Gigaset Telefon siemens a690hx (4250366857169) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Gigaset Telefon siemens a690hx (4250366857169) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 152.89 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Gigaset A690 HX
152.89
OleOle!
Telefon GIGASET A690HX
156.99
Media Expert
Gigaset A690 HX
156.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Gigaset
Kategoria:Telefony stacjonarne

Opis

Gigaset Słuchawka A690HX Czarny

Kompatybilna z większością routerów - proponująca całkowitą wszechstronność
technologia cyfrowa to przyszłość telefonii. Z uwagi na to, operatorzy, a także ich kupujący przechodzą sukcesywnie na telefonię IP, która oferuje niemało korzyści takich, jak rewelacyjna jakość połączeń w standardzie HD, przypisanie kilku numerów do słuchawki, a także wykonywanie wielu rozmów równocześnie. Uniwersalna słuchawka Gigaset HX wspaniale sprawdza się w tym środowisku, współpracując z routerami, a także wykorzystując własne stacje bazowe DECT. Jest kompatybilna z wieloma routerami np. FRITZ!Box, a także urządzeniami innych producentów. Daje więc pewność, że telefonu będziesz mógł używać choćby wtedy, gdy wymienisz posiadany router.

Głos w standardzie HD i tryb głośnomówiący
Jaki sposób rozmowy telefonicznej wybierasz? Wolisz rozmawiać w trybie cichym, bezpośrednio na słuchawce czy także w trybie głośnomówiącym, dołączając inne osoby do rozmowy lub wykonując inne czynności? Gigaset A690HX umożliwia dobór. Bez znaczenia, który tryb wybierzesz, zawsze będziesz korzystać z najwyższej jakości dźwięku w standardzie HD. Najróżniejsze typy profili ustawień głosu powodują, iż rozmowa daje wrażenie jakby rozmówca znajdował się tuż obok, a przytłumiony głos w słuchawce jest już tylko złym wspomnieniem.

Blokuj niechcianych rozmówców - odbieraj tylko te połączenia, które chcesz odebrać
Jeśli masz już dość niechcianych połączeń i nękających telemarketerów, można zlikwidować połączenia anonimowe albo przychodzące z określonych numerów dodając je do czarnej listy o pojemności maksymalnie 32 wpisów. Po aktywacji, funkcja samoczynne odrzuca połączenie z takiego numeru albo zawiadamia je na wyświetlaczu bez aktywowania dzwonka telefonu. Numery do czarnej listy można dodawać ręcznie albo skopiować je z historii połączeń. Można też ustawić optymalne zakresy czasowe, w których telefon powinien sygnalizować lub nie połączenia przychodzące.

użyteczny i instynktowny prosty w obsłudze telefon bezprzewodowy
Pierwszą rzeczą, jaką zauważasz w słuchawce Gigaset A690HX jest jej obfity, podświetlany, czarno-biały wyświetlacz graficzny. Użyteczna klawiatura z podświetlanymi przyciskami i instynktowna obsługa także przyczyniają się do większej wygody telefonowania.

pokaźna książka teleadresowa i długi czas rozmów w telefonie, na którym możesz polegać
Na słuchawce Gigaset A690HX możesz za każdym razem polegać. 180 godzin w trybie czuwania oznacza, iż jesteś zawsze przystępny, a 14 godzin rozmowy to pewność, że nie ominie Cię żadna ważna informacja. Książka teleadresowa zezwala na zapisanie do 150 numerów i nazw, tak więc wszystkie kontakty masz pod ręką. W dodatku, ostatnie 25 połączeń wraz z numerem rozmówcy, a także godziną, o której zadzwonił, pokazywane są na wyświetlaczu telefonu, zezwalając użytkownikowi na prędkie oddzwonienie.