TV LED Samsung QE43Q60 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem TV LED Samsung QE43Q60 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1758.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Telewizor 43" Samsung QLED QE43Q60CAUXXH
1758.00
Sferis.pl
Telewizor Samsung QE43Q60CAUXXH Smart Tv 4K 43" Qled DVB-T2
1787.50
Allegro.pl
Telewizor Samsung QE 43Q60CAUXXH 43' QLED Tizen
1826.93
Empik
Telewizor SAMSUNG QE43Q60, QLED, 43', 4K, Wi-Fi, Smart TV
2199.00
Empik

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 43 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje WiFi, Smart TV
Złącza HDMI 4
Złącza USB 2
Wysokość 63.5 cm
Szerokość 96.9 cm
Standard Vesa 200 x 200
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C, DVB-S, DVB-T

Opis

nadzwyczajne barwy, które nigdy nie bledną dzięki technologii Quantum Dot
Miliard doskonałych odcieni 100% Natężenie odcieni (dzięki technologii Quantum Dot)

Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni, które będą znakomite nawet przy najwyższej jasności obrazu.

*100% Natężenie odcieni zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.
Kinowa jakość głębi kontrastu Quantum HDR

Doświadczaj więcej szczegółów z głębią kontrastu i kolormi, od których trudno oderwać wzrok. Wejdź na nowy poziom oglądania dzięki Quantum HDR.

*Zakres funkcji luminancji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Neo Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz.
Smukły i gustowny design Smukły Design

Smukła i wytworna obudowa sprawia, że telewizor harmonijnie wtapia się w otoczenie. Nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu.

*Rzeczywisty towar może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii produktów.

intuicyjne centrum zarządzania Nowy Smart Hub

ulepszony układ Smart Hub jest jeszcze bardziej instynktowny w stosowaniu - teraz spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu, a więcej na oglądaniu. Wyświetlane treści podzielone są na kilka kategorii zoptymalizowanych pod kątem Twoich wcześniejszych zainteresowań, a więc wszystko, czego szukasz, masz na wyciągnięcie ręki.

*Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem korzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji albo aktywowania subskrypcji.
udoskonalony Procesor 4K
Procesor AI Quantum 4K Lite

Osiągnij pełną moc wrażeń z nowym procesorem Quantum 4K Lite, który optymalizuje dźwięk do warunków oglądania i dopełnia doświadczenia, skalując Twoje ulubione treści do rozdzielczości zbliżonej do 4K.*

*Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie obrazu do jakości zbliżonej do 4K może nie posiadać użycia do połączenia z komputerem, a także Trybu Gry.

Głębia barw obrazu
Dual LED

progresywna technologia podświetlania Dual LED, z ciepłą i chłodną tonacją podświetlenia, zapewnia jeszcze wyraźniejszy kontrast i głębsze barwy, dzięki przypasowaniu temperatury koloru podświetlenia do oglądanych treści.

większa dynamika ruchu
Upłynniacz Ruchu

Ciesz się nad wyraz płynnym ruchem w każdym oglądanym meczu. Dzięki unikatowej poprawie ruchu możesz cieszyć się lepszą dynamiką bez opóźnień i rozmyć w transmitowanych wydarzeniach sportowych.

lepsza widoczność w grach
Ultra duży Widok w Grach

zobacz więcej i doświadczaj intensywniej swych ulubionych produkcji z Ultra Szerokim Widokiem w Grach. Wejdź na nowy poziom gamingu dzięki proporcjom obrazu 21:9 lub 32:9 - takim, jak w ultra szerokich monitorach dla graczy.

Kinowa jakość brzmienia
Dźwięk Podążający za Obiektem Lite

Doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite. Wirtualne górne głośniki dostarczą Ci więcej realizmu i oryginalnych wrażeń.

Harmonijne brzmienie
Q-Symphony

Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch maszyn. Funkcja Q-Symphony sprawia, że głośniki telewizora synchronizują się z soundbarem, gwarantując Ci umocniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

*Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara.

