TV LED Manta 50LUA57L promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TV LED Manta 50LUA57L oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1399.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Telewizor MANTA LED 50LUA57L DARMOWY TRANSPORT
1399.99
ELECTRO.pl
Telewizor MANTA LED 50LUA57L
1399.99
Media Expert

Parametry

Producent:Manta
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 50 "

Opis

Telewizor MANTA LED 50LUA57L LED50LUA57L Android z funkcją E-share - to multimedialne centrum rozrywki dla całej rodziny! Manta LED50LUA57L to nowy model telewizora opartego na najnowocześniejszym systemie ANDROID z dużym i czytelnym 50-calowym ekranem w rozdzielczości Ultra HD, z specyficzną funkcją E-Share.

Manta EMEPROR to wyraźnie więcej aniżeli tylko telewizor! To multimedialne centrum rozrywki dla całej rodziny! zastosowana funkcja E-Share jest znacznym ułatwieniem w rutynowym stosowaniu telewizora Manta LED50LUA57L.

Zarządzanie plikami ze smartfona* na ekranie 50-calowego telewizora nigdy nie było tak proste. Dzięki niepowtarzalnej funkcji E-share poprzez łączność WiFi w każdej chwili można bezprzewodowo wysłać zdjęcia albo filmy ze smartfona* na wyświetlacz telewizora i oglądać je w gronie rodziny czy przyjaciół.

w przypadku, gdy pilot zdalnego sterowania do telewizora Manta zgubi się, a właśnie zaczyna się mecz... Można bez obaw użyć smartfona*, który z powodzeniem zastąpi pilota. Telewizja w jakości UHD! 50 calowy telewizor Manta LED50LUA57L to gwarancja najwyższej jakości oraz wysokiej rozdzielczości ULTRA HD.

Oglądanie filmów na tym TV to szeroka przyjemność! Telewizor jest wyposażony w złącza RF, HDMI x 2, USB2.0 x 3, COAX, Y PB PR, Earphone, VGA, PC Audio In, Cl, SCART, AV IN, RJ45. Wysoka jakość wykonania! LED50LUA57L produkowany jest z komponentów pochodzących od najlepszych światowych producentów podzespołów elektronicznych.

Gwarancję wysokiej jakości zapewnia też montaż w Polsce oraz rygorystyczna kontrola jakości prowadzona w polskiej fabryce. W przypadku jakichkolwiek problemów technicznych, telewizory objęte są opieką posprzedażową - MANTA EXPRESS.

ANDROID TV to zdecydowana przewaga nad SMART TV. W porównaniu do systemów SMART TV opartych o zamknięte platformy jak Tizen czy Web OS, telewizor Manta LED50LUA57L oferuje bezpośredni dostęp do osobistego konta Google, a także Sklepu Play marki Google, z którego można pobrać preferowane aplikacje.

Użytkownik może korzystać w płynny sposób z serwisów, takich jak: Netflix, Player TVN, Cyfrowy Polsat GO, HBO GO i wielu innych. W telewizorze zainstalowane są modne aplikacje: YouTube, przeglądarka internetowa, Twitter, Facebook i menadżer plików.

kolekcja telewizorów Manta EMPEROR akcentuje się na tle rynku otwartym systemem ANDROID, który rozpoczyna być rewolucją techniczną w świecie telewizorów ze względu na nieograniczone możliwości wykorzystywania.

*Dotyczy smartfonów opartych o system Android