TV LED Samsung UE50RU7172 promocja 2020

Cena1649.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 50 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje WiFi, Smart TV
Złącza HDMI 3
Złącza USB 2
Wysokość 72.88 cm
Szerokość 112.48 cm
Standard Vesa 200 x 200
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C, DVB-S, DVB-T

Opis

dokładne i żywe kolory

Oglądaj swoje ulubione treści w naturalnych barwach, z tak wyraźnymi szczegółami, jak w rzeczywistości. Wprowadź barwniejszy świat do swojego domu.

Procesor UHD - niesamowita jakość obrazu

Osiągnięcie jakości obrazu, która Cię poruszy, nie byłoby osiągalne bez inteligentnego procesora. Pojedynczy chip będący sercem telewizorów Samsung UHD zarządza kolorem, optymalizuje wysoki współczynnik kontrastu i kontroluje HDR.

Prawdziwa rozdzielczość 4K UHD

Od dzisiaj zobaczysz choćby najdrobniejsze szczegóły w każdej ze scen. Ciesz się ostrym i wyraźnym obrazem dzięki telewizorowi 4K UHD, który oferuje czterokrotnie więcej pikseli aniżeli odbiornik Full HD. Na obszernym ekranie wszystko staje się bardziej realne. Dzięki niemu możesz jeszcze mocniej przeżyć każdy moment oglądanej rozgrywki i znaleźć się w samym centrum akcji.

UHD Dimming

Ciesz się kolorami, ostrością i kontrastem, zoptymalizowanymi dla jak najkorzystniejszej jakości oglądania. Samsung UHD Dimming dzieli wyświetlacz na niewiele znaczące bloki, dzięki temu zobaczysz dokładnie oddane szczegóły.

sprawdź więcej szczegółów dzięki HDR 10+

technologia High-Dynamic Range zwiększa zakres świetlny telewizora, dzięki temu widzisz ogromne spektrum kolorów i szczegółów, choćby w najciemniejszych scenach.

Smukły design

nowoczesne i dopracowane wzornictwo telewizora UHD dzięki prostej konstrukcji naturalnie wypełni Twoją przestrzeń.

Łatwy dostęp do treści i prosta kontrola telewizora

Telewizor Samsung UHD stał się jeszcze bardziej inteligentny za sprawą Smart Hub i jednego pilota. Dzięki nim masz wszystko na wyciągnięcie ręki, od programów telewizyjnych i aplikacji, poprzez dekoder i konsolę do gier. A jedyne, czego aby z nich skorzystać, to pilot.

Bezproblemowa łączność

Telewizor Samsung UHD może stanowić centrum nowego i wygodniejszego życia w świecie maszyn połączonych w sieci. Telewizorwiąże się z inteligentnymi głośnikami i urządzeniami przenośnymi - nawet innych firm.