TV LED Samsung QE55Q64 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem TV LED Samsung QE55Q64 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2690.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Samsung QLED QE55Q64TAU
2690.00
OleOle!
SAMSUNG QLED QE55Q64TAU
2790.00
Neonet.pl
Samsung QLED QE55Q64TAU
2799.00
RTV EURO AGD
Telewizor SAMSUNG QE55Q64TAU. Klasa energetyczna A+
2799.00
MediaMarkt.pl
Samsung telewizor QE55Q64T
3270.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "

Opis

Zanurz się w miliardzie odcieni barw Telewizor Samsung QLED QE55Q64R zapewni ci każdy szczegół na obrazie, a technologie zawarte w telewizorze zapewniają żywe i ostre barwy. Super spory telewizor Im większy ekran, tym ulepszone wrażenia.

Poczuj się jak na polu bitwy ze świstającymi pociskami dookoła głowy albo zajrzyj prosto w oczy polującego tygrysa. Tak blisko akcji jeszcze nie byłeś. 100% Natężenie barw Wypełnia Twoje życie miliardem odcieni kolorów.

technologia Quantum Dot w telewizorze Samsung QLED QE55Q64R sprawia, iż barwy zapierają dech w piersiach. Przekonaj się na własne oczy, jak realistycznie odwzorowane są wszystkie barwy choćby w najciemniejszych i najjaśniejszych scenach.

Quantum HDR Nowy poziom HDR z głębszymi szczegółami i kontrastem w telewizorze Samsung QLED QE55Q64R czeka na Ciebie. Quantum HDR analizuje każdą scenę, klatka po klatce, optymalizując oświetlenie tak, by wydobyć niepowtarzalną jasność dla każdej z nich.

Tryb Inteligentny Prawdziwie inteligentny telewizor to taki, który współgra nie tylko z wyświetlanymi treściami, ale także z otoczeniem. Samsung QLED QE55Q64R sam przypasuje jasność ekranu i głośność do warunków panujących w Twoim pokoju.

Ciesz się znakomitą jakością obrazu i dźwięku, zarówno gdy oglądasz kameralny koncert na żywo, jak i przy wyścigach Formuły 1. Inteligentne Skalowanie Obrazu Jeśli cenisz wysoką jakość obrazu, ale obawiasz się, iż wciąż istnieje za mało treści w rozdzielczości 4K, z pomocą przychodzi Inteligentne Skalowanie Obrazu.

Ta technika w telewizorze Samsung QLED QE55Q64R wykorzystuje wysoce nowoczesne uczenie maszynowe, wspierane poprzez sztuczną Inteligencję, by w czasie rzeczywistym redukować zakłócenia obrazu, wzbogacać jego szczegółowość, a także wyostrzać krawędzie obiektów i tekstu.

Twoje ulubione filmy jeszcze nigdy nie wyglądały tak dobrze. Real Game Enhancer Pojedynki na śmierć i życie toczone w grach potrafią dostarczyć wielu silnych emocji. Wyprzedź swych przeciwników dzięki technice Dynamic Black Equalizer, która zapewni Ci najkorzystniejszą optymalizację jakości obrazu w telewizorze Samsung QLED QE55Q64R.

Dobra widoczność choćby w ciemnych scenach, a także wzmocnienie dźwięku pozwolą Ci być za każdym razem o krok przed wrogiem. Tryb Ambient Możesz budować Twoje wnętrze jak tylko chcesz, a czarny ekran to już przeszłość.

Tryb Ambient zbrata telewizor SAMSUNG QLED QE55Q64R do przestrzeni i przekształci pusty ekran w stylowy dodatek. Nawet po wyłączeniu Samsung QLED wyświetli dowolne obrazy, które najlepiej odpowiadają Twojemu nastrojowi, potrzebom albo wystrojowi pokoju.

Procesor Quantum 4K zagwarantuje nieszablonowe wrażenia. Procesor Quantum 4K w telewizorze Samsung QLED QE55Q64R optymalizuje obraz w czasie rzeczywistym, abyś mógł zobaczyć więcej. Za sprawą Inteligentnego Skalowania, jasność i dźwięk są dostosowane do typu wyświetlanego materiału, a także warunków otoczenia.

Korzystaj z zalet wysokiej rozdzielczości, nieważne co i gdzie oglądasz. SmartThings Połącz większość sprzętów w swoim domu w sieć i zarządzaj nimi z poziomu jednej aplikacji. Stwórz prawdziwie inteligentny dom, w którym bezproblemowo sprawdzisz wnętrze lodówki na ekranie telewizora albo zdalnie nastawisz piekarnik, aby nagrzał się zanim włożysz do niego smakowitą potrawę.

Smart Hub & Jeden Pilot Sterowanie systemem multimedialnym podłączonym do Twojego telewizora jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki Smart Hub i Jednemu Pilotowi wszystko, czego potrzebujesz, masz dosłownie pod ręką.