TV LED Panasonic TX-55GZ2000 promocja 2020

Cena10999.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "

Opis

wyjątkowy telewizor OLED z realistycznym dźwiękiem Najpotężniejszy model w naszej gamie jest wykorzystywany i strojony przez profesjonalistów z Hollywood. Oferuje zmodernizowany inteligentny procesor HCX Pro, dzięki czemu wiernie odwzorowuje wizję filmowca, gwarantując olśniewającą jakość odwzorowania barw, obszerniejszą głębię czerni i ogromny poziom szczegółowości.

wybór profesjonalistów z Hollywood. Telewizory Panasonic są strojone i wykorzystywane przez profesjonalistów z Hollywood, w ramach postprodukcji filmowej. Wykonane w celu spotęgowania wrażeń w trakcie oglądania tworzyw z Netflixa firmy Panasonic i Netflix łączy długa historia bliskiej współpracy w zapewnianiu najwyższej klasy rozrywki.

W jej wyniku wybrane telewizory OLED firmy Panasonic będą dzisiaj miały możliwość wiernego wyświetlania seriali i filmów Netflixa. Dzięki jednemu prostemu ustawieniu menu abonenci Netflixa doświadczą wiernego odwzorowania barw, skrupulatnego dynamicznego kontrastu i płynności ruchu – zgodnie z zamysłem twórców.

Inteligentny procesor HCX PRO Najpotężniejszy procesor w historii naszej firmy Sercem telewizorów Panasonic, odpowiadającym za jakość obrazu, zapewniającym bezkonkurencyjną staranność odwzorowania odcieni i szczegółowość, jest procesor HCX.

Wykorzystujący zdobytą przy produkcji telewizorów klasy premium, a także fachowego telewizyjnego sprzętu transmisyjnego wiedzę o odcieniu, poziomie czerni i jasności system został także dostrojony poprzez kolorystę z Hollywood, aby wiernie oddawać oryginalną wizję filmowców.

Obsługa HDR10+ i Dolby Vision Obsługa wielu formatów HDR Nasze nowe telewizory obsługują odtwarzanie „dynamicznych metadanych" w standardzie HDR: HDR10+ i Dolby Vision™. Oczywiście są też zgodne z tradycyjnymi rozwiązaniami HDR10 i Hybrid Log-Gamma, dzięki temu użytkownicy mogą radować się przeróżnymi treściami w formacie HDR.

zaimplementowane skierowane do góry głośniki obsługujące standard Dolby Atmos®. Mocny, dynamiczny dźwięk z kinową technologią Surround Dzięki połączeniu typowych głośników dolnych z głośnikami skierowanymi ku górze seria GZ2000 zezwala na zastosowanie technologii Dolby Atmos, gwarantując nadzwyczajne wrażenia kinowe.

użycie pełni możliwości technologii Dolby Atmos sprawi,znajdziesz się w centrum wydarzeń. Żeby odtwarzać dźwięk jak najwierniej, każdy głośnik został dostrojony poprzez inżynierów marki Technics.

Łatwa obsługa telewizora bez pilota instynktowna obsługa głosem Telewizory firmy Panasonic z usługami Amazon Alexa i Google Assistant można obsługiwać bez wykorzystania rąk. Przy użyciu głosu i bez pilota można sterować różnymi funkcjami telewizora, na przykład można go włączać i wyłączać, zmieniać kanały i poziom głośności.

Polecenia głosowe zapewniają prostą obsługę telewizora podczas gotowania lub przygotowywania się do wyjścia z domu....