Ulefone Note 8 promocja 2022

Cena429.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Ulefone
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Pamięć wbudowana 16 GB
Pamięć RAM 2 GB
Komunikacja WiFi
Funkcje odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 2700 mAh

Opis

Android 10 Go Edition
Najnowszy Android OS
Korzystanie z najnowszego Androida 10 Go Edition OS na Ulefone Note 8, dostarczy Ci niesamowitych wrażeń. Wszystko, co najlepsze w systemie Android: system zbudowany z nowych i odświeżonych aplikacji, czyni Note 8 tak dobrym urządzeniem, jak to tylko realne. Android poprawnie ochroni Twoją prywatność i zapewni Ci bezpieczeństwo. Pomoże Ci zachować równowagę z technologią.

Tylna pokrywa Amber Sunrise
Pełen estetyki
zainspirowany niebem, Ulefone Note 8 odzwierciedla zniewalające kolory światła i przestrzeni. Bądź świadkiem spektakularna pomarańczowego zachodu słońca i ciemności nocy.

3 gniazda na karty
Zrób miejsce na więcej
Posiadanie trzech kart (Dual SIM + TF*) jednocześnie staje się rzeczywistością. Note 8 może obsługiwać do 128 GB dodatkowej pamięci, co daje więcej miejsca na wszystko czego potrzebujesz.

* Kartę TF należy nabyć osobno

Czterordzeniowy procesor
Energooszczędne i płynne działanie
Zasilany poprzez procesor MT6580 z 2GB pamięci RAM i 16GB pamięci wewnętrznej, Ulefone Note 8 zapewnia wystarczającą efektywność, aby płynnie uruchamiać różnorodne aplikacje.

5.5-calowy wyświetlacz Waterdrop
rewelacyjnie nadaje się do Twojej dłoni
Note 8 posiada 5,5-calowy wyświetlacz Waterdrop o prawidłowych parametrach optycznych, który dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych. Telefon wspaniale mieszczący się w dłoni zapewni Ci komfortowy chwyt i łatwą obsługę jedną ręką. Trwała konstrukcja powoduje, że jest to prawidłowy podarunek dla dzieci albo osób starszych.

Podwójna tylna kamera 5MP
Uchwyć każdą chwilę
Note 8 ma aparat główny 5MP i dopełniającą kamerę 2MP z tylną lampą błyskową, która pomaga utrwalić każde perfekcyjne wspomnienie. Telefon jest wyposażony w przedni aparat 2MP do robienia wyraźnych selfie i odblokowywania twarzą.

Odblokowywanie twarzą
Bezpiecznie, prędko i bezdotykowo
Odblokowywanie twarzą zapewnia większe bezpieczeństwo i wygodę w czasie pracy oraz w nieprzystępnych momentach. Pomaga w prędkim dostępie do telefonu, bez konieczności realizowania innych ruchów. Bezdotykowe odblokowywanie staje się normą.

sprawna bateria
Nie martw się więcej o baterię
Ulefone Note 8 posiada energooszczędną baterię, która gwarantuje długi czas pracy między ładowaniami. Dzięki energooszczędnemu procesorowi, bateria Note 8 pozwala Ci grać do czasu, aż chcesz.

Szybka i dokładna nawigacja
Globalny system pozycjonowania
Dzięki wsparciu systemu nawigacji satelitarnej GPS, Ulefone Note 8 będzie Twoim bezusterkowym towarzyszem. Umożliwi Ci wyznaczanie kierunków i planowanie tras w nieprzystępnym, rozległym środowisku, abyś zawsze dotarł do celu.

Dual SIM Dual Standby
Obsługa szerokich pasm częstotliwości 3G
Note 8 obsługuje Dual SIM Dual Standby. Pozwala to komfortowo oddzielić pracę od życia osobistego i scalić się z szybką i stabilną siecią lokalną podczas podróży zagranicznych.