TV LED Kiano EleganceTV 43 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem TV LED Kiano EleganceTV 43 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
Kiano Elegance TV 43' metalowa obudowa
899.00
Empik
Telewizor Kiano Elegance 43" D-LED SmartTV, 4K, Android 11, DVB-T2
1069.00
Sferis.pl
Kiano Elegance TV 43 Bezramkowy (metalowa obudowa) 43" 4K Smart TV
1099.00
RTV EURO AGD
Kiano Elegance TV 43 Bezramkowy (metalowa obudowa) 43" 4K Smart TV
1199.00
OleOle!

Parametry

Producent:Kiano
Kategoria:Telewizory LED

Opis

Telewizor Kiano Elegance 43'' 4K UHD DLED Smart TV KIANO ELEGANCE NOWA LINIA TELEWIZORÓW BEZRAMKOWYCH Kiano Elegance to telewizory, które nie ustawiają bariery pomiędzy widzem a rzeczywistością. Niczego nie symulują.

Nie są namiastką, eksperymentem ani próbą. To prawdziwe odcienie, prawdziwe dźwięki i prawdziwy zachwyt każdego, kto doświadczy ich na żywo. Kiano Elegance to multimedium przyszłości. Telewizory, które przesuwają granice designu, technologii i przyjemności użytkowania.

NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: SmartTV android 9.0 – aplikacje: Netflix, Facebook, Twitter, YouTube PVR – nagrywanie i odtwarzanie poprzez USB oglądarka WWW blokada kanałów / blokada rodzicielska odtwarzanie multimediów z USB PIĘKNO W mocnYM WYDANIU Wiemy, że przyjemność korzystania z telewizora nie płynie jedynie z przeżyć estetycznych, lecz i komfortu jego obsługi.

Dlatego stworzyliśmy linię Kiano Elegance. To telewizory Smart oparte na systemie Android, w których postawiliśmy na najnowszą technologię i konkretne podzespoły. Dajemy Ci aż 2GB pamięci RAM, abyś mógł w pełni korzystać z przystępnych funkcji i aplikacji.

dopasujeliśmy niesamowity, wyraźny obraz z szybkością i płynnością działania. BEZRAMKOWY I METALOWY należycie wygląda, dobrze się ogląda obudowa i nogi są wytwarzane w pełni z metalu, a praktycznie cała przednia powierzchnia to wyświetlacz, niczym w najkorzystniejszych smartfonach.

Kiano Elegance 50" to niemal sam ekran. Metal to unikatowy wygląd i faktura, odporność, ale też dużo lepsze odprowadzanie ciepła. SKUPIONY NA najważniejszym – OBRAZIE Brak ramek pozwala wtopić się w klimat wnętrza.

Trochę loftów, trochę Skandynawii — prostota i naturalne materiały to za każdym razem dobry wybór. Przecież to nie ramkę chcesz oglądać. Jak opisać taką przewagę, różnicę w dotyku, wyglądzie, a choćby w tym, jak obudowa odbija światło? Forma wspiera tu funkcję — żadnych ramek, zostaje czyste wrażenie.

NAJWYŻSZY KOMFORT wykorzystywanIA przypasowanY DO TWOJEJ JAKOŚCI ŻYCIA Kiano Elegance 50" daje Ci dostęp do najlepszych aplikacji i gwarancję na ich szybkie uruchamianie i płynne działanie. To jak wielki wyświetlacz z produktywnością komputera,komfortowy i łatwy w obsłudze jak smartfon dzięki systemowi operacyjnemu Android.

DUŻO PAMIĘCI = superpłynność Więcej pamięci RAM to obszerniejsza przyjemność oglądania: internet ładuje się szybciej, strony przewijają płynniej, kanały zmieniają od ręki; nic się nie wiesza, wszystko działa zgodnie z komendami pilota.

Pojemna pamięć podręczna jest ponadto ważna, bo o ile można przyzwyczaić się do obrazu albo wielkości telewizora, to do zacinającego się obrazu, gry czy Internetu nigdy. To niezwłoczne działanie gier: Kiano 50" nieprzeciętnie nadaje się do gier online na pokaźnym ekranie.

Smart rozrywka ze Smart TV Telewizor Kiano prawdopodobnie umiesz obsługiwać instynktownie jeszcze zanim pojawi się w Twoim domu. Wykorzystujemy system Android, świetnie znany z telefonów komórkowych. Wszystko jest więc od początku znajome, jasne i czytelne.

komfortowe aplikacje jak na telefonie, tylko łatwiej Masz do dyspozycji dziesiątki wygodnych narzędzi i pełen przegląd rozrywki: Netflix, YouTube, Facebook, Twitter, Smart Android TV, WiFi Direct, Miracast, przeglądarka WWW, nagrywanie i odtwarzanie przez USB, przewodnik po kanałach TV i dużo dodatkowych funkcji.

PRAWDZIWA ROZDZIELCZOŚĆ w wersji UHD 4K Oglądaj to co uwielbiasz w jeszcze lepszej jakości. Dzięki zaimplementowaniu technice 4K nasz obraz stwarza czterokrotnie więcej pikseli w sytuacji rozdzielczości HD.

A to oznacza iż możesz radować się wyśmienitą ostrością i naturalnym wyglądem każdej sceny. Technika HDR Ciesz się każdym szczegółem i wysoką jakością obrazu dzięki zaimplementowaniu technologii HDR. To gwarancja dobrze przeżytego seansu.

Nagraj teraz sprawdź później Nie masz czasu? Masz nagrywarkę! PVR (Personal Video Recorder) to wbudowany twardy dysk, na którym zapiszesz filmy czy odcinki serialu — na później, na wszelki wypadek, na długie zimowe wieczory.

Kiano Elegance 50″ to telewizor, który zawsze ma dla Ciebie czas (i miejsce na dysku). Głęboki kontrast, przy którym gaśnie konkurencja 4000:1 to kontrast, przy którym starsze telewizory wyglądają, jakby obraz oglądało się przez folię.

Okazuje się, iż biel może być bielsza, czerń czerniejsza, a każdy kolor ma o niemało więcej odcieni, aniżeli sądziłeś. Między tymi 4000 a 1 gromadzi się cały wszechświat odcieni, odcieni i głębokości odcieni. Sześnaście milionów i siedemset tysięcy kolorów dostępnych na jedno kliknięcie pilota.

unikatowy kontrast ekranu Kiano to ponadto kontrast pomiędzy nim a konkurencją. Słowa nie opiszą tej różnicy, bo trzeba by powtarzać tylko: niewiarygodnie jasna biel, zaskakująco głęboka czerń, barwy intensywne nie do uwierzenia, i tak bez końca… technika DLED (Direct LED) daje szczególnie równomierne podświetlenie nasycenie odcieni na każdym centymetrze.

Masz do wyboru własne ustawienia dynamiki obrazu i temperatury odcieni. To po prostu trzeba zobaczyć. Składane w Polsce (i z pasją) Kiano to 100% polski marka ele