Xiaomi 12T Pro promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Xiaomi 12T Pro oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Xiaomi 12T Pro 8/256GB (srebrny)
3499.00
RTV EURO AGD
Xiaomi 12T Pro 8/256GB (czarny)
3699.00
RTV EURO AGD
Xiaomi 12T Pro 8/256GB (czarny)
3699.00
OleOle!
Smartfon XIAOMI 12T Pro 8/256GB 6.67" 120Hz Srebrny 42597
3799.00
Media Expert

Parametry

Producent:Xiaomi
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

dane technologiczne
wyświetlacz
Aparat
Pamięć
Procesor
Komunikacja
Multimedia
Bateria
Wygląd
Wyposażenie
Pozostałe cechy
Opis producenta
XIAOMI 12T Pro - Twórz mega momenty
Wynieś swoją kreatywność na nowy poziom dzięki przełomowemu systemowi obrazowania 200MP zapewniającego nieporównany dotąd poziom szczegółowości

Xiaomi 12T Pro szturmem wdziera sie na piedestał dzięki swojemu zawodowemu systemowi obrazowania 200MP, gwarantującemu najkorzystniejsze wrażenia fotograficzne. Dzięki połączeniu własnych innowacyjnych algorytmów Xiaomi, a zatem funkcji sprzętowych i programowych, niczym z obiektywu wyłaniają sie trzy główne korzyści dla użytkowników Xiaomi 12T Pro: przełomowa klarowność obrazu, możliwość pracy w słabym świetle i prędkie ustawianie ostrości. Aparat główny 200MP i jego wiodąca w branży rozdzielczość pozwala uchwycić choćby najdrobniejsze detale chwili na przejrzyście czystych zdjęciach. Urządzenie oferuje ponadto wewnatrz-sensoryczny podwójny zoom, który w pełni wykorzystuje możliwości znacznego rozmiaru sensora 1/1.22", a wszystko to dla uwiecznienia portretów świetnych. Dzięki kombinacji tego obszernego sensora, wraz z technika łączenia pikseli 16w1 przy rozmiarze 2.56m, z obiektywem 8p, optyczną stabilizacją i trybem nocnym Xiaomi, użytkownicy są w stanie robić jasne i czyste fotografie nawet w ekstremalnie słabych warunkach oświetleniowych. Łącząc to z nowoczesnymi algorytmami oprogramowania uzyskujemy technologie umożliwiającą uchwycenie ekspresowo poruszajacych sie obiektów bez utraty ostrości. Urządzenie obsługuje jeszcze nagrywanie wideo 8K w pełnej rozdzielczości i oferuje funkcje takie jak Xiaomi ProCut i Ultra burst. Xiaomi 12T Pro to perfekcyjne narzędzie dla użytkowników chcących uchwycić zasadnicze momenty ich życia i odblokować swoją kreatywność fachowych fotografów.

Mega-skutecznosc i mega-bateria, aby ulubione chwile trwały dłuzej

Wszystkim Twoim chwilom ochoczo potowarzyszy wiodący procesor Snapdragon® 8+ Gen 1 producenta Qualcomm, tworzony w najnowszym procesie technicznym 4nm marki TSMC widocznie zwiększającym sprawność przy jednoczesnej redukcji zużycia energii CPU i GPU. Wyposażony w system odprowadzania ciepła obejmujący komorę parową o wymiarze 65% obszerniejszym i z 125% mocnojszym pokryciem materiału termicznego w porównaniu do Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 12T Pro zagwarantuje na dodatek płynne wrażenia z wykorzystywania i dużą sprawność energetyczną bez wpływu na ilość ciepła stworzoną poprzez procesor. Wraz z skutecznym energetycznie chipsetem stanowi to niesamowite combo konkretnej baterii i szybkiego ładowania. Xiaomi 12T Pro cechuje sie najlepszą w historii żywotnością baterii wśród flagowych sprzętów Xiaomi. Dzięki wielkiej baterii o pojemności 5000mAh i do 120W HyperCharge, użytkownicy mogą cieszyć się nawet 13,5 godzinnym czasem pracy przy włączonym ekranie, a ładowanie baterii do pełna 100% trwa zaledwie 19 minut.

zniewalający ekran w połączeniu z oszałamiającym designem

Wywinduj wrażenia z oglądania do rangi mega dzięki 6,67-calowemu wyświetlaczowi CrystalRes AMOLED w Xiaomi 12T Pro o rozdzielczości 1220p i ponad 68 miliardów barw, idealnie zaprojektowanemu w celu zrównoważenia jasności, kolorowych szczegółów i efektywności energetycznej. Ten rewelacyjny wyświetlacz wyekwipowany został w inteligentne funkcje adaptacyjne, w tym AdaptiveSync 120Hz w celu dynamicznego dostosowywania częstotliwości odświeżania oraz Adaptacyjny Tryb Czytania,ograniczyć ilość emitowanego niebieskiego światła zapewniając komfort oczu podczas długich okresów wykorzystywania. Żywe odcienie i obszerniejszy kontrast to zasługa technologii Adaptive True Display i Adaptive HDR. Xiaomi 12T Pro cały jest przesiąkniety kultowymi elementami wzornictwa klasy premium. Zakrzywiony, matowy tył zapewnia redukcje odcisków palców na tylnym panelu, gwarantując w dłoni poczucie kompaktowego designu. Niezależnie jak na to spojrzeć – z przodu czy z tyłu, od góry czy tez do dołu – oto jawi sie przed nami ostateczny design flagowca, do tego oferowany w 3 oszałamiających kolorach: Black, Silver oraz Blue.