Gigaset Telefon siemens e390 (4250366861968) promocja 2021

Cena238.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Gigaset
Kategoria:Telefony stacjonarne

Opis

Telefon bezprzewodowy z znacznymi, czytelnymi przyciskami, obfitym kolorowym wyświetlaczem, a także przyciskiem umożliwiającym wezwanie pomocy. Korzyści: Czytelne dane to podstawa- widoczne i czytelne numery oraz wpisy to podstawa przystępnej i komfortowej obsługi.

Dlatego E390 oferuje równocześnie większych rozmiarów przyciski, jak i wielki, barwny ekran o odpowiednim kontraście z funkcją rozszerzania prezentowanego tekstu. Dwa profile akustyczne dla trafnych wrażeń słuchowych - Gigaset E390 posiada dwa profile akustyczne, które wzmacniają adekwatnie wysokie albo niskie dźwięki.

Łagodny i wyraźny dżwięk - nawet w hałaśliwym otoczeniu- bezprzewodowy telefon Gigaset E390 zagwarantuje doskonałej jakości dźwięk i – gdy trzeba – obszerniejszą głośność. To przydatne udogodnienie, sprawdzające się w sytuacji, gdy w pokoju gra telewizor lub trwa ożywiona, rodzinna dyskusja.

Możesz wówczas w nietrudny sposób skonsolidować natężenie dźwięku (5 poziomów) w swym Gigaset E390 stosownie do hałasu otoczenia. Przycisk alarmowy- wystarczy jedno naciśnięcie, żeby telefon samoczynnie zadzwonił po pomoc.

Możesz zapisać do 4 numerów, np. Do rodziny albo sąsiadów, które będą po kolei wybierane. Prosta obsługa - korzystanie z telefonu Gigaset E390 nie powoduje seniorom żadnych problemów. Urządzenia są łatwe w obsłudze, ergonomiczne i intuicyjne.

Pomocne są obszerne, oddzielone od siebie i podświetlone przyciski, oznaczone znacznymi cyframi, a także menu usprawniające wyszukanie koniecznych informacji. Tu przydaje się ponadto użyteczny przycisk nawigacyjny umożliwiający szybki dostęp do najważniejszych opcji w menu.

Funkcja ochrony- jeśli masz już dość niechcianych połączeń i nękających telemarketerów, można zlikwidować połączenia anonimowe lub przychodzące z określonych numerów dodając je do czarnej listy o obszerności maksymalnie 15 wpisów.

Bezpośrednie połączenie z wybranym numerem i monitoring pomieszczenia (wymagana druga słuchawka) - dla Twojego komfortu przygotowaliśmy funkcję bezpośredniego połączenia i monitoringu wnętrza.

Pierwsza z nich polega na zaprogramowaniu jednego numeru, który zostanie wybrany po naciśnięciu dowolnego przycisku na telefonie Gigaset E390. Funkcja sprawdzi się m.in. W sytuacji korzystania ze słuchawki poprzez osobę chorą lub przez nieduże dziecko, które jeszcze nie nauczyło się czytać.

Podobnie użyteczna jest funkcja monitoringu wnętrza – słuchawka samoczynnie wykonuje połączenie na zaprogramowany numer zewnętrzny, np. Komórkowy, po wykryciu głośniejszego dźwięku. Korzystanie z aparatu słuchowego - korzystanie z aparatu słuchowego w trakcie telefonicznych rozmów często skutkowało niepożądanymi i nieprzyjemnymi szumami.

linia Gigaset E390 likwiduje te niedogodności i jest w pełni kompatybilna z aparatami słuchowymi zgodnie z europejskim standardem ITU-T P.370. Uzupełniające słuchawki - system Gigaset E390 może być zwiększony nawet do 6 słuchawek, które możesz umiescić w dowolnym miejscu w domu.

Telefon bez emisji fal radiowych - podobnie jak inne bezprzewodowe telefony Gigaset, model E390 korzysta z przyjaznej dla środowiska technice ECO DECT. Gdy urządzenie znajduje się w trybie czuwania, wyłączona zostaje emisja fal radiowych, choćby wówczas, gdy w Twoim domu działa kilka słuchawek (wszystkie one oraz stacja bazowa muszą wspierać standard ECO DECT).