TV LED Manta 32LHA19S promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem TV LED Manta 32LHA19S oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 632.05 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
Telewizor MANTA LED 40LFN19S DARMOWY TRANSPORT
632.05
ELECTRO.pl
-21%
Telewizor MANTA LED 32LHA19S DARMOWY TRANSPORT
632.05
ELECTRO.pl
MANTA 32LHA19S HD SmartTV
699.00
Neonet.pl
MANTA 40LFN19 FHD
739.00
Neonet.pl
Telewizor MANTA LED 32LHA19S
739.00
Media Expert
Telewizor MANTA 32LHA19S. Klasa energetyczna A
799.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Manta
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 32 "

Opis

Multimedia i PVR Złącze USB zezwala na podłączenie nośników wymiennych rodzaju pendrive i odtwarzanie treści multimedialnych. Osiągalne jest wyświetlanie zdjęć, odtwarzanie muzyki oraz filmów. Dzięki funkcji PVR telewizor pozwala na nagrywanie wybranych audycji na nośnikach USB w celu późniejszego ich obejrzenia.Multimedia i PVRZłącze USB zezwala na podłączenie nośników wymiennych rodzaju pendrive i odtwarzanie treści multimedialnych.

możliwe jest wyświetlanie zdjęć, odtwarzanie muzyki, a także filmów. Dzięki funkcji PVR telewizor pozwala na nagrywanie wybranych audycji na nośnikach USB w celu późniejszego ich obejrzenia. Na przykład, gdy nie można obejrzeć ulubionej audycji, można zaprogramować nagrywanie na daną godzinę lub na wybraną audycję.

Telewizor zaopatrzony jest funkcję teletekstu i EPG, czyli Elektroniczny Przewodnik po Programach. Dzięki niemu realne jest wyświetlenie informacji o obecnie nadawanym programie telewizyjnym, a także o innych programach.Możliwości i złączaTelewizor Manta 40LFN19S wyposażony jest w niezbędne gniazda i złącza umożliwiające podłączenie wielu sprzętów.

Dzięki 3 gniazdom HDMI można podłączyć aż 3 urządzenia takie jak konsola, odtwarzacz DVD, odtwarzacz Blu-ray, kamera cyfrowa. Gniazdo SCART (EURO) pozwala podłączyć starsze urządzenia, na przykład magnetowid.

Dzięki złączu VGA realne jest podłączenie komputera PC. Telewizor ma wbudowany tuner cyfrowy DVB-T/C/T2/S2 pozwalający na oglądanie telewizji cyfrowej naziemnej, a także kablowej, a także podłączenie satelity.

Dekoder dźwięku Dolby Digital Plus zagwarantuje możliwość odbierania wysokiej jakości dźwięku cyfrowego towarzyszącego audycjom telewizyjnym.Do każdego pomieszczeniaTelewizor 40LFN19S to doskonały wybór do salonu czy sypialni.

Dzięki przekątnej ekranu 40-cali, czyli około 102 cm wyśmienicie komponuje się w każdym wnętrzu. Rozdzielczość ekranu FULL HD powoduje, że wyświetlany obraz jest stanowczo ostry i szczegółowy. Wyświetlacz o znacznym kontraście i szerokich kątach widzenia zagwarantuje nadzwyczajne i wyjątkowo intensywne barwy.

Cienkie ramki wokół ekranu oraz wąskie nóżki w dodatku podkreślają lekkość konstrukcji telewizora.