TV LED Hisense H55U7B promocja 2021

Cena2199.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Hisense
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "

Opis

Telewizor HISENSE LED H55U7B producent HISENSE to solidna chińska korporacja, która od początku stawia sobie za cel, zdobycie zaufania, które nie ma granic. I przez ponad pięćdziesiąt lat działalności firmie udaje się realizować przedstawioną zasadę.

bezustannie dostarcza klientom produkty, które sprawiają, iż życie staje się wygodniejsze, a co najważniejsze także przyjemniejsze. Jeżeli Ty także poszukujesz takich wartości, zwróć uwagę na najnowszą kolekcję telewizorów ULED Smart TV.

unikatowy model H55U7B zapewni istotnie realistyczne i mocniejsze wrażenia. Możesz cieszyć się głębią i rewelacyjnym odzwierciedleniem każdego szczegółu. W ten sposób podczas oglądania filmów, czy programów zyskasz wrażenie, jakbyś naprawdę odwiedził to miejsce.

Dolby Vision TM HDR Dolby Vision TM to rozwiązanie inspirowane technologią kinową. W porównaniu ze charakterystycznym obrazem barwy są aż czterdzieści razy jaśniejsze, a czernie dziesięć razy ciemniejsze. Dzięki czemu zyskasz szczególnie wyrafinowany i realistyczny obraz na telewizorze HISENSE LED H55U7B.

To sprawi, iż trudno Ci będzie oderwać się od filmu. System operacyjny VIDAA System operacyjny VIDAA powoduje, że telewizor HISENSE LED H55U7B staje się inteligentną, intuicyjną, a co najważniejsze spersonalizowaną platformą zezwalającą bardzo momentalnie przełączać się pomiędzy wszystkimi ulubionymi aplikacjami, na przykład Netflix, You Tube, Prime Video.

Zaoszczędzisz czas na poszukiwanie ulubionych programów. Dolby Atmos Immersive Audio Doświadcz na własnej skórze przełomowych i wciągających wrażeń dźwiękowych. Dzisiaj zrozumiesz każdy dialog, usłyszysz hałas ulicy, szum miasta, enigmatyczny głos amazońskiej dżungli i będziesz na bieżąco z najważniejszymi informacjami ze świata.

ULED technologia ULED odnosi się do progresywnych technice sterowania podświetleniem LED i zarządzania kolorami i zestawu algorytmów, który podciąga ogólną jakość obrazu telewizora do niezwykłego poziomu.

Obraz wyświetlany na telewizorze HISENSE LED H55U7B jest bardziej szczegółowy i naturalny niż na tradycyjnych telewizorach LED Ultra Colour Enhancer teraz możesz cieszyć się bardziej autentycznymi kolorami.

Ultra Colour Enhancer odwzorowuje najdokładniejszy schemat odcieni w całej palecie odcieni w czasie rzeczywistym. Upewnia się, czy każdy kolor jest skalibrowany. W ten sposób oddaje oryginalną wizję reżysera na telewizorze HISENSE LED H55U7B.

Smooth Motion Telewizor HISENSE LED H55U7B rozpoznaje najmniejsze szczegóły, które związane są z ekspresowo poruszającymi się obiektami, rekonstruuje piksele i przywraca wyraźny ruch. W efekcie możesz cieszyć się płynnym obrazem w każdej scenie....