie nietrudny dostęp do aplikacji i funkcji. Dzięki temu można obsługiwać telefon jedną ręką, na przykład w ruchu, i korzystać z tych samych, nadzwyczajnych funkcji.