TV LED Samsung QE55Q67 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem TV LED Samsung QE55Q67 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SAMSUNG QE55Q67AAU 55" QLED 4K HDR10+ Tizen Dolby Digital+
3599.00
Neonet.pl
Samsung QLED QE55Q67AAU
3599.00
OleOle!
Samsung QLED QE55Q67AAU
3599.00
RTV EURO AGD
QE55Q67AAU Telewizor SAMSUNG
3599.00
MediaMarkt.pl
Telewizor SAMSUNG QE55Q67AAUXXH 55'' QLED 4K Tizen TV
3599.99
Media Expert

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "
Funkcje Smart TV
Złącza HDMI 3
Tuner DVB-T, DVB-C, DVB-S

Opis

Telewizor Samsung Q67A QLED QE55Q67A 55" 4K Smart TV (2021) Procesor 4K w jeszcze szybszym i bardziej inteligentnym wydaniu Procesor Quantum 4K Lite. Osiągnij całkowitą moc wrażeń z nowym procesorem Quantum 4K Lite zaimplementowanym w telewizorze Samsung Q67A QLED QE55Q67A, który inteligentnie dostosowuje dźwięk do warunków oglądania i dopełnia doświadczenia skalując Twoje ulubione treści do rozdzielczości 4K.

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od typu treści i formatu. Miliard znakomitych odcieni kolorów 100% Natężenie kolorów (dzięki technice Quantum Dot). Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach.

technologia Quantum Dot w Samsung Q67A QLED QE55Q67A wypełni Twój obraz miliardem odcieni barw, które będą nadzwyczajne niezależnie od jasności.Dual LED. Nowoczesna technika podświetlania Dual LED z ciepłą i chłodną tonacją podświetlenia zagwarantuje jeszcze wyraźniejszy kontrast i głębsze barwy, dostosowując temperaturę koloru podświetlenia do oglądanej treści.Quantum HDR.

Doświadczaj więcej szczegółów z głębią kontrastu i odcieńmi, od których trudno oderwać wzrok. Wejdź na nowy poziom oglądania dzięki Quantum HDR. *100% Natężenie odcieni odtwarzanych treści, zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE * Wartość funkcji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung.

Działanie Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz. Kinowa jakość brzmienia Dźwięk Podążający za Obiektem Lite. Doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite.

wbudowany w Samsung Q67A QLED QE55Q67A system głośników (2.0) dostarczy Ci więcej realizmu i oryginalnych wrażeń. Funkcja Adaptacji Dźwięku. Ciesz się brzmieniem znakomicie dopasowanym do tego, co obecnie oglądasz, dzięki inteligentnej analizie scen dźwiękowych, która optymalizuje dźwięk w czasie rzeczywistym, gwarantując Ci zawsze najkorzystniejsze efekty dźwiękowe.

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora. Q-Symphony. Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch sprzętów. Funkcja Q-Symphony powoduje, iż głośniki telewizora Samsung Q67A QLED QE55Q67A synchronizują się z soundbarem, zapewniając Ci umocniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

* Funkcja Q-Symphony działa tylko z kompatybilnym soundbarem. Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara. Funkcja dostępna tylko dla wybranych soundbarów. Smukły i elegancki design Smukła i wytworna obudowa sprawia, iż telewizor Samsung Q67A QLED QE55Q67A harmonijnie wtapia się w otoczenie.

znakomicie spełni oczekiwania w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu. *Rzeczywisty towar może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii produktów. Pokaźniejszy komfort gry Ultra obfity Widok w Grach i Panel Gracza.

Podręczny Panel Gracza w Samsung Q67A QLED QE55Q67A pozwoli Ci na niezwłoczne sprawdzanie liczby wyświetlanych klatek na sekundę (FPS) czy sk...