TV LED LG 55UM7610 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TV LED LG 55UM7610 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Telewizor LG LED 55UM7610 | 30% RABATU NA SOUNDBAR! DARMOWY TRANSPORT
2499.00
ELECTRO.pl
Telewizor LG LED 55UM7610
2499.00
Media Expert

Parametry

Producent:LG
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje WiFi, Smart TV
Częstotliwość odświeżania 50 Hz
Złącza HDMI 4
Złącza USB 2
Szerokość 123.4 cm
Standard Vesa 300 x 300
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C

Opis

55UM7610PLB Główne atrybuty Poznaj świat telewizji LG ze sztuczną inteligencją 4K nowy kanon wysokiej rozdzielczości Zwiedź wirtualny świat. Nawet pod obfitym kątem 4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K precyzyjne odwzorowanie odcieni 4K Active HDR pozwala zobaczyć każdy szczegół Poznaj świat telewizji LG ze sztuczną inteligencją Dzięki technologii AI ThinQ niemało czynności można wykonać tylko za pomocą poleceń głosowych.

Rozmawiaj z asystentem dzięki technologii rozpoznawania głosu i korzystaj z treści rekomendowanych na podstawie wcześniej wybieranych programów. 4K nowy kanon wysokiej rozdzielczości Postaw na bardziej realistyczny i szczegółowy obraz 4K o żywych kolorach dzięki matrycy IPS gwarantującej rozdzielczość cztery razy wyższą od Full HD.

Zwiedź wirtualny świat. Choćby pod obfitym kątem Nieważne, gdzie zajmiesz miejsce. Matryca IPS o rozdzielczości 4K z szerokim kątem patrzenia zapewni Ci spektakularne wrażenia pod każdym kątem – znamionuje się prawie 100% dokładnością odwzorowania kolorów, choćby pod kątem 60 poziomów.

4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K prędki i precyzyjny czterordzeniowy procesor likwiduje szum i zagwarantuje bogate odcienie i dynamiczny kontrast. Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K.

dokładne odwzorowanie barw choćby najsubtelniejsze różnice barw są dokładnie odzwierciedlane, co gwarantuje ostrzejszy, bogatszy i bardziej realistyczny obraz. 4K Active HDR pozwala dojrzeć każdy szczegół technologia Active HDR 4K optymalizuje każdą scenę, przedstawiając nawet najdrobniejsze detale w bogactwie kolorów.

Obsługa wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG, w połączeniu z technologią korekty scen LG pozwala delektować się filmami w fantastycznej jakości HDR. DTS Virtual:X Dźwięk wzbogacony o nowy wymiar Zakochasz się w bogatym, perfekcyjnie czystym i wielowymiarowym dźwięku, jaki pod każdym kątem wbudowane głośniki telewizora.

Rozkoszuj się dźwiękiem z Ultra Surround Dochodzący z wielu wirtualnych kanałów dźwięk jeszcze bardziej wciąga w wir rozrywki. Prosty, a równocześnie wyszukany design Smukła ramka i wyszukane, progresywne linie dodają wnętrzu ekskluzywnego stylu i rozszerzają przyjemność z oglądania telewizji.

Poznaj świat telewizji LG ze nienaturalną inteligencją Dzięki technice AI ThinQ mnóstwo czynności można wykonać tylko za pomocą poleceń głosowych. Rozmawiaj z asystentem dzięki technologii rozpoznawania głosu i korzystaj z treści polecanych na podstawie wcześniej wybieranych programów.

4K nowy kanon wysokiej rozdzielczości Postaw na bardziej realistyczny i szczegółowy obraz 4K o żywych kolorach dzięki matrycy IPS zapewniającej rozdzielczość cztery razy wyższą od Full HD. Zwiedź wirtualny świat.

choćby pod znacznym kątem Nieważne, gdzie zajmiesz miejsce. Matryca IPS o rozdzielczości 4K z szerokim kątem patrzenia zapewni Ci piękne wrażenia pod każdym kątem – charakteryzuje się prawie 100% starannością odwzorowania odcieni, choćby pod kątem 60 stopni.

4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K prędki i precyzyjny czterordzeniowy procesor usuwa szum i gwarantuje bogate kolory i dynamiczny kontrast. Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K.

dokładne odwzorowanie kolorów choćby najsubtelniejsze różnice kolorów są dokładnie odzwierciedlane, co zagwarantuje ostrzejszy, bogatszy i bardziej realistyczny obraz. 4K Active HDR pozwala zobaczyć każdy detal technika Active HDR 4K optymalizuje każdą scenę, pokazując nawet najdrobniejsze detale w bogactwie kolorów.

Obsługa wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG, w połączeniu z technologią korekty scen LG pozwala delektować się filmami w fantastycznej jakości HDR. DTS Virtual:X Dźwięk wzbogacony o nowy wymiar Zakochasz się w bogatym, nieskazitelnie czystym i wielowymiarowym dźwięku, jaki pod każdym kątem zaimplementowane głośniki telewizora.

Rozkoszuj się dźwiękiem z Ultra Surround Dochodzący z wielu wirtualnych kanałów dźwięk jeszcze bardziej wciąga w wir rozrywki. Prosty, a równocześnie wyszukany design Smukła ramka i eleganckie, progresywne linie dodają wnętrzu wytwornego stylu i zwiększają przyjemność z oglądania telewizji.