Sony Xperia 5 IV promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Sony Xperia 5 IV oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3499.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Smartfon SONY Xperia 5 IV 8/128GB 5G 6.1" 120Hz Czarny
3499.99
Avans.pl
Smartfon SONY Xperia 5 IV 8/128GB 5G 6.1" 120Hz Czarny
3499.99
Media Expert
Smartfon SONY Xperia 5 IV 8/128GB 5G 6.1" 120Hz Czarny
3499.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis


Dzięki nowatorskim technologiom Sony z najnowszych aparatów Alpha, Xperia 5 IV usprawnia robienie zdjęć i filmów o wyjątkowej jakości, zupełnie jak profesjonalny twórca. Bez względu na to, czy fotografujesz osobę, czy zwierzę, Eye AF wykrywa oko fotografowanego obiektu i utrzymuje na nim ostrość, gdy obiekt się porusza*, funkcja dostępna dla wszelkich obiektywów. Możesz także nagrywać video w 4K HDR z prędkością 120 kl./s, by uzyskać klipy w zwolnionym tempie do 5x. Nowy przedni aparat ma pokaźniejszy czujka i obszerniejszy rozstaw pikseli niż poprzedni model, co zapewnia jeszcze lepsze selfie w słabym świetle i pozwala nagrywać selfie video w rozdzielczości 4K HDR.
Xperia 5 IV korzysta z doświadczenia Sony w dziedzinie filmów, by zapewnić wyjątkowe wrażenia wizualne. Zanurz się w naszym najjaśniejszym w historii ekranie FHD+ HDR OLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz* bez wycięć, o kinowych proporcjach 21:9** Możesz także zaznać Dolby Atmos korzystając ze słuchawek lub głośników stereofonicznych Full Stage możesz oglądać filmy w wysokiej jakości dzięki aplikacji BRAVIA CORE dla Xperia***, wybierać spomiędzy setek najnowszych produkcji i tradycyjnych hitów, zaglądać za kulisy dzięki Studio Access, i odkrywać filmy w technologii IMAX Enhanced
Dzięki wielkiej baterii 5000 mAh w kompaktowej i lekkiej formie Xperia 5 IV łączy w sobie długotrwałą moc z mobilnością — dzięki temu możesz dalej wytwarzać. A jeśli Ci trzeba doładowania, możesz ekspresowo naładować do 50% w zaledwie 30 minut dzięki ładowarce XZQ-UC1.* w dodatku, dla maksymalnej wygody, możesz po prostu umieścić Xperię 5 IV na bezprzewodowej ładowarce**, żeby doładować baterię, która może służyć w dodatku jako podstawka do bezprzewodowego ładowania innych sprzętów.
Xperia 5 IV łączy autentyczne wrażenia słuchowe z wysokiej jakości nagrywaniem muzyki, dostrojonym we współpracy z Sony Music Entertainment. Dźwięk o wysokiej rozdzielczości* powoduje, iż możesz słuchać muzyki, która odtwarza pełny zakres dźwięku, z dynamiką i szczegółami, starannie tak, jak zamierzali artyści, za pośrednictwem gniazda słuchawkowego 3,5 mm lub nawet bezprzewodowo. Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w cichej przestrzeni, czy w pomieszczeniu z pogłosem, Music Pro* na Xperia 5 IV nietrudne nagrywanie dźwięków wokalnych, tak jakby zostały nagrane w studiu za pomocą mikrofonu pojemnościowego.
Opracowany wspólnie z fachowymi graczami eSport, 5 IV jest wyposażona w uzupełniające funkcje do gier, a także jest przygotowany do nagrywania i przesyłania strumieniowego w wysokiej jakości. Game Enhancer to Twoje centrum kontroli gier, które zapewnia znakomite wrażenia z gry i maksymalizuje Twoje szanse na wygraną. Pozwala zmieniać ustawienia, takie jak dźwięk, wyświetlacz i dotyk, bez przerywania gry. Możesz także transmitować na żywo akcję bezpośrednio do sieci społecznościowych dzięki Game Enhancer i komunikować się z widzami, widząc ich komentarze na czacie w trakcie gry.* Procesor wyświetlacz Aparat Łączność Funkcje Zasilanie właściwości fizyczne