TV LED Sony KD-55XF9005 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem TV LED Sony KD-55XF9005 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Telewizor SONY LED KD-55XF9005
3699.00
Media Expert
-19%
Sony KD-55XF9005
3699.00
RTV EURO AGD
Telewizor SONY KD-55XF9005. Klasa energetyczna B
3999.00
MediaMarkt.pl
Sony Telewizor 55 4K KD-55XF9005B
4563.50
HMac - Komputery

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje WiFi, Smart TV
Częstotliwość odświeżania 1000 Hz
Złącza HDMI 4
Złącza USB 2
Szerokość 122.8 cm
Standard Vesa 300 x 300
Klasa energetyczna B
Tuner DVB-C, DVB-S, DVB-T

Opis

Telewizor 55" KD-55XF9005B

Procesor obrazu 4K HDR Processor X1 Extreme: Obraz tak rzeczywisty, iż możesz go poczuć
Procesor 4K HDR Processor X1 Extreme z funkcją przetwarzania obrazu w czasie rzeczywistym pozwala dojrzeć najmniejsze szczegóły. Obrazy są skalowane do jakości bliskiej 4K HDR.

Oddanie rzeczywistości dzięki technologii Dynamic Range PRO
Ciesz się spektakularnymi nocnymi widokami, pełnymi jasnych świateł i głębokiej czerni. Dzięki sześciokrotnie pokaźniejszemu kontrastowi w przypadku zwykłych telewizorów LED ten telewizor 4K HDR z technologią X-tended Dynamic Range PRO sprawia, iż ciemne sceny są jeszcze ciemniejsze, a jasne jaśniejsze.

Dzięki X-Motion Clarity każdy ruch widoczny jest w najdrobniejszych detalach
technologia X-Motion Clarity sprawia, iż sceny prędkiej akcji są bardzo wyraźne. Ruchome obrazy są skrupulatnie dostosowywane, aby zapobiec zamazywaniu się. Choćby podczas najszybszych scen obraz nie traci nic ze swej jasności.

wyświetlacz TRILUMINOS Display: ulepszone barwy, ulepszona jasność
Odkryj żywe, realistyczne odcienie dookoła. Wyświetlacze TRILUMINOS Display korzystają z szerszej palety barw, zapewniając wierne odwzorowanie barw i odcieni.

Dostrzeż najdrobniejsze szczegóły obrazu dzięki technologii 4K X-Reality PRO
technika 4K X-Reality PRO zbliża każdy obraz do rozdzielczości 4K, zapewniając nieszablonową czystość obrazu. Obraz jest wyostrzany i polepszany w czasie rzeczywistym, co sprawia, iż każdy komponent książek i biblioteki jest nieprzeciętnie widoczny.

Odkryj ekscytującą rozrywkę w formacie 4K HDR
Ten telewizor pozwala radować się grami i filmami w formacie 4K HDR. Obsługuje mnóstwo formatów HDR, np. HDR10, Hybrid Log-Gamma i Dolby Vision.

kompletnie nowe wrażenia podczas oglądania dzięki systemowi Dolby Vision
Ożyw każdą oglądaną scenę dzięki niesamowitemu podświetleniu, głębszej czerni i żywym kolorom. System Dolby Vision to rozwiązanie HDR do tworzenia fascynujących, realistycznych efektów kinowych w domu.

Gry w jakości HDR na PlayStation
Telewizory 4K HDR marki Sony nieprzeciętnie współpracują z konsolami PlayStation4 i PlayStation4 Pro. Daj się pochłonąć realistycznym grom pełnym atrakcyjnych tekstur i żywych, dynamicznych barw. Sprawdź, jak Twoje ulubione gry nabierają życia dzięki niezwykłej jakości obrazu.

Odkrywaj nowe światy dzięki telewizorom z platformą Android TV
Oto telewizor typu Smart w doskonalszej wersji. Rozkoszuj się ulubionymi treściami z twojego smartfonu i tabletu na pokaźnym, błyskotliwym ekranie BRAVIA. Telewizor z platformą Android TV i nowoczesną funkcją sterowania głosem pozwala wiązać się i uzyskiwać dostęp do przeróżnych treści, od filmów i programów telewizyjnych po tysiące aplikacji, za pomocą komunikatów głosowych.

Telewizor jest rekomendowany poprzez serwis Netflix.
Telewizor zalecany poprzez Netflix lepsze wrażenia podczas strumieniowej transmisji wideo. Rekomendację Netflix Recommended TV uzyskują telewizory o najkorzystniejszej sprawności, z nowoczesnymi, inteligentnymi rozwiązaniami i prostym dostępem do aplikacji.

Wąska aluminiowa rama
wyświetlacz otoczony jest cienką ramką, zapewniając maksymalny obszar wyświetlania. Interesujące aluminiowe wykończenie gwarantuje telewizorowi wyjątkowy wygląd.

Porządek z kablami
Ukryj przewody w podstawie i przechowuj je w jednym miejscu dzięki załączonemu uchwytowi na przewody.

Przód bez przewodów
Ukryj wszystkie przewody z dekoderów albo odtwarzaczy Blu-ray w unikatowej podstawie.

technologia object-based HDR remaster
Dzięki remasteringowi obiektowemu HDR odcień poszczególnych obiektów na ekranie jest analizowany, a ich kontrast odpowiednio dostosowywany, w przeciwieństwie do większości telewizorów, w których kontrast jest regulowany wyłącznie w oparciu o krzywą kontrastu pomiędzy czernią i bielą. Jako że obiekty są remasterowane pojedynczo, ten telewizor odtwarza ulepszoną głębię, tekstury i bardziej realistyczny obraz.

