TV LED Samsung UE55RU7102 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem TV LED Samsung UE55RU7102 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2397.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Telewizor SAMSUNG LED UE55RU7102 DARMOWY TRANSPORT
2397.00
ELECTRO.pl
Telewizor SAMSUNG LED UE55RU7102
2499.00
Media Expert
Telewizor SAMSUNG UE55RU7102K
2499.00
MediaMarkt.pl
Samsung UE55RU7102K
2499.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje WiFi, Smart TV
Częstotliwość odświeżania 50 Hz
Złącza HDMI 3
Złącza USB 2
Wysokość 79.28 cm
Szerokość 123.86 cm
Standard Vesa 400 x 400
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C, DVB-T

Opis

Obraz i dźwięk fason Usługi Porównanie FAQ sprawdź więcej szczegółów, doświadcz więcej przyjemności z oglądania Procesor UHD HDR Smukły Design Jeden Pilot 4 najważniejsze funkcjonalności Procesor UHD Jakość obrazu, która Cię poruszy.

HDR HDR pokazuje wyraźnie każdy detal, choćby w najjaśniejszych i najciemniejszych scenach. Smukły Design wyszukany, smukły i stylowy w każdym pomieszczeniu. Smart Hub i Jeden Pilot Zarządzaj większością sprzętów podłączonych do telewizora.

Obraz i dźwięk Procesor UHD Jakość obrazu, która Cię poruszy, zapewniona przez pojedynczy chip, który zarządza kolorami, optymalizuje współczynnik kontrastu i nadzoruje HDR. HDR HDR pokazuje wyraźnie każdy detal, choćby w najjaśniejszych i najciemniejszych scenach.

Oglądaj bardziej przezroczyste i lepiej nasycone kolorami obrazy, które dosłownie zapierają dech w piersiach. Dostrzeżesz, co czai się w mroku w klimatycznym horrorze i bezproblemowo zauważysz niedźwiedzia polarnego na śniegach Arktyki w filmie przyrodniczym.

staranne i żywe barwy Najprawdziwsze kolory wciągną Cię w sam środek akcji. Ciesz się naturalnymi barwami i bogactwem szczegółów w Twoich ulubionych filmach. Zobaczysz tyle odcieni, że nie odróżnisz obrazu od rzeczywistości.

Prawdziwa Rozdzielczość 4K UHD Ciesz się ostrymi i wyraźnymi obrazami 4K UHD, które zawierają czterokrotnie pokaźniejszą liczbę pikseli niżeli FHD. Zobaczysz nawet najmniejszy detal w każdym obrazie. UHD Dimming Ciesz się kolorami, ostrością i poziomem kontrastu dobranymi specjalnie do Ciebie.

UHD Dimming dzieli ekran na małe części i polepsza jakość każdej z nich, abyś mógł dojrzeć bardziej precyzyjne detale. Super pokaźny telewizor spory ekran to więcej emocji. Pokaźniejsza przekątna ekranu sprawia,szczegóły stają się żywsze, a Ty poczujesz się jak we wnętrzu filmu akcji pełnego ekscytujących eksplozji.

Obraz jeszcze nigdy nie wydawał się aż tak realny. Styl Smukły i nowoczesny *Rzeczywisty produkt może się różnić od przedstawionego na zdjęciu. Smukły Design Subtelnie dopełni Twoje wnętrze w wykwintnym stylu.

Telewizor nie będzie już przeszkodą w aranżacji mieszkania, stanie się jego ozdobnym elementem. *Rzeczywisty produkt może się różnić od przedstawionego na zdjęciu. Usługi SmartThings Zbuduj inteligentny dom z aplikacją SmartThings.

Dzięki niej Twój telewizor może złączyć się z pozostałymi urządzeniami i czujnikami podłączonymi do sieci. Bezproblemowo włączysz światła, sprawdzisz, co masz w lodówce a choćby pokierujesz odkurzaczem samoczynnym nie opuszczając miejsca przed ekranem.

*Urządzenia kompatybilne ze SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu. Smart Hub & Jeden Pilot Smart Hub i Jeden Pilot powodują, że Samsung UHD to prawdziwie inteligentny telewizor. Dzięki nim wszystko to, co lubisz i potrzebujesz, masz w zasięgu rąk – od gier, poprzez aplikacje aż do telewizji.

*Usługi Smart i Graficzny Interfejs Użytkownika...