Sony Xperia 5 II promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Sony Xperia 5 II oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Sony Xperia 5 II (czarny)
3599.00
OleOle!
-13%
Smartfon SONY Xperia 5 II 8/128GB 5G 6.1'' 120Hz Niebieski XQAS52L.EEAC
3599.00
Media Expert
Sony Xperia 5 II (czarny)
3699.00
RTV EURO AGD
SONY Xperia 5 II, 8GB/128GB, Black
4125.00
Mall.pl
SONY Xperia 5 II, 8GB/128GB, Blue
4155.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

technika aparatów Alpha - zapewniająca ostre jak brzytwa rezultaty
Zapożyczony z mistrzowskich aparatów Alpha, Xperia 5 II zagwarantuje prędkość i skrupulatność, których potrzebujesz, by uchwycić magiczne chwile z istotnie ostrą ostrością i idealną ekspozycją.
Projekt, który kochasz z technologią, której Ci trzeba
wspaniały rozmiar mieszczący się w dłoni lub kieszeni, a jednocześnie wyekwipowany w najnowszą technologię Sony. Odkryj Xperię 5 II
Rób wspaniałe portrety zawsze
Nie każdy portret da się znakomicie upozować - czasem potrzebujesz czegoś bardziej spontanicznego. I tu właśnie pojawia się funkcja Real-Time Eye AF, niezależnie od tego, czy fotografujesz prędko poruszających się ludzi, czy zwierzęta
Pełen charakteru i ekspresji
Jeśli fotografowana osoba nie chce grać w piłkę, nie martw się - Xperia 5 II nadal wynajdzie oczy i prędko wyostrzy, by zrobić niezapomniane ujęcie.
Chwile, których nie można przegapić, zawsze w centrum uwagi
Chcesz uchwycić te bezcenne, ułamkowe chwile z rewelacyjną ostrością za każdym razem? Ciągłe fotografie seryjne z prędkością do 20 kl./s, wraz z autofokusem i samoczynną ekspozycją, zapewnia odpowiednią szybkość.
wspaniała jakość ZEISS w telefonie Xperia
Wszechstronny aparat z trzema obiektywami rejestruje spektakularne krajobrazy i portrety i zezwala na powiększanie odległych obiektów. Optyka ZEISS jest specjalnie skalibrowana dla Xperia 5 II i wyekwipowana w słynną powłokę ZEISS T w celu zmniejszenia odbicia, co zagwarantuje rewelacyjny kontrast i renderowanie obrazu.
Wyraźniejszy, jaśniejszy i ulepszony kontrast wszelkiego, co oglądasz
Silnik X1 do maszyn przenośnych wprowadza technologię BRAVIA HDR do wszelkiego, co oglądasz, w celu rozszerzenia kontrastu, koloru i wyrazistości dowolnej zawartości, nawet usług przesyłania strumieniowego.
Zoptymalizowany dla Call of Duty: Mobile
Xperia to oficjalny smartfon turnieju Call of Duty: Mobile World Championship 2020, a Xperia 5 II jest gotowa do odebrania połączenia. Niezależnie od tego, czy grasz dla przyjemności, czy poważnie myślisz o wzięciu tytułu, gra jest zoptymalizowana pod kątem Qualcomm Snapdragon Elite Gaming,powiększyć Twoje wrażenia
Ciesz się płynną, pozbawioną rozmycia rozgrywką
Na wyświetlaczu z natywną częstotliwością odświeżania 120Hz prędko poruszające się obiekty są wyraźnie renderowane, co gwarantuje naprawdę płynną rozgrywkę. Jednak Xperia 5 II nie poprzestaje na tym - dzięki redukcji rozmycia ruchu 240Hz, wyświetlacz aktualizuje obraz z niewiarygodną szybkością 240 razy na sekundę, zapewniając akcję bez rozmycia.
Przejmij kontrolę
aby uzyskać jeszcze bardziej wciągające wrażenia z grania w podróży, graj w gry na Androida na telefonie Xperia 5 II za pomocą DUALSHOCK4
Graj, ładuj i słuchaj w tym samym czasie
przeznaczone gniazdo audio 3,5 mm pozwala na podłączenie słuchawek w trakcie ładowania telefonu Xperia 5 II za pomocą złącza USB Type-C, dzięki temu możesz grać dłużej. Słuchawki przewodowe oferują na dodatek mniejsze opóźnienie dźwięku, gwarantując płynne wrażenia z gry.
Gniazdo audio 3,5 mm zapewnia najwyższą jakość dźwięku
Podłącz swoje ulubione słuchawki do gniazda audio 3,5 mm, aby uzyskać idealny dźwięk z wyraźniejszą separacją lewego i prawego dźwięku, redukując szum sygnału do niezauważalnego poziomu 20 dB - ponad 90% niższego niżeli w poprzednim modelu.
Usłysz i poczuj dźwięk ze wszystkich stron
Z 360 Reality Audio muzyka nigdy nie była tak wciągająca i realistyczna - a Xperia 5 II została zaprojektowana tak, żeby umożliwić Ci korzystanie ze słuchawek przewodowych lub bezprzewodowych. Choćby zintegrowane dekodowanie sprzętowe aby zoptymalizować jakość dźwięku i poprawić zużycie energii, abyś mógł słuchać dłużej. Porównanie produktów