TV LED Samsung UE50RU7102 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem TV LED Samsung UE50RU7102 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Samsung UE50RU7102K
1699.00
OleOle!
Telewizor SAMSUNG LED UE50RU7102 DARMOWY TRANSPORT
1699.00
ELECTRO.pl
Samsung UE50RU7102K
1699.00
RTV EURO AGD
Telewizor SAMSUNG LED UE50RU7102
1699.00
Media Expert

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 50 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje WiFi
Częstotliwość odświeżania 50 Hz
Złącza HDMI 3
Złącza USB 2
Wysokość 79.28 cm
Szerokość 112.48 cm
Standard Vesa 200 x 200
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C, DVB-T

Opis

Obraz i dźwięk fason Usługi Porównanie FAQ przejrzyj więcej szczegółów, doświadcz więcej przyjemności z oglądania Procesor UHD HDR Smukły Design Jeden Pilot 4 najważniejsze funkcjonalności Procesor UHD Jakość obrazu, która Cię poruszy.

HDR HDR przedstawia wyraźnie każdy szczegół, nawet w najjaśniejszych i najciemniejszych scenach. Smukły Design wytworny, smukły i stylowy w każdym pomieszczeniu. Smart Hub i Jeden Pilot Zarządzaj większością urządzeń podłączonych do telewizora.

Obraz i dźwięk Procesor UHD Jakość obrazu, która Cię poruszy, zapewniona przez pojedynczy chip, który zarządza kolorami, optymalizuje współczynnik kontrastu i kontroluje HDR. HDR HDR ukazuje wyraźnie każdy szczegół, nawet w najjaśniejszych i najciemniejszych scenach.

Oglądaj bardziej przejrzyste i lepiej nasycone kolorami obrazy, które dosłownie zapierają dech w piersiach. Dostrzeżesz, co czai się w mroku w klimatycznym horrorze i bez problemu zauważysz niedźwiedzia polarnego na śniegach Arktyki w filmie przyrodniczym.

staranne i żywe kolory Najprawdziwsze barwy wciągną Cię w sam środek akcji. Ciesz się naturalnymi odcieńmi i bogactwem szczegółów w Twoich ulubionych filmach. Zobaczysz tyle odcieni, że nie odróżnisz obrazu od rzeczywistości.

Prawdziwa Rozdzielczość 4K UHD Ciesz się ostrymi i wyraźnymi obrazami 4K UHD, które zawierają czterokrotnie obszerniejszą liczbę pikseli aniżeli FHD. Zobaczysz nawet najmniejszy szczegół w każdym obrazie. UHD Dimming Ciesz się kolorami, ostrością i poziomem kontrastu dopasowanymi specjalnie do Ciebie.

UHD Dimming dzieli wyświetlacz na nieduże części i poprawia jakość każdej z nich, abyś mógł dostrzec bardziej precyzyjne szczegóły. Super pokaźny telewizor znaczny wyświetlacz to więcej emocji. Większa przekątna ekranu sprawia,szczegóły stają się żywsze, a Ty poczujesz się jak wewnątrz filmu akcji pełnego ekscytujących eksplozji.

Obraz jeszcze nigdy nie wydawał się aż tak realny. Fason Smukły i innowacyjny *Rzeczywisty towar może się różnić od przedstawionego na zdjęciu. Smukły Design Subtelnie dopełni Twoje wnętrze w stylowym stylu.

Telewizor nie będzie już przeszkodą w aranżacji mieszkania, stanie się jego dekoracyjnym elementem. *Rzeczywisty towar może się różnić od przedstawionego na zdjęciu. Usługi SmartThings Zbuduj inteligentny dom z aplikacją SmartThings.

Dzięki niej Twój telewizor może zbratać się z pozostałymi urządzeniami i czujnikami podłączonymi do sieci. Bez problemu włączysz światła, sprawdzisz, co masz w lodówce a nawet pokierujesz odkurzaczem automatycznym nie opuszczając miejsca przed ekranem.

*Urządzenia kompatybilne ze SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu. Smart Hub & Jeden Pilot Smart Hub i Jeden Pilot powodują, że Samsung UHD to prawdziwie inteligentny telewizor. Dzięki nim wszystko to, co uwielbiasz i Ci potrzeba, masz w zasięgu dłoni – od gier, poprzez aplikacje aż do telewizji.

*Usługi Smart i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą różnić się w zależności od modelu i regionu. *Niektóre możliwości i funkcje dostarczane poprzez podłączone urządzenia mogą nie być wspierane albo są wspierane w ograniczonym zakresie.

Porównanie RU7442 RU7102 wyświetlacz Przekątna ekranu 65" / 55" / 50" 75"/ 65" / 58" / 55" / 49" / 43" Rozdzielczość 4K UHD (3840 x 2160) 4K UHD (3840 x 2160) Obraz i dźwięk Procesor UHD Engine UHD Engine HDR • • technika obrazu zwiększona Dynamiczna Paleta odcieni precyzyjne i żywe kolory Certyfikowana matryca RGB • • styl Smukły Design • • Usługi Jeden Pilot BT/IR IR Wykończenie pilota srebrny Metal konwencjonalny czarny Długość kabla zasilającego (m) 6 6 SmartThings • • Tunery TV T2CS2 T2C HDMI/USB 3/2 3/2 FAQ Jaka powinna być wielkość telewizora zależnie od wielkości pomieszczenia? Przy rozdzielczości 4K liczba szczegółów jest czterokrotnie pokaźniejsza niżeli na ekranie Full HD - zamiast pikseli widać naturalny obraz.

dzięki temu można siedzieć dużo bliżej telewizora bez obaw, że ominą nas widoczne detale. Dlatego wybierając wymiar telewizora możemy zdecydować się na obszerniejsze modele nawet jeżeli planujemy go wstawić do mniejszego wnętrza.

Czy są już przystępne filmy w rozdzielczości 4K? Wsród aplikacji dostępnych w telewizorach Samsung Smart TV wynajdziesz dużo serwisów wideo na żądanie, które oferują filmy i seriale w najwyższej rozdzielczości 4K, są to m.in.

Filmbox Live, player.pl, Netflix i HBO GO.