TV LED Sharp 40BF4E promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TV LED Sharp 40BF4E oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 999.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Telewizor SHARP LED 40BF4E DARMOWY TRANSPORT
999.99
ELECTRO.pl
Telewizor SHARP LED 40BF4E
999.99
Media Expert

Parametry

Producent:Sharp
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 40 "

Opis

Centrum multimedialne Telewizor jest centrum multimedialnym w każdym domu. Nie tylko obejrzysz na nim ulubione filmy, programy telewizyjne,także podłączysz konsolę do gier, odtwarzacz Blu-Ray, laptopa i niemało innych urządzeń zaopatrzonych w HDMI.

Telewizor Full HD SHARP LED 40BF4E ma 3 porty HDMI, co pozwala na ich równoczesne podłączenie. 40-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli sprawi, że zupełnie zanurzysz się w świecie fabuły filmu lub akcji w grze.

A dzięki LED Full HD obraz jest wyjątkowo realistyczny. Wspaniały Dźwięk Obraz to nie wszystko, jednakowo ważny jest dźwięk. System dźwiękowy Harman Kardon zaimplementowany w modelu 40BF4E dostarczy niesamowitych wrażeń, dzięki którym odbiór tego, co dzieje się na ekranie, jest wyraźnie bardziej rzeczywisty.

jeszcze system DTS TruSurround HD oraz dekodery Dolby Digital Plus, DTS, Dolby Digital z dwoma głośnikami o mocy 10W każdy zapewnią odpowiednią przestrzeń i głębię dźwięku. Daje to wrażenie uczestniczenia w wydarzeniach pokazanych w filmie.

Odświeżanie obrazu technologia Active Motion zagwarantuje wielkie możliwości regulacji i obróbki obrazu, dzięki czemu możemy idealnie skonsolidować jakość wyświetlanego materiału do naszych preferencji i odbieranego sygnału.

Funkcjonalności Telewizor SHARP LED 40BF4E ma tuner do odbioru cyfrowej telewizji kablowej DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2, DVB-S, dzięki czemu możesz oglądać wszystkie programy telewizyjne przystępne na terenie kraju.

Podłączysz do niego ponadto dwa USB, co pozwoli Ci obejrzeć zapisane fotografie lub posłuchać muzyki w znakomitej jakości. Dzięki trzem wejściom masz dostęp do prędkich połączeń HDMI w telewizorze. Pozostałe gniazda to wejście antenowe, wejście RF, wyjście słuchawkowe, composite - wejście i wejście komponentowe, złącze EURO (SCART), a także wyjście optyczne cyfrowe audio....