TV LED Lin 40LFHD1540 promocja 2023

Cena1099.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Lin
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 40 "

Opis

telewizor 40" full hd z możliwością odtwarzania plików z maszyn usb, wyposażony jest w zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej drugiej generacji dvb-t2/s2.korzyści: telewizor dopasowany do odbioru obrazu z jakością full hd odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złącze usb odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie full hd telewizor został wyposażony w funkcje hotel mode, pvr, epg, telgazetę telewizor dostosowany do odbioru obrazu z jakością full hdodbiornik full hd zapewniający jakość obrazu o rozdzielczości 1920x1080 lub 1366 x 768 pikseli, oraz spełniający kryteria organizacji eicta.

logo full hd jest używane w odniesieniu do urządzeń, które bezpośrednio odbierają i przetwarzają sygnały wysokiej rozdzielczości full hd. Przeważnie używana jest w telewizorach z mniejszą przekątną ekranu 40".odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złącze usbodtwórz własną linię nagrań.

aby wyświetlić swoje zdjęcia, posłuchać muzyki lub pooglądać filmy na telewizorze, starczy podłączyć pendrive'a albo dysk do portu usb. Prosty sposób na przeglądanie multimediów na pokaźnym ekranie.odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie full hdtelewizor wyekwipowany jest w zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej drugiej generacji dvb-t2/s2 umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie full hd.

naziemna telewizja cyfrowa poza rozszerzeniem ilości programów oferuje ulepszoną jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych składników, takich jak niemało ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (epg).

możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych, a także płatnych serwisów.uzupełniające funkcjetelewizor został wyekwipowany w funkcje hotel mode, pvr, epg, telgazetę a także niemało innych, dzięki którym jest urządzeniem spełniającym oczekiwania dla choćby najszczególniej wymagających klientów.poczuj jakość obrazu z telewizorami ledudoskonalona technologia lcd używa, emi