Gigaset Telefon siemens da611 (4250366858661) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Gigaset Telefon siemens da611 (4250366858661) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 129.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Gigaset DA611 Czarny
129.00
Neonet.pl
DA611 Telefon stacjonarny GIGASET
129.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:GIGASET
Kategoria:Telefony stacjonarne

Opis

Telefon Gigaset DA611
wygodny telefon przewodowy z funkcją głośnomówiącą, prezentacją numeru dzwoniącego (CLIP) oraz książką telefoniczną.

Kluczowe właściwości:

  • Tryb głośnomówiący
  • Książka telefoniczna na 100 kontaktów z asygnowaną melodią dla kontaktów VIP
  • Szybkie wybieranie 10 numerów (programowanie przycisków numerycznych 0-9)
  • Prezentacja numeru dzwoniącego lub nazwy (CLIP)
  • Lista ostatnich 50 połączeń

Wygodne dzwonienie z prezentacją numeru dzwoniącego i bez zastosowania dłoni, dzięki trybowi głośnomówiącemu
Gigaset DA611 pozwala na dzwonienie w sposób przystępny i wygodny. Duży, trzyliniowy ekran ukazuje numer telefonu, nazwę dzwoniącego, a także jego status VIP, jeśli jest przypisany. Na wyświetlaczu prezentowana jest data i godzina oraz czas trwania zarejestrowanego połączenia. Funkcja głośnomówiąca pozwala na wygodne prowadzenie rozmowy bez użycia rąk, co upraszcza jednoczesne wykonywanie innych czynności lub poruszanie się po pomieszczeniu podczas konwersacji. Gigaset DA611 ma zapisanych 10 melodii oraz 4 poziomy głośności dzwonka.
Wygodne funkcje zarządzania kontaktami
Jednoprzyciskowy dostęp do szerokiej (do 100 wpisów) książki telefonicznej lub w dodatku do zaprogramowanych przycisków szybkiego wybierania na klawiaturze numerycznej. Dzwięk dzwonka może być całkowicie wyciszony, a połączenie telefoniczne będzie sygnalizowane optycznie poprzez diodę przycisku trybu głośnomówiącego. Wszystkie te funkcje pozwalają na dopasowanie telefonu do Twoich wymagań. Inną {pomocn|przydatn)ą funkcją jest sygnalizacja VIP, pozwalająca na przypisanie oddzielnej melodii dzwonka do wybranych, wyróżnionych wpisów książki telefonicznej. Gigaset DA611 pozwala także na odzielne traktowanie połączeń przychodzących VIP i sygnalizowanie ich dzwonkiem, przy jednoczesnym wyciszeniu wszystkich innych połączeń.
Wygodna obsługa przy pomocy jednego przycisku
Funkcja oddzwaniania pozwala na szybkie wybranie numeru z listy 5 ostatnio wykonywanych połączeń. Z kolei lista połączeń zawiera 50 ostatnich połączeń przychodzących, dając wgląd w historię prowadzonych rozmów. Można także łatwo zapisać połączenia z listy do książki telefonicznej lub natychmiast oddzwonić na zapisany numer. Elektroniczna blokada klawiatury zabezpiecza przez nieautoryzowanym użyciem telefonu przez osoby postronne. Funkcja połączenia bezpośredniego pozwala na wybranie zaprogramowanego numeru poprzez przyciśnięcie dowolnego przycisku. Numery alarmowe 110 i 112 są już zapisane w telefonie i mogą być uzupełnione o dodatkowy trzeci zdefiniowany numer, wybierany nawet gdy klawiatura jest zablokowana.
Przyjazny i wszechstronny
Gigaset DA611 może być podłączony bezpośrednio do linii miejskiej lub też używany jako telefon wewnętrzny w systemie telefonicznym centralowym. Gigaset DA611 jest kompatybilny z aparatami słuchowymi zgodnymi z normą ITU-T P.370 (zastępującej poprzednią CCITT P37). Podczas zawieszenia połączenia mikrofon oraz/ lub słuchawka mogą być wyciszone a rozmówca słyszy muzykę w oczekiwaniu na ponowne przywrócenie rozmowy.