Xiaomi 13T Pro promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Xiaomi 13T Pro oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2389.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-28%
Smartfon Xiaomi 13T Pro 5G 12/512GB Czarny | Darmowa dostawa
2389.00
Sferis.pl
Xiaomi 13T Pro 12/512GB 6,67" 144Hz 50Mpix Czarny
3299.00
OleOle!
Xiaomi 13T Pro 12/512GB 6,67" 144Hz 50Mpix Czarny
3299.00
RTV EURO AGD
Xiaomi 13T Pro 12/512GB 6,67" 144Hz 50Mpix Zielony
3299.00
RTV EURO AGD
Xiaomi 13T Pro 12/512GB 6,67" 144Hz 50Mpix Zielony
3299.00
OleOle!

Parametry

Producent:Xiaomi
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Komunikacja WiFi
Funkcje odtwarzacz MP3

Opis

XIAOMI 13T PRO ARCYDZIEŁO W ZASIĘGU WZROKU


LEICA AUTHENTIC LOOK

typowy fason Leica, który charakteryzuje się wyrazistym światłem i cieniami w trójwymiarowych obrazach, powoduje, że poczujesz się, jakbyś był tam osobiście.


LEICA VIBRANT LOOK

Najnowocześniejsza forma wyrazu, łącząca tradycję z jasnymi tonami, a także intensywnymi, pełnymi życia kolorami, które emanują witalnością.


OBIEKTYW DOKUMENTALNT 35 MM


OBIEKTYW typu SWIRLY BOKEH 50 MM


OBIEKTYW O MIĘKKIEJ OGNISKOWEJ 90 MM


FILTRY LEICA

Dwa nowe filtry Leica - Leica Sepia i Leica Blue - można wybrać zgodnie z preferencjami twórczymi, umożliwiając wyrażanie emocji na najróżniejsze sposoby.


ZNAKI WODNE LEICA

Nie tylko zachowano oryginalne detale ujęcia, lecz wprowadzono także bardziej intensywny styl Leica. Dodano 4 świeże znaki wodne, które można prosto wybrać w albumie fotografii,dopasować je do swoich tworów.


SKUPIA SIĘ NA TYM CO NAJWAŻNIEJSZE

samoczynnie lokalizuje obiekty, w tym ludzkie oczy i twarze, zwierzęta, owady, ptaki, rośliny, żywność i sporo innych. W trybie video jest w stanie samoczynnie odnaleźć obiekt ponownie po jego chwilowym opuszczeniu kadru - to prawdziwa siła Xiaomi ProFocus.


PROFESJONALNA STACJA wideo

Dzięki potężnej sprawności i fachowym możliwościom jest to mobilna, kieszonkowa stacja video.


znakomitY DESIGN

Prosta budowa ekranu, połączona z imitacją anodowania w procesie natrysku, nadaje srebrną fakturę o stylowym wyglądzie. Sekcja DECO jest wykonywana za pomocą starannego wiercenia i cięcia jednym ostrzem, gwarantując skrupulatne dopasowanie do poziomu zegarka. Metal jest w dodatku polerowany na wysoki połysk, by uzyskać najpiękniejszą teksturę.


ULTRADYNAMICZNY ekran

technologia ultradynamicznego wyświetlania w Xiaomi 13T Pro może rozszerzyć jasność do 5 razy w porównaniu z tradycyjnymi wyświetlaczami. Starannie identyfikuje obszary HDR, wykorzystując dynamiczne maskowanie, żeby kontrolować jasność obszarów bez HDR i płynnie przejść między różnymi poziomami jasności. Innymi słowy, to oznacza lepszy obraz.


ADAPTIVESYNC

Wielopoziomowa częstotliwość odświeżania 30/60/90/120/144 Hz oznacza, że ekran może inteligentnie przypasować się do optymalnej częstotliwości odświeżania w zależności od tego, czy grasz, oglądasz filmy czy czytasz. Zapewnia to płynne i komfortowe wrażenia, jednocześnie oszczędzając energię.


PRZYCIEMNIANIE EKRANU O WYŻSZEJ CZĘSTOTLIWOŚCI JEST BARDZIEJ przychylnE DLA NASZYCH OCZU, KIEDY KORZYSTAMY Z TELEFONU NOCĄ

zastosowanie przyciemniania PWM o częstotliwości 2880 Hz przekracza zdolności percepcyjne ludzkiego oka, co prowadzi do redukcji zmęczenia wzroku spowodowanego migotaniem i lepszą ochronę oczu.


OGROMNA PAMIĘĆ MASOWA I ONIESAMOWITA prędkośĆ

proponujący ultrawysoką prędkość transmisji dzięki technice LPDDR5X i imponującą prędkość odczytu zgodnie z normą UFS 4.0. Przystępny z pojemnością choćby do 512GB, aby pomieścić jeszcze więcej źródeł inspiracji.


OBSŁUGA WI-FI 7

zapewnia obsługę technice DBS i MLO oraz równoczesne dwuzakresowe Wi-Fi o potencjalnej prędkości szczytowej wynoszącej 3.6 Gbps. Odczujesz natychmiastowe korzyści z niesamowicie szybkiego połączenia Wi-Fi.


jednostajnE ROZPRASZANIE CIEPŁA, CHŁODNA PRACA

wyjątkowo pokaźna komora parowa ze stali nierdzewnej.


TOPOWA BATERIA I NIESAMOWICIE szybkiE ŁADOWANIE


MIUI 14

MIUI 14 to najpopularniejszy i najbardziej spersonalizowany ROM dla Androida. Żywy interfejs użytkownika, różnorodne opcje personalizacji i {pomocn|przydatn)e funkcje sprawiają, że MIUI jest intuicyjny i prosty w obsłudze.