TV LED Kiano EleganceTV 50 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem TV LED Kiano EleganceTV 50 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1239.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Telewizor Kiano Elegance, 50', LED, SmartTV, szary
1239.00
Empik
TV Kiano Elegance 50" 4K, D-LED, Android 11, DVB-T2
1399.00
Sferis.pl
Kiano Elegance TV 50 Bezramkowy (metalowa obudowa) 50" LED 4K Smart TV DVB-T2
1499.00
OleOle!
Kiano Elegance TV 50 Bezramkowy (metalowa obudowa) 50" LED 4K Smart TV DVB-T2
1599.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Kiano
Kategoria:Telewizory LED
Funkcje Smart TV
Złącza HDMI 3
Tuner DVB-T, DVB-C, DVB-S

Opis

Telewizor firmy KIANO.

KIANO ELEGANCE NOWA LINIA TELEWIZORÓW BEZRAMKOWYCH

Kiano Elegance to telewizory, które nie ustawiają bariery pomiędzy widzem a rzeczywistością. Niczego nie symulują. Nie są namiastką, eksperymentem ani próbą. To prawdziwe odcienie, prawdziwe dźwięki i prawdziwy podziw każdego, kto doświadczy ich na żywo.
Kiano Elegance to multimedium przyszłości. Telewizory, które przesuwają granice designu, technice i przyjemności użytkowania.

PIĘKNO W konkretnYM WYDANIU Wiemy, że przyjemność korzystania z telewizora nie płynie jedynie z przeżyć estetycznych, lecz i komfortu jego obsługi. Dlatego stworzyliśmy linię Kiano Elegance. To telewizory Smart oparte na systemie Android, w których postawiliśmy na najnowszą technologię i konkretne podzespoły. Dajemy Ci aż 2GB pamięci RAM, abyś mógł w pełni korzystać z przystępnych funkcji i aplikacji. Zintegrujeliśmy niesamowity, wyraźny obraz z prędkością i płynnością działania.

NAJWYŻSZY KOMFORT użytkowanIA dopasowanY DO TWOJEJ JAKOŚCI ŻYCIA

Kiano Elegance 50" daje Ci dostęp do najkorzystniejszych aplikacji, a także gwarancję na ich szybkie uruchamianie i płynne działanie. To jak pokaźny ekran z produktywnością komputera,wygodny i przystępny w obsłudze jak smartfon dzięki systemowi operacyjnemu Android.

Android 9.0 SYSTEM
2 GB RAM PAMIĘĆ

BEZRAMKOWY

I METALOWY

dobrze wygląda, dobrze się ogląda

pokrywa i nogi są tworzone kompletnie z metalu, a praktycznie cała przednia powierzchnia to wyświetlacz, niczym w najkorzystniejszych smartfonach. Kiano Elegance 50" to niemal sam wyświetlacz.

Metal to nieszablonowy wygląd i faktura, odporność, lecz też dużo lepsze odprowadzanie ciepła.

Prawdziwa rozdzielczość w wersji UHD 4K

Oglądaj to co lubisz w jeszcze lepszej jakości. Dzięki zastosowaniu technice 4K nasz obraz generuje czterokrotnie więcej pikseli w przypadku rozdzielczości HD. A to oznacza że możesz cieszyć się rewelacyjną ostrością i naturalnym wyglądem każdej sceny.

technika HDR10

Ciesz się każdym szczegółem i wysoką jakością obrazu dzięki zastosowaniu technologii HDR. To gwarancja należycie przeżytego seansu.

Głęboka czerń z DLED

Lepsze kolory, lepszy kontrast, głębokie czernie. To wszystko proponuje technologia Direct LED, która w nietrudny i szybki sposób pozwoli Ci uzyskać nie tylko równomierne podświetlenie,przeważnie wyższy kontrast i bardziej głęboką czerń.

Smukły design

Jeśli poszukujesz prostych i jednocześnie eleganckich rozwiązań to nasz prawie bezramkowy telewizor świetnie spełni te kryteria i wypełni Twoją przestrzeń. Bezkompromisowy wygląd pozwoli skupić się na najważniejszym – na obrazie.

Nagrywaj kiedy tylko chcesz

Co zrobić kiedy nagle musisz wyjść z domu, a w telewizji leci Twój ulubiony film? W naszym urządzeniu zastosowano funkcję PVR, która dzięki USB pozwoli Ci nagrywać programy telewizyjne na dysk zewnętrzny. Tym razem to Ty decydujesz kiedy i co chcesz oglądać.

Smart rozrywka ze Smart TV

dostępne programy telewizyjne już Ci się znudziły? Jest na to sposób. Smart TV zapewni Ci dostęp do ulubionych aplikacji i portali społecznościowych. Wystarczy tylko połączenie z Internetem i możesz do woli oglądać swoje ulubione seriale na platformie Netflix albo słuchać najnowszych kawałków na YouTubie. Rodzinne wieczory przed telewizorem już nigdy nie będą nudne.

Lista przystępnych dla Ciebie
funkcji w naszym telewizorze:

  • SmartTV android 9.0 – aplikacje: Netflix, Facebook, Twitter, YouTube
  • PVR – nagrywanie i odtwarzanie przez USB
  • przeglądarka WWW
  • Blokada kanałów / blokada rodzicielska
  • Odtwarzanie multimediów z USB

specyfikacja