TV LED Panasonic TX-55LZ2000 promocja 2023

Cena9999.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Panasonic.pl

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "

Opis

Telewizor OLED TX-55LZ2000E Supernowoczesny obraz i dźwięk przenoszą kino domowe w nowy wymiar Odmień oblicze domowej rozrywki z naszym sztandarowym telewizorem z serii LZ2000. Wkrocz w świat filmów, programów telewizyjnych, sportu i gier dzięki naszej technologii panelu nowej generacji, która łączy realistyczne obrazy z pokaźniejszą jasnością, nowym układem głośników i grami w rozdzielczości HDMI 2.1.

*Wygląd, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.*Zdjęcie prezentuje model TX-65LZ2000. Funkcje zobacz wszystko. Poczuj wszystko. Właśnie tutaj. Właśnie teraz. To, co zwykłe, staje się magią rodem z kina.

To dużo więcej aniżeli oglądanie programu telewizyjnego. Daj się oczarować. Tylko opracowane przez mistrzowskich filmowców telewizory 4K OLED zachwycający obraz, który dosłownie zapiera dech w piersiach.

Dzięki zaimplementowaniu dźwięku przestrzennego 3D przekaz działa na wszystkie zmysły, a Ty masz wrażenie, że jesteś w samym środku akcji. Wszystkie nasze technologie mają za zadanie poruszyć i zainspirować widzów, żeby to, co zwykłe, nabrało kinowego charakteru.

Najnowszej generacji wierność barw i imponujące poziomy jasności Panel Master OLED Pro oraz inteligentny procesor HCX Pro — opracowany w Japonii Master OLED PRO to najnowsza generacja paneli o większej jasności, która gwarantuje najwyższej klasy kontrast dynamiczny i wrażenia wizualne.

równocześnie inteligentny procesor HCX Pro nieprzerwanie analizuje właściwości obrazu, dostosowując wierność odcieni, kontrast i wyrazistość, aby zapewnić najkorzystniejszą jakość w tej klasie. Realistyczny dźwięk — poczujesz, iż jesteś w centrum akcji 360° Soundscape Pro 360° Soundscape Pro — wyjątkowy, zintegrowany system 360° Soundscape przenosi widza z fotela w samo centrum akcji.

Dostrojone poprzez firmę Technics wbudowane głośniki skierowane do góry i w bok obsługują standard Dolby Atmos®, gwarantując realistyczne wrażenia filmowe. System głośników matrycowych Układ głośników — nowy układ głośników gwarantuje dokładny dźwięk i pozwala użytkownikom na korzystanie z naszej wyjątkowej funkcji formowania wiązki.

Te minimalne głośniki pozwalają na sterowanie dokładnym określaniem źródła dźwięku i tworzenie stref zróżnicowanych stopni dźwięku. Użytkownicy posiadają zapewniony dźwięk o wyższej precyzji przy nieznacznym potencjalnym rozpraszaniu innych osób.

Inteligentny sposób na genialny obraz i dźwięk Funkcja Auto AI — inteligentnie analizuje dostarczany sygnał, nieustannie dostosowując atrybuty obrazu i dźwięku. Funkcja Auto AI dopasowuje scenę do programów sportowych, muzyki na żywo, filmów i innych treści, wykorzystując zaimplementowane ustawienia.

wystarczy usiąść komfortowo i delektować się jakością obrazu. Adekwatna jasność i rewelacyjne odcienie w każdych warunkach Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są dopasowane do obsługi wszelkich formatów HDR (pokaźny zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i kolor są optymalizow...