TV LED Philips 70PUS7805 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem TV LED Philips 70PUS7805 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Philips 70PUS7805/12
3699.00
OleOle!
Philips 70PUS7805/12
3768.00
Mall.pl
PHILIPS TV 70" 70PUS7805 UHD, SmartTV, Ambilight
3780.00
Neonet.pl
Philips 70PUS7805/12
3780.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 70 "

Opis

Telewizor LED Smart 4K UHDOdkrywaj nowe wymiary z funkcją Alexa i technologią Ambilight. Wejdź w nowy rozmiar oglądania. Telewizor Philips Smart TV ma zastosowaną funkcję Alexa, dzięki której możesz sterować głosem.

technologia Ambilight dba o nastrój w trakcie oglądania filmów, słuchania muzyki i grania w gry. Jakość obrazu jest tak genialna, jak Twoja ulubiona rozrywka. Magia systemu Ambilight, tylko od Philips.Dzięki technologii Philips Ambilight możesz poczuć każdą chwilę.

Inteligentne diody LED rozmieszczone na ramie telewizora reagują na akcję rozgrywającą się na ekranie i emitują poświatę wywołującą, iż niemal zanurzysz się w obrazie. Spróbuj raz i przekonaj się o konieczności tej funkcji do uzyskania pełni wrażeń.

Dolby Vision i Dolby Atmos: kinowa jakość obrazu i dźwiękuObsługa najkorzystniejszych formatów audio i wideo Dolby oznacza, że treści oglądane w jakości HDR będą wyglądały i brzmiały genialnie i istotnie realistycznie.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz najnowszy serial online czy film na Blu-Ray, zachwyci Cię kontrast, jasność i kolory dokładnie odzwierciedlające zamierzenia jego twórców. Towarzyszący obrazowi dźwięk będzie przestrzenny, czysty, pełen szczegółów i głębi.

Procesor Philips P5: wspaniały obraz, niezależnie od jego źródłaProcesor Philips P5 Perfect Picture zagwarantuje obraz w jakości godnej Twoich ulubionych rozrywek. Szczegóły nabierają głębi, odcienie życia, a odcienie skóry naturalności.

Niewiarygodny kontrast pozwala dostrzec każdy szczegół, a ruch jest tak płynny, iż nigdy nie stracisz piłki z oczu choćby przy niezwykle dynamicznej grze. Telewizor 4K UHD Philips; żywy obraz HDRTelewizor 4K UHD Philips jest zgodny z większością formatów HDR, w tym HDR10+ i Dolby Vision.

Niezależnie od tego, czy oglądasz pasjonujący serial czy grasz w najnowszą grę, docenisz pogłębione cienie, jasne, lśniące powierzchnie i bardziej naturalne barwy. Zastosowana funkcja Alexa. Twój głos to Twój pilot.teraz możesz sterować telewizorem Philips Smart TV przy pomocy głosu: poprosić o zmianę kanału, przełączenie się na konsolę do gier, a także sterowanie urządzeniami takimi jak światła i termostat w inteligentnej sieci domowej.

Wszystko to, a choćby więcej, umożliwia funkcja Alexa. Telewizor Smart TV Saphi: inteligentny sposób na korzystanie z telewizora.SAPHI jest szybkim i instynktownym systemem operacyjnym, który powoduje, iż korzystanie z Philips Smart TV to prawdziwa przyjemność.

Ciesz nietrudnym dostępem do klarownego menu opartego na czytelnych ikonach, od którego dzieli Cię tylko jeden przycisk. Ekspresowo przechodź do popularnych aplikacji Philips Smart TV, takich jak YouTube czy Netflix.

HDR10+: zobacz więcej szczegółów tak, jak zaplanował to reżyserHDR10+ w telewizorze Philips powoduje, że jakość obrazu jest jeszcze bardziej naturalna i realistyczna. Dynamiczne metadane dobranie stopni jasności klatka po klatce.

Od błękitnego nieba po świątynie oświetlone światłem świec kolory wyglądają jak żywe, odwzorowane są oryginalne detale, a kontrast jest bezbłędny. Dostęp do aplikacji, w tym m.in. Netflix i Prime Video, za pomocą jednego przyciskuSAPHI jest prędkim i instynktownym systemem operacyjnym, który sprawia, iż korzystanie z Philips Smart TV to prawdziwa przyjemność.

Ciesz się perfekcyjną jakością obrazu łatwym dostępem do przezroczystego menu opartego na czytelnych ikonach, od którego dzieli Cię tylko jeden przycisk. Łatwo korzystaj z telewizora i prędko przechodź do lubianych aplikacji Philips Smart TV, takich jak YouTube, Netflix i Amazon Prime Video.

Obsługa Asystenta GoogleTeraz możesz sterować telewizorem Saphi przy pomocy sprzętów Google, takich jak Google Home, Google Nest i Google Nest mini. Oglądaj i odtwarzaj ulubione materiały przesyłane strumieniowo z sprzętów Google na telewizorze Saphi.Technologie: Funkcje specjalne: System dźwięku: Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji Dolby Atmos Wzmocnienie basów Dolby Ustawienie głośności Dolby 5 stopniowy Equalizer Wyraźne dialogi Tryb nocny Telegazeta (pamięć): Hypertext (1000 stron)Procesor: Akcesoria w pakiecie: Pilot 2 baterie AAA kabel zasilający Skrócona instrukcja obsługi Broszura dot.

kwestii prawnych i bezpieczeństwa Podstawa na biurko Pozostałe cechy:...