TV LED Manta 50LFN58C promocja 2021

Cena1299.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Manta
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 50 "

Opis

CENTRUM ROZRYWKI

Po podłączeniu pendrive’a bądź przenośnego dysku twardego z odpowiednią zawartością przezwbudowane w telewizor złącze USB, użytkownik zyskuje możliwość odtwarzania multimedialnej zawartości nośnika. Odbiornik wspiera modne formaty filmów – także w rozdzielczości HD – z polskimi napisami. Nie brakuje możliwości przeglądania na ekranie telewizora fotografii zapisanych w formacie cyfrowym, można też odtwarzać pliki muzyczne. Telewizor zezwala na dodatkowo nagrywanie programów, zapisując informacje na podłączonym do telewizora urządzenia USB. Urządzenie doskonale radzi sobie także z przeglądaniem telegazety.

przejrzyście CZYSTY DŹWIĘK

Cyfrowy sygnał audio płynący z dekodera DVB-T, który dostarczają stacje telewizyjne oraz filmy w połączeniu ze zintegrowanym systemem AC3 dają wrażenie przestrzennego dźwięku na zaimplementowanych głośnikach. Telewizor przyjmuje w dodatku dźwięk w systemach B/G,D/K,I,L/L,M/N.

progresywnA technologia

Wysoka rozdzielczość Full HD 1080p 1920 x 1080, duży kąt widzenia, wysoka luminancja i kontrast, redukcja szumów oraz prędki czas reakcji zachęcają do śledzenia ulubionych programów i filmów z jeszcze lepszą jakością.

technologia LED

technika LED wykorzystana do produkcji panelu widocznie polepsza jakość obrazu w stosunku do ekranów LCD. Dzięki diodom równomiernie podświetlającym ekran realne jest uzyskanie większego kontrastu, ulepszone odwzorowanie , a także perfekcyjną głębię czerni z jej różnymi odcieniami.

towar
marka
Kod producenta
50LFN58C
EAN
5903089900122
informacje podstawowe wyświetlacz Tuner
DVB-C
DVB-T
MPEG-4
zastosowane technologie
Funkcje
System operacyjny
Nie dotyczy
Regulacja jasności
Regulacja koloru
Regulacja podświetlenia
Odtwarzacz video
zastosowane technologie
Nie
Dźwięk techniczne Złącza Fizyczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta (ograniczenie do wykorzystania domowego)