teleskop newtona - 1000 mm - lustro Ø114 mm uni_telescope_08 - 3 lata gwarancji marki Uniprodo promocja 2021

Cena799.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie expondo

Parametry

Producent:Uniprodo
Kategoria:Teleskopy

Opis

Teleskop obserwacyjny Newtona UniprodoProfesjonalny teleskop Newtona marki Uniprodo gwarantuje, że widoczny obraz będzie wyraźny i korzystnej jakości zarówno w centrum, jak i na krawędziach pola widzenia. Model UNI_TELESCOPE_08 ma uniwersalne wykorzystanie, więc nada się do obserwacji Księżyca czy planet.

O poręczności artykułu powinny przekonać się szkoły, uniwersytety i obserwatoria i miłośnicy astronomii.Luneta astronomiczna UNI_TELESCOPE_08 – opisDoskonała widoczność ciał niebieskich to zasługa lustra o średnicy 114 mm i ogniskowej o długości 1000 mm.

Dzięki nim obraz cechuje się nadzwyczajną ostrością i kontrastem. Lustro produkowano ze szkła wysokiej jakości wspaniałego do obserwacji ciał niebieskich. W dokładnym skierowaniu sprzętu na dany obiekt pomoże luneta celownicza montowana na obudowę.potężna, a zarazem lekka budowa tubusu umożliwi skuteczne operowanie całością.

Do jego stworzenia wykorzystano potężne aluminium charakteryzujące się niewiel Widoczność – lustro o średnicy 114 mm i ogniskowa o długości 1000 mm użyteczność – zestaw 4 okularów (H20 mm, H12,5 mm, H6 mm, SR4 mm) wspaniały dla początkujących Precyzja – skrupulatne kierowanie teleskopu dzięki lunecie celowniczej Akcesoria – profesjonalna soczewka Barlowa i specjalny filtr do obserwacji Księżyca dołączone do zestawu Stabilność – aluminiowy statyw z drążkiem do powolnego i szczególnie starannego dostosowywania pozycji teleskopu w pionie