Super Bit Mapping 4K HDR
Zachód słońca to tysiące tonów, odcieni i przejść tonalnych światła. Technika Super Bit Mapping 4K HDR ujawnia je wszystkie. Generuje gładki, naturalny obraz bez efektu pasmowania, który może występować w innych telewizorach.

Przetwarzanie dual database processing
Jedna baza danych jest używana do oczyszczania obrazu i redukowania zakłóceń na ekranie. Drugiej bazy danych używa się do interpolacji rozdzielczości i ulepszania wyraźności. Te dwie nowoczesne bazy informacji udoskonalające obraz współpracują ze sobą, dynamicznie ulepszając jakość pikseli w czasie rzeczywistym. Każda baza danych ma dziesiątki tysięcy odniesień, zbieranych z naszych doświadczeń z tworzeniem treści dla telewizji i filmów na przestrzeni wielu lat.

Wyszukiwanie głosowe: po prostu powiedz, co chcesz obejrzeć
Po co tracić czas na oglądanie długich list? Wyszukiwanie głosowe na platformie Android TV umożliwia korzystanie z wyszukiwarki Google, dzięki czemu można szukać materiałów w najróżniejszych serwisach, nie marnując czasu na wpisywanie tekstu. Można także skorzystać z propozycji: na przykład zapytaj o komedie romantyczne, a pojawi się lista tytułów z tego gatunku.

wbudowany Chromecast: znakomita współpraca z innymi urządzeniami
Telewizory BRAVIA mają wbudowany Chromecast, co pozwala bezproblemowo wyświetlać ulubione serwisy rozrywkowe, takie jak YouTube czy Netflix, bezpośrednio z urządzenia przenośnego na zapierającym dech ekranie BRAVIA. Możesz wysyłać obraz z urządzeń z systemem Android, iOS albo z laptopa.

Google Play: Niewyczerpany zasób treści i aplikacji
Sklep Google Play to prawdziwa skarbnica filmów, programów telewizyjnych gier i wielu innych materiałów. Dzięki niemu masz dostęp do mnóstwa aplikacji i możesz używać telewizora w zupełnie nowy sposób.

wytwarzany do słuchania: tryb ClearAudio+
Naturalnie wyglądający obraz zasługuje na odpowiednią oprawę dźwiękową. Dzięki trybowi ClearAudio+ dźwięk z telewizora zdaje się dobiegać ze wszystkich stron. Muzyka, dialogi i efekty przestrzenne stają się czystsze i skrupulatniejsze, niezależnie od źródła nagrania.

technika DSEE przywraca szczegółowość muzyki cyfrowej
wideo z Internetu o niskiej rozdzielczości, programy z internetowych serwisów telewizyjnych, pliki audio poddane silnej kompresji... Są materiały, po których trudno spodziewać się korzystnej jakości dźwięku. To efekt cyfrowej kompresji, z którą z zasady zespaja się utrata obfitej ilości informacji. Technologia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) umożliwia jednak zrekonstruowanie utraconych częstotliwości (zwłaszcza wysokich) i zagwarantuje naturalne, bardziej przestrzenne brzmienie.

stabilne brzmienie dzięki technologii Clear Phase
Telewizory BRAVIA korzystają z solidnego modelu komputerowego do analizy i kompensowania niedokładności w pracy głośników. Jest to realne dzięki bardziej precyzyjnemu próbkowaniu częstotliwości głośników. Uzyskane dane są stosowane do wyrównania charakterystyki częstotliwościowej głośnika i zapewnienia czystego, naturalnego, przyjemnego w słuchaniu dźwięku.

technologia S-Force Front Surround: dźwięk jak w kinie
Przenikający dźwięk przeniesie Cię w sam środek akcji. Technologia S-Force Front Surround naśladuje sposób, w jaki mózg koreluje źródła dźwięku, i trafnie modyfikuje stopnie głośności, opóźnienia i widma fal w dwukanałowym dźwięku stereo. Emulacja trójwymiarowego pola dźwiękowego zapewnia bogate, wierne brzmienie w rozległej strefie.

Łącze Bluetooth
Podłącz urządzenia z technologią BLUETOOTH do telewizora i w pełni ciesz się rozrywką bez kabli. Podłącz słuchawki z technologią Bluetooth do telewizora BRAVIA i oglądaj programy i słuchaj muzyki w ulubionym miejscu bez żadnych zakłóceń.

najlepsza jakość obrazu 4K Ultra HD
Telewizory z kolekcji 4K Ultra HD marki Sony zapewniają niesamowitą jakość obazu i są zgodne ze standardami Ultra HD określonymi przez organizację Digital Europe.

Nagrywanie na dysk twardy USB: telewizor zmienia się w nagrywarkę cyfrową
Zapisuj swoje ulubione programy telewizyjne na zewnętrznym twardym dysku USB,radować się nimi, kiedy masz na to ochotę. Do rozpoczęcia zapisu można zastosować przycisku lub programatora czasowego. Funkcja ta pozwala nagrywać programy telewizji cyfrowej na dowolny dysk twardy USB o pojemności do 2 TB. By rozpocząć nagrywanie oglądanego programu, wystarczy nacisnąć przycisk REC. Nagrywanie zatrzyma się samoczynnie po zakończeniu programu.