TV LED Samsung UE55RU7102 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem TV LED Samsung UE55RU7102 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1929.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Telewizor SAMSUNG LED UE55RU7102 DARMOWY TRANSPORT
1929.00
ELECTRO.pl
-4%
Samsung UE55RU7102K
1929.00
OleOle!
Samsung UE55RU7102K
1990.00
RTV EURO AGD
Telewizor SAMSUNG LED UE55RU7102
1999.00
Media Expert

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje WiFi, Smart TV
Częstotliwość odświeżania 50 Hz
Złącza HDMI 3
Złącza USB 2
Wysokość 79.28 cm
Szerokość 123.86 cm
Standard Vesa 400 x 400
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C, DVB-T

Opis

Obraz i dźwięk fason Usługi Porównanie FAQ sprawdź więcej szczegółów, doświadcz więcej przyjemności z oglądania Procesor UHD HDR Smukły Design Jeden Pilot 4 najważniejsze funkcjonalności Procesor UHD Jakość obrazu, która Cię poruszy.

HDR HDR pokazuje wyraźnie każdy detal, choćby w najjaśniejszych i najciemniejszych scenach. Smukły Design wyszukany, smukły i stylowy w każdym pomieszczeniu. Smart Hub i Jeden Pilot Zarządzaj większością sprzętów podłączonych do telewizora.

Obraz i dźwięk Procesor UHD Jakość obrazu, która Cię poruszy, zapewniona przez pojedynczy chip, który zarządza kolorami, optymalizuje współczynnik kontrastu i nadzoruje HDR. HDR HDR pokazuje wyraźnie każdy detal, choćby w najjaśniejszych i najciemniejszych scenach.

Oglądaj bardziej przezroczyste i lepiej nasycone kolorami obrazy, które dosłownie zapierają dech w piersiach. Dostrzeżesz, co czai się w mroku w klimatycznym horrorze i bezproblemowo zauważysz niedźwiedzia polarnego na śniegach Arktyki w filmie przyrodniczym.

staranne i żywe barwy Najprawdziwsze kolory wciągną Cię w sam środek akcji. Ciesz się naturalnymi barwami i bogactwem szczegółów w Twoich ulubionych filmach. Zobaczysz tyle odcieni, że nie odróżnisz obrazu od rzeczywistości.

Prawdziwa Rozdzielczość 4K UHD Ciesz się ostrymi i wyraźnymi obrazami 4K UHD, które zawierają czterokrotnie pokaźniejszą liczbę pikseli niżeli FHD. Zobaczysz nawet najmniejszy detal w każdym obrazie. UHD Dimming Ciesz się kolorami, ostrością i poziomem kontrastu dobranymi specjalnie do Ciebie.

UHD Dimming dzieli ekran na małe części i polepsza jakość każdej z nich, abyś mógł dojrzeć bardziej precyzyjne detale. Super pokaźny telewizor spory ekran to więcej emocji. Pokaźniejsza przekątna ekranu sprawia,szczegóły stają się żywsze, a Ty poczujesz się jak we wnętrzu filmu akcji pełnego ekscytujących eksplozji.

Obraz jeszcze nigdy nie wydawał się aż tak realny. Styl Smukły i nowoczesny *Rzeczywisty produkt może się różnić od przedstawionego na zdjęciu. Smukły Design Subtelnie dopełni Twoje wnętrze w wykwintnym stylu.

Telewizor nie będzie już przeszkodą w aranżacji mieszkania, stanie się jego ozdobnym elementem. *Rzeczywisty produkt może się różnić od przedstawionego na zdjęciu. Usługi SmartThings Zbuduj inteligentny dom z aplikacją SmartThings.

Dzięki niej Twój telewizor może złączyć się z pozostałymi urządzeniami i czujnikami podłączonymi do sieci. Bezproblemowo włączysz światła, sprawdzisz, co masz w lodówce a choćby pokierujesz odkurzaczem samoczynnym nie opuszczając miejsca przed ekranem.

*Urządzenia kompatybilne ze SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu. Smart Hub & Jeden Pilot Smart Hub i Jeden Pilot powodują, że Samsung UHD to prawdziwie inteligentny telewizor. Dzięki nim wszystko to, co lubisz i potrzebujesz, masz w zasięgu rąk – od gier, poprzez aplikacje aż do telewizji.

*Usługi Smart i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą różnić się w zależności od modelu i regionu. *Niektóre możliwości i funkcje dostarczane przez podłączone urządzenia mogą nie być wspierane albo są wspierane w ograniczonym zakresie.

Porównanie RU7442 RU7102 ekran Przekątna ekranu 65" / 55" / 50" 75"/ 65" / 58" / 55" / 49" / 43" Rozdzielczość 4K UHD (3840 x 2160) 4K UHD (3840 x 2160) Obraz i dźwięk Procesor UHD Engine UHD Engine HDR • • technika obrazu zwiększona Dynamiczna Paleta barw precyzyjne i żywe barwy Certyfikowana matryca RGB • • styl Smukły Design • • Usługi Jeden Pilot BT/IR IR Wykończenie pilota srebrny Metal klasyczny czarny Długość kabla zasilającego (m) 6 6 SmartThings • • Tunery TV T2CS2 T2C HDMI/USB 3/2 3/2 FAQ Jaka powinna być wielkość telewizora zależnie od wielkości wnętrza? Przy rozdzielczości 4K ilość szczegółów jest czterokrotnie większa niżeli na ekranie Full HD - zamiast pikseli widać naturalny obraz.

dzięki temu można siedzieć dużo bliżej telewizora bez obaw, iż ominą nas pokaźne detale. Dlatego wybierając rozmiar telewizora możemy zdecydować się na większe modele choćby jeżeli planujemy go wstawić do mniejszego pomieszczenia.

Czy są już przystępne filmy w rozdzielczości 4K? Wsród aplikacji przystępnych w telewizorach Samsung Smart TV odnajdziesz sporo serwisów wideo na żądanie, które proponują filmy i seriale w najwyższej rozdzielczości 4K, są to m.in.

Filmbox Live, player.pl, Netflix i HBO GO.