Dźwięk dostosowany do treści
Funkcja Adaptacji Dźwięku

Z funkcją Adaptacji Dźwięku możesz czerpać jeszcze więcej satysfakcji z domowych seansów. Ciesz się brzmieniem wyśmienicie dopasowanym do tego, co aktualnie oglądasz, dzięki inteligentnej analizie scen dźwiękowych, która optymalizuje dźwięk w czasie rzeczywistym, gwarantując Ci zawsze najlepsze efekty dźwiękowe.

Zasilany energią świetlną
Pilot SolarCell

Dzięki panelom słonecznym umieszczonym na obudowie pilota, nie Ci trzeba już jednorazowych baterii. Udoskonalony Pilot SolarCell zasilany jest nie tylko energią świetlną: słoneczną albo pochodzącą ze nienaturalnego oświetlenia, ale potrafi również pozyskiwać energię z fal radiowych (RF harvesting).

*Aby ładować pilota, należy ustawić go panelem słonecznym skierowanym ku górze. Pilot może zostać umieszczony w pomieszczeniu, w trakcie gdy sztuczne źródło światła jest włączone albo w pobliżu okna, aby zaczerpnąć naturalnego światła słonecznego.

Regulacja wysokości telewizora
dostosowywana Podstawa

dostosuj wysokość i odstęp między podstawą a ramą telewizora tak, aby jak najlepiej wpisał się w Twoją przestrzeń. Regulacja wysokości pozwoli Ci perfekcyjnie wkomponować soundbar albo inne urządzenia tuż pod telewizorem.

komfortowe zarządzanie urządzeniami
SmartThings

Skorzystaj z funkcji SmartThings i zarządzaj wszystkimi urządzeniami przy pomocy pilota, gdy oglądasz telewizję. Dzięki tej funkcji telewizor samoczynnie wykrywa i łączy się z rozmaitymi urządzeniami znajdującymi się w pobliżu - jednocześnie inteligentnymi, mobilnymi i internetowymi, jak i tymi starszej generacji. Teraz dzięki zastosowanemu SmartThings Hub kompatybilne produkty podłączysz bez dodatkowych maszyn.

*dostępna oraz funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego lub towaru. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. Wymagane jest podłączenie do Internetu i zarejestrowania urządzeń w aplikacji SmartThings. Podłączone urządzenia są sprzedawane oddzielnie.
**Usługa przystępna dla protokołu transmisji danych Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Protokół transmisji informacji ZigBee wymaga zakupu IoTdongle.

Rozmowy na obfitym ekranie
videorozmowy

Połącz bezprzewodowo swój telewizor z aplikacją do videorozmowy i spędzaj czas z bliskimi na obszerniejszym ekranie. Ciesz się łatwym i wygodnym dostępem do videorozmów: wybierz aplikację Google Duo i ustaw kamerę - Samsung SlimFit, Logitech albo kamerę swego urządzenia mobilnego.

*Wymagana dodatkowa, kompatybilna kamera Samsung SlimFit albo inna kompatybilna kamera podmiotów trzecich. Kamery sprzedawane osobno.

Wszystko na jednym ekranie
Multi View

dzisiaj możesz korzystać z kilku sprzętów równocześnie. Połącz swój telefon z telewizorem i doświadczaj na jednym ekranie wszystkiego, co najkorzystniejsze. Nieważne, czy są to statystyki sportowe albo tutorial do gry - nie musisz już wybierać między telefonem a telewizorem.

*Obsługuje smartfony z systemem Android (wersja 4.2 i nowsza) oraz urządzenia z systemem iOS, wspierające AirPlay 2.

wykorzystanie TV jako monitora komputera
PC na Ekranie TV

Zamień swój salon w domowe biuro albo salę lekcyjną. Skorzystaj z bezprzewodowego połączenia ze swym komputerem, laptopem lub telefonem i ciesz się możliwością pracy zdalnej przed telewizorem. Funkcja obsługuje Office 365 oraz tryb Samsung DEX.

*Kompatybilny z wybranymi komputerami i urządzeniami mobilnymi. Aplikacja Easy Connection jest dostępna na komputerach z systemem operacyjnym Windows 10. Samsung DeX jest obsługiwany na wybranych urządzeniach Galaxy, Note i Tab. Większość funkcji jest dostępna po podłączeniu klawiatury oraz myszy do telewizora.