Sony Xperia L3 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Sony Xperia L3 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 798.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Sony Xperia L3 (czarny)
798.00
OleOle!
Sony Xperia L3 (złoty)
798.00
OleOle!
Smartfon SONY Xperia L3 Złoty DARMOWY TRANSPORT
798.00
ELECTRO.pl
Smartfon SONY Xperia L3 Złoty
798.00
Media Expert
Sony Xperia L3 (czarny)
799.00
RTV EURO AGD
Sony Xperia L3 (złoty)
799.00
RTV EURO AGD
Sony Xperia L3 SREBRNY| BEZ ABONAMENTU | RATY | BEZ SIMLOCKA
799.00
Play.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

Xperia L3 Rozrywka na pokaźnym ekranie poprzez cały dzień zobacz więcej ulubionych filmów, programów telewizyjnych, fotografii i rozrywki dzięki szerokiemu wyświetlaczowi o przekątnej 5,7 cala i baterii, która wystarcza na cały dzień.

ekran HD+ o przekątnej 5,7 cala i proporcjach 18:9 System podwójnego aparatu 13 i 2 MP niezwykle skuteczna bateria o obszerności 3300 mAh wyświetlacz ekran o przekątnej 5,7 cala tworzony do rozrywki ekran o średnicy 5,7 cala i proporcjach 18:91 ożywia programy telewizyjne i filmy, zapewniając wyjątkowe wrażenia.

sprawdź wszystko w rozdzielczości HD+ i ciesz się wyraźnymi szczegółami i realistycznymi kolorami. Design Bezramkowa konstrukcja wytworna jednoczęściowa budowa oznacza mniejsze ramki i większy ekran w telefonie, który wyśmienicie leży w rąk.

wytrzymałość i piękno dzięki Corning® Gorilla® Glass 5 Dzięki usztywnionemu ekranowi pokrytemu szkłem Corning® Gorilla® Glass 5 Xperia L3 jest wystarczająco wytrzymały do codziennego korzystania Odblokowanie poprzez dotyk Czytnik linii papilarnych zagwarantuje bezpieczeństwo telefonu i umożliwia jego szybkie odblokowanie w ruchu.

nieprzeciętnie leży w rąk Xperia L3 ma nadzwyczajny zarys i wymiar, by zmieścić się w dłoni, a wszystkie kluczowe klawisze są zawsze w zasięgu palców. Uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji przy pomocy jednej rąk Przeciągnięcie palcem włącza miniwyświetlacz, który usprawnia obsługę jedną dłonią.

Aparat Wyraź swoją kreatywność dzięki systemowi podwójnego aparatu Aparat modelu Xperia L3 pozwala robić więcej kreatywnych zdjęć z przepięknym rozmyciem tła i został zaprojektowany tak, aby uzyskiwać doskonałe fotografie ludzi i przyrody.

Lepsze autoportrety dzisiaj Twoje selfie mogą mieć jeszcze więcej efektu „wow" — przedni aparat także robi fotografie z rozmyciem tła i jest zaopatrzony w szereg upiększających efektów. Co więcej, lampa błyskowa w wyświetlaczu zapewni oświetlenie, gdy jest ciemno.

Pomagamy baterii wytrzymać dłużej Nasza technika ładowania wydłuża żywotność baterii. Technika Xperia Adaptive Charging pilnuje Twój telefon w trakcie ładowania, regulując właściwe natężenie prądu.

wydajność, jakiej Ci potrzeba Ciesz się szybkim pobieraniem plików i płynną wielozadaniowością dzięki procesorowi o mocy wystarczającej do obsługi wszystkich aplikacji, a także rozrywki. Rozszerz ilość pamięci Włóż kartę microSD™,rozszerzyć ilość dostępnego miejsca choćby o 512 GB.

Dzięki obsłudze dwóch kart SIM nigdy nie przeoczysz połączenia Pogódź życie prywatne i pracę w jednym telefonie dzięki dwom gniazdom na karty SIM....