TV LED LG OLED55CX3 promocja 2021

Cena4470.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:LG
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "
Funkcje Smart TV
Złącza HDMI 4

Opis

Telewizor LG OLED55CX3LA 55" (4K HDR SmartTV) znakomicie oświetlany obraz Telewizor LG OLED55CX3LA jest nieszablonowy dzięki technice samoświecących pikseli. Nową jakość obrazu telewizyjnego zagwarantuje ponad 100 milionów samoświecących subpikseli.

Ciesz oko najgłębszą czernią, największym bogactwem odcieni i najbardziej realistycznym obrazem. Tęsknisz za atrakcyjnem wypełnionego gwiazdami nocnego nieba? Jeśli oglądasz je na zwykłym telewizorze LED, czerń nie jest wystarczająco ciemna, a gwiazdy nie są wystarczająco jasne.

Dzieje się tak, ponieważ telewizory LED mogą wyłączać tylko niektóre strefy oświetlenia, co sprawia efekt „halo". Natomiast telewizory LG OLED, które działają w oparciu o samoświecące piksele, piksele które świecą niezależnie, jeden po drugim.

Przekłada się to na efekt kompletnie czarnego nieba i ostrzejsze, wyraźniejsze gwiazdy. Właśnie to mogą prezentować samoświecące piksele. Gdy zobaczysz to na własne oczy, zdasz sobie sprawę, że istnieją telewizory LG OLED i wszystko inne.

Niezwykłe wrażenia wizualne Procesor α9 Gen3 AI zainstalowany w telewizorze LG OLED55CX3LA analizuje treść przy pomocy algorytmów głębokiego uczenia dostarcza na ekran najmocniej adekwatny obraz. Wszystkie poprawki są dokonywane automatycznie w celu zapewnienia jak najlepszego obrazu i dźwięku, żeby oglądanie zawsze było niezwykłym przeżyciem.

Procesor automatycznie reguluje obraz, wyłączając wygładzanie ruchu, aby pozwolić w pełni radować się ruchomymi obrazami. Oglądaj filmy zgodnie z zamiarem twórcy i z zachowaniem kinowych wrażeń. Oszałamiaj się treścią w kinowej jakości i doświadcz w pełni artystycznych walorów każdego filmu.

Usłyszysz to od liderów branży. Nowy rozdział w rozwoju telewizji Zamień swój telewizor LG OLED55CX3LA w centrum dowodzenia dzięki inteligentnej funkcji ThinQ. LG ThinQ rozpoznaje głos ludzki, umożliwiając sterowanie wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT.

Głosowa obsługa telewizora w języku polskim odbywa się z wykorzystaniem pilota Magic. Skorzystaj z pilota Magic i mów w naturalny sposób po polsku, aby wyszukiwać informacje, zmieniać ustawienia i dużo innych.

Możesz choćby poprzez telewizor sterować inteligentnymi urządzeniami w Twoim domu. Technika LG ThinQ AI wykorzystuje technikę głębokiego uczenia, dzięki temu staje się coraz lepsza w miarę użytkowania.

Postaw na mistrzowski dźwięk i obraz Oglądaj filmy skrupulatnie tak jak powinno się je oglądać – w zapierającej dech w piersi jakości. Inteligentna technika Dolby Vision IQ w telewizorze LG OLED55CX3LA dostosowuje jasność ekranu, odcienie i kontrast na podstawie typu treści i warunków oświetlenia.

technika Dolby Atmos pozwala delektować się najwyższej jakości dźwiękiem w każdym rodzaju treści. Rewelacyjne wrażenia w grach Telewizory LG OLED55CX3LA jako pierwsze na rynku obsługują technikę NVIDIA G-SYNC dzięki temu stanowią znakomity dobór dla gracza.

Postaw na wyraźniejszy i bardziej płynny obraz w grach bez zacinania, bez opóźnień i bez migan...