TV LED LG 43NANO753 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TV LED LG 43NANO753 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1990.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
LG 43NANO753PR
1990.00
RTV EURO AGD
43NANO753PA Telewizor LG
2149.00
MediaMarkt.pl
43NANO753PR Telewizor LG
2149.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:LG
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 43 "
Funkcje Smart TV
Złącza HDMI 3

Opis

Telewizor LG NanoCell 43" 43NANO753PA 4K 2021 AI TV ze nienaturalną inteligencją 8 milionów pikseli. Obraz jeden na milion. Telewizor LG NanoCell 43NANO753PA o prawdziwej rozdzielczości 4K oszałamia Czystością kolorów.

Prawdziwa rozdzielczość 4K oznacza obraz złożony z około 8 milionów pikseli, który jest wyraźnie ostrzejszy i bardziej szczegółowy standardowy obraz HD. W telewizorach NanoCell rozdzielczość 4K jest wspierana przez technologię NanoCell, co powoduje, że urządzenia te przewyższają międzynarodowe normy.

krystalicznie czyste barwy. Telewizor LG NanoCell wykorzystuje naszą specjalną technologię nanocząsteczek, przy pomocy których filtruje i doskonali odcienie poprzez usunięcie skażeń z fal RGB. Oznacza to, iż na ekranie są wyświetlane tylko czyste i precyzyjnie odwzorowane odcienie.

rezultatem jest żywszy i bardziej realistyczny obraz.Kino w jakości NanoJakość godna wielkiego ekranu. Czyste odcienie wraz z szeregiem pionierskich technice zastosowanych w telewizorze LG NanoCell pozwolą Ci przenieść kino do własnego domu.

lepsza przez nas technologia HDR firmy Dolby i tryb kinowy wprost ze studia gwarantują prawdziwie kinowe wrażenia. Postaw na rozrywkę w najkorzystniejszym wydaniu. Technologia HDR 10 Pro zmienia poziom jasności, żeby podkreślić odcienie, pokazać każdy szczegół i ożywić oglądany obraz - także w zwykłej treści HDR.

Od dzisiaj wszystkie oglądane poprzez Ciebie filmy i seriale od początku do końca pełne będą intensywnych i pełnych życia odcieni. * Czyste odcienie odnoszą się do kolorów lepszych poprzez technikę LG NanoCell.

*Wymagane jest konto Netflix z możliwością strumieniowania. Przystępność treści w jakości 4K Ultra HD zależy od posiadanego planu subskrypcji Netflix, usługi internetowej, możliwości urządzenia i przystępności treści.

www.netflix.com/TermsOfUse. Gry w jakości Nano. Telewizor z wieloma punktami doświadczenia Od ciemnych jaskiń aż po najjaśniejsze świeże światy – telewizor LG NanoCell 43NANO753PA zachwyci Cię spektakularnymi kolorami w każdej grze.

technika rozgrywki w chmurze i samoczynna regulacja jakości obrazu pozwalają cieszyć się prawdziwie ekscytującymi momentami w najlepszym wydaniu. Niespotykany poziom kontroli. Wszystkie Twoje gry na jeszcze wyższym poziomie.

Funkcja Game Optimizer samoczynnie dostosowuje atrybuty obrazu, wybierając adekwatne ustawienia grafiki i widoczności. Dzięki temu zapewnia unikatowe wrażenia w trakcie każdej rozgrywki.Niepokonany duet.

Swoboda rozgrywki. Współpraca partnerska LG z Xbox sprawia, że możesz śmiało wejść w świat gier nowej generacji. Do maksimum wykorzystaj swoją konsolę Xbox dzięki olśniewającej jakości obrazu i ultrakrótkiemu czasowi reakcji.

Graj w najlepszym standardzie. Zdobądź przewagę nad rywalami. Technologie ALLM i eARC spełniają wymogi najnowszego standardu HDMI 2.1, dzięki temu zezwalają na przesyłanie dynamicznej treści w wysokiej rozdzielczości oraz gwarantują płynność i synchronizację grafiki.

Sport w NanoCell. Osiągi pozwalające wygrywać mecze Telewizor LG...