Ulefone Armor X7 Pro promocja 2022

Cena659.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Ulefone
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 32 GB
Pamięć RAM 4 GB
Komunikacja WiFi
Funkcje odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 4000 mAh

Opis

Stopień ochrony IP68/IP69K Armor X7 to smartfon, który został wyprodukowany do pracy w wyjątkowo nieprzystępnych warunkach. Atest ochrony IP68 umożliwia choćby 30min zanurzenia w wodzie na głębokości 1,5 metra lub aż do 24 godzin zanurzenia w betonie na głębokości 1 metra.

Niezależnie od tego w jak mało sprzyjających warunkach się wynajdziesz, pyłoszczelny i wodoodporny Armor X7 będzie gotowy do działania. Ochrona 360 poziomów stworzony z TPU wzmocnionego poliwęglanem materiału, ze stopu aluminium - taki jest Armor X7.

dzięki temu konstrukcja jest wytrzymała nie tylko w środku,ma także solidną powierzchnię na zewnątrz. Całość konstrukcji kreuje w wyniku czego strukturę, która broni urządzenie przed gwałtownymi uderzeniami.

na dodatek, jego unikalny efektywnie zapobiega uszkodzeniom przy upadku. Tryb rękawiczek Ten tryb umożliwia luźną pracę na ekranie dotykowym telefonu w rękawiczkach. Obsługuje nie tylko wszystkie przystępne na rynku rękawiczki przystosowane do pracy z ekranem dotykowym, ale także zwykłe rękawiczki bawełniane o grubości 1,5mm, a także większość skórzanych.

dzięki temu możesz zapomnieć o ciągłym zdejmowaniu i wkładaniu rękawiczek w pracy lub w chłodne dni. Wytrzymała bateria Armor X7 został zaopatrzony w konkretną baterię o pojemności 4000mAh. Dzięki niej urządzenie wytrzyma aż do 13 godzin nieprzerwanych rozmów albo choćby 18 dni w trybie czuwania na jednym ładowaniu.

Aparat 13MP z podwójną lampą błyskową Aparat w Armor X7 umozliwia robienie niesamowitych fotografii i nagrywanie filmów choćby pod wodą. Wszystkim można zarządzać w nieskomplikowany sposób, przy pomocy jednej ręki. Telefon został zaopatrzony też w podwójną tylną lampę błyskową, która rozświetli nocne zdjęcia.

Aparat podwodny Aparat w Armor X7 zezwala na robienie niesamowitych fotografii i nagrywanie filmów nawet pod wodą. Wszystkim można zarządzać w przystępny sposób, przy pomocy jednej ręki. Telefon został wyekwipowany w dodatku w podwójną tylną lampę błyskową, która rozświetli nocne zdjęcia.

Czterordzeniowy procesor MT6761 Ulefone Armor X7 pracuje wykorzystując energooszczędny, czterordzeniowy procesr MT6761. Zezwala na on realizowanie wielu zadań jednocześnie, oglądanie filmów i korzystanie z aplikacji bez zacinania.

Istnieje również możliwość rozbudowy pamięci zastosowanej do 128GB, co umożliwi przechowywanie wszelkich koniecznych informacji, aplikacji czy zdjęć. Dual SIM Dual Standby Dzięki obsłudze dwóch kart SIM, Armor X7 umożliwia korzystanie z dwóch numerów telefonu równocześnie.

To świetne rozwiązanie dla tych, którzy dużo podróżują za granicę i tych, ktrozy chcą rozdzielić życie zawodowe od prywatnego, korzystając z jednego telefonu z Androidem. Dzięki wsparciu wielu sieci, zawsze pozostaniesz w kontakcie ze swoją rodziną i przyjaciółmi.

w dodatku, Armor X7 obsługuje VoLTE, co zezwala na jednoczesne korzystanie z Internetu i odbieranie wiadomości w trakcie realizowania połączeń.