Teleskop refrakcyjny infinity 70 mm az darmowy transport marki Meade promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Teleskop refrakcyjny infinity 70 mm az darmowy transport marki Meade oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 890.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Teleskop refrakcyjny MEADE Infinity 70 mm AZ
890.00
Avans.pl
Teleskop refrakcyjny MEADE Infinity 70 mm AZ
890.00
Media Expert

Parametry

Producent:Meade
Kategoria:Teleskopy

Opis

Teleskop refrakcyjny Meade Infinity 70 mm AZ
Refraktor achromatyczny. Średnica: 102 mm. Ogniskowa: 600 mm

Teleskop refrakcyjny Meade Infinity 70 mm AZ to instrument przeznaczony dla początkujących, który pozwala na obserwacje Księżyca i innych obiektów Układu Słonecznego. Soczewki obiektywowe o średnicy 70 mm gwarantują jasny i wyraźny obraz. Dzięki temu modelowi zobaczysz bieguny Marsa w trakcie opozycji, fazy Wenus, pierścienie Saturna i dużo innych obiektów nieba. Teleskop pasuje dodatkowo do prowadzenia obserwacji obiektów znajdujących się na ziemi.

zestaw gromadzi dwa okulary – okular z długą ogniskową umożliwia obserwacje obszerniejszej przestrzeni, a okular z krótką ogniskową wykorzystywany jest do obserwacji w sporych zwiększeniach. Na dodatek model ten wyposażony jest w optyczny szukacz Red Dot. W pakiecie znajduje się także DVD z oprogramowaniem Planetarium.

Teleskop mocowany jest na konstrukcji azymutalnym. Taki montaż jest prosty w obsłudze i gwarantuje adekwatne obserwacje.

Oprogramowanie AutoStar Suite Astronomer Edition nauczy Cię poruszać się po nocnym niebie. Oprogramowanie wyświetla informacje o ponad 10 000 obiektach nieba, takich jak planety, gwiazdy, galaktyki i mgławice. Możesz wydrukować mapę gwiazd i planować swoje obserwacje. Oprogramowanie jest kompatybilne z systemem Windows.

atrybuty:
Do teleskopu dołączone jest wszystko to, co konieczne do rozpoczęcia pierwszej obserwacji nocnego nieba.
Ten teleskop refrakcyjny o wymiarze 70 mm (2,8") zapewnia jasny obraz, dzięki czemu nieprzeciętnie pasuje do podziwiania zarówno obiektów naziemnych, jak i ciał niebieskich.
Teleskop posiada montaż azymutalny z prętem do regulacji mikroruchów, umożliwiający śledzenie ruchu ciał niebieskich po niebie.
W pakiecie znajdują się 2 okulary zezwalające na obserwację wielu obiektów (Księżyc, planety albo obiekty naziemne) i dwie soczewki Barlowa, które podwajają rozszerzenie każdego okularu.
Do teleskopu dołączana jest płyta DVD zawierająca oprogramowanie Autostar Suite Astronomy – planetarium zawierające ponad 10 000 ciał niebieskich (tylko na komputery z systemem Windows).
W pakiecie znajduje się także szukacz optyczny, który pomoże Ci w zlokalizowaniu obiektów do obserwacji.

dane technologiczne:
kompozycja optyczna: refraktor
typ: achromatyczny
powłoka układu optycznego: całkowitą warstwą
Średnica soczewki obiektywowej (apertura), mm: 70
Ogniskowa, mm: 700
liczba przysłony: f/10
Ograniczenie wielkości gwiazdowej: 11,3
Okulary: 9 mm i 26 mm MA
Soczewka Barlowa: 2x
Szukacz: Red dot
Tubus ogniskujący: tubus ogniskujący z mechanizmem zębatkowym 1,25°
Tacka na akcesoria: tak
Sterowanie teleskopem: ręczny
Montaż: azymutalny
Pokrętła mikroruchów: pionowy
uzupełniające parametry: kątowa złączka diagonalna 90° 1,25°
Poziom nowoczesnia: początkujący, dzieci
Obserwowane obiekty: planetarne, naziemne
Masa, kg: 3,38
rozmiary, mm: 980 x 980 x 